Strona główna > NWO > Plan czystki etnicznej żydowskiego reżimu

Plan czystki etnicznej żydowskiego reżimu

Szwedzi
10510d1243465218-swedes
Lekcja historii: kiedyś za żydowskie pieniądze niszczyli Rzeczpospolitą, dzisiaj sami mają sczeznąć na stosie żydowskiego NWO

Rząd „szwedzki” wzywa do dokonania czystki etnicznej rdzennych Szwedów

Skrajnie lewicowy szwedzki reżim socjalistyczny podjął bezprecedensowe działania, jakie można opisać jako planowaną akcję likwidacji szwedzkiego fenotypu etnicznego. Szwedzki rząd oferuje azyl każdemu obywatelowi narodu Syrii.

Szwecja ma populację mniejszą niż 10 mln, z czego niecałe 8 mln to rdzenni Szwedzi. Jednak, szwedzcy lewicowcy zapraszają do siebie naród, który liczy prawie 21 milionów Arabów. Oznacza to, że Szwecja oferuje azyl dla niemal trzech Arabów przypadających na jednego rodzimego Szweda. Działania te potencjalnie stawiają Szwedów w sytuacji podobnej do amerykańskich Indian w czasie poprzedzającym przybycie fali przesiedleńców z Europy.

Państwo oferuje azyl na zasadzie carte blanche dla w przybliżeniu 75% sunnitów syryjskich. Szwecja już teraz przeżywa ogromne fale przemocy i przestępczości z rąk sunnitów, którzy już się tam osiedlili. Ostatnio sunnici zorganizowali zamieszki trwające tydzień wprost na ulicach szwedzkiej stolicy i i atakowali przypadkowych przechodniów, rodzimych Szwedów.

France24.com:

Szwecja we wtorek stała się pierwszym krajem Unii Europejskiej, jaki zagwarantował azyl dla wszystkich syryjskich uchodźców, którzy będą się o to ubiegać.

Wszyscy syryjscy uchodźcy, którzy złożą wniosek o azyl w Szwecji, będą go otrzymywać„, powiedziała Annie Hoernblad, rzeczniczka szwedzkiej agencji imigracyjnej dla AFP.

Agencja podjęła tę decyzję teraz, ponieważ uważa, że przemoc w Syrii nie zakończy się w najbliższej przyszłości”.

Decyzja pozwalająca uchodźcom uzyskać status stałego pobytu jest ważna do odwołania, dodała Hoernblad.

Do tej chwili, Szwecja mogła pomieścić uchodźców tylko tymczasowo na okres trzech lat, po upływie tego okresu, każdy przypadek był oceniany przez państwo. Agencja oczekuje, że „zdecydowana większość syryjskich obywateli, którzy dziś mają status tymczasowy będzie ubiegać się o uzyskanie statusu stałego”, powiedziała Hoernblad.

Ci, którym przyznany będzie status stałego uchodźcy, będą mogli również wnioskować o sprowadzenie do Szwecji swoich rodzin.

źródło: http://topconservativenews.com/2013/09/swedish-government-calls-for-ethnic-cleansing-of-the-native-swedes/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.