Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Plan. Bękart żydowski na tronie Anglii, część III

Plan. Bękart żydowski na tronie Anglii, część III

Cześć III - Wiadomości Wolna Polska - Najważniejsze doniesienia, publikacje, informacje. Świat - Polska

Od chwili tej prowadzimy lud od jednego rozczarowania do drugiego, a to w celu, by wyrzekł się na rzecz Cesarza-despoty z krwi syjońskiej, którego przygotowujemy dla całego świata.

(Protokoły Mędrców Syjonu, protokół III: Cesarz despota z krwi syjońskiej)

Podsumujmy dotychczasowe ustalenia faktyczne.

Para książęca, Kate Middleton i ks. William, są żydami w świetle prawa judaistycznego, ponieważ dziedziczą żydowskość po kądzieli. Dzieci urodzone w tym związku będą zatem żydami i wszystko wskazuje na to, że będą królami Anglii.

Część I: http:Bękart żydowski na tronie Anglii? część I

Kate Middleton rzekomo powiła dziecko, „Prince George’a”, choć dowody wskazują na to, że go nie urodziła. Media żydowskie próbowały uczynić wszystko, co możliwe, aby ukryć fakty wskazujące na to, że Kate nie może mieć dzieci. W związku z tym, powstaje pytanie, czyje dziecko ta para żydów przedstawiła światu jako prawowitego pretendenta do tronu Anglii.

Część II: Fałszywka. Bękart żydowski na tronie Anglii, część II

Szczególnie II część cyklu wzbudziła popłoch „prawomyślnych obywateli”, którym lewacko-żydowska propaganda skutecznie wyprała mózgi do zera. Drugiej części pyskaczy podobną krzywdę wyrządził nafaszerowany żydami judeo-kościół katolicki. Jednakże najgłośniejsze nawet aj-waje niczego nie zmienią, tym bardziej faktów.

Początkowo nie zamierzałem rozwijać wątku fałszywej ciąży żydówki Middleton, bowiem jest to wyłącznie epizod, nie mający większego znaczenia w zrozumieniu – po co żydom żydowski król w Anglii. Jednak skoro wasza żydo-lewackość oraz judeo-chrześcijańskość tak bardzo cierpią w konfrontacji z rzeczywistością, zdecydowałem uzupełnić część III mego wystąpienia o aktualizację poprzedniego odcinka.

Freudowskie „przejęzyczenia”

O tym, że żydzi myślą kategoriami Freuda i owo „panie doktorze, wszystko mi się z seksem kojarzy” ma do nich absolutne zastosowanie, nie powinno budzić wątpliwości.

Co na myśli, to na języku: żydowi, pewnie wg schematów freudowskiej „paranojo-para-psychologii” na filmie (1:27) wymyka się zdanie „This is the first time we’ve seen him”

„To duży chłopak, dość ciężki. Ustalimy, jak będzie się nazywać. Widzimy go pierwszy raz

Na tym filmie poniżej, mamy jeszcze lepszy żydowski cyrk. Jowialny i obrzezany wujcio masoński, ks. Karol, na pytanie czy zna już wieści ze szpitala o ciąży Kate, komentuje do kamery 6 grudnia 2012 r., (0:32 i dalej):

„Jestem przejęty, to cudownie. To miłe dowiedzieć się, że jest się ojcem, ehhhhh…, dziadkiem w moim wieku, że tak się wyrażę. Jestem szczęśliwy, że moja córka czuje się lepiej”

http://www.youtube.com/watch?v=3tr2LFYvl8I

Znowu freudowskie przejęzyczenie? A może jednak nie. Może ten mason wyjawił część ponurej prawdy, którą chce ukryć przed nami synagoga szatana. Z jego słów wynika, że jest ojcem Kate Middleton i dopuścił się kazirodztwa albo że jest jej ojcem, a dziecko jest jego, lecz nie wiadomo z kim je spłodził, zaś rolą Kate Middleton będzie udawać, że je urodziła. Jakby nie było, talmudyczni paranoicy po prostu myślą Freudem.

2kate-middleton1 - Cześć III - Wiadomości Wolna Polska - Najważniejsze doniesienia, publikacje, informacje. Świat - Polska

Wykonaj proste działanie arytmetyczne, w oparciu o doniesienia żydo-mediów w tej sprawie:

O początku ciąży Kate Middleton powiadomiono 3 grudnia, „urodziła” 23 lipca. To razem 7 mcy i 20 dni. Nie było żadnych doniesień, że dziecko to wcześniak. Zapętlone w sieci kłamstw żydo-media donosiły później, że gdy Kate znalazła się w szpitalu, była w 3-cim miesiącu ciąży. To razem będzie 10 m-cy. Zamiast się plątać to w te, to we wte, czy nie lepiej po prostu – powiedzieć prawdę?

Ciekawe komentarze zamieszczają do artykułów w sieci angielskie prawdziwe matki, które naprawdę urodziły dzieci, warto poczytać:

w dodatku, jako matka dwojga dodam do tego: miałam wybroczyny na całej twarzy od parcia, pękanie naczyń krwionośnych to powszechna rzecz dla matek podczas porodu. A ona nie miała najmniejszego śladu, żadnych rozstępów, nic. Nacięcia są bardzo powszechne, a ona powinna mocno krwawić, a nie nosić na sobie czegoś takiego. To bujda

Robert Kern z Truthquake.com:

Wg opinii lekarzy Kate Middleton, nie może ona urodzić dzieci.

Żona ks. Williama wciąż przyjmuje suplementy witaminowe i jest na specjalnej diecie. Jednak, wszelkie te kosztowe terapie nie wróżą powodzenia po latach nadużywania kokainy i extasy, o czym mówi nawet personel rodziny królewskiej.

Źródła informacyjne proszą o zachowanie poufności z uwagi na obawy przed utratą pracy lub gorszymi konsekwencjami. Wielu dziennikarzy w UK już zostało aresztowanych po prostu dlatego, że badali wątki dotyczące rodziny królewskiej.

Exclusive: Kate Middleton Infertile from Cocaine & Ecstasy ?

A tu drodzy czytelnicy potwierdzenie niekończących się imprez żydówki Middleton. Artykuł pochodzi z angielskiego tabloidu typu „gówno wyborcze” z 2007 roku.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-449642/William-Kate-goes-clubbing-him.html#ixzz2aPzg52Zp

Gary Goldsmith - Cześć III - Wiadomości Wolna Polska - Najważniejsze doniesienia, publikacje, informacje. Świat - Polska

Wujek K. Middleton, handlarz prochami Gary Goldsmith

Brat Carole, matki K. Middleton, Gary Goldsmith został sfilmowany przez Big Brothera na dawaniu innej osobie twardych narkotyków. Ponadto, okazało się, że dał je ukrytemu dziennikarzowi, który to sfilmował. Sprawa oczywiście została umorzona przez talmudyczny wymiar „sprawiedliwości” w UK. (Middleton uncle drugs & vice.)

Przejdę obecnie do sprawy umocnienia podstaw dynastii króla Dawida, które będzie polegało przede wszystkim na tym co zawierało w sobie siłę niezbędną do utrzymania przez Mędrców naszych kierownictwa spraw wszechświatowych do kierowania kształceniem myśli całej ludzkości.

(Protokoły Mędrców Syjonu, protokół XXIV: Umocnienie podstaw dynastii króla Dawida)

prince-william-mason-hand-sign` - Cześć III - Wiadomości Wolna Polska - Najważniejsze doniesienia, publikacje, informacje. Świat - Polska

prosto w twarz: William przekazuje ponadnarodowy żydowski talmudyczny i masoński znak żydowskiego bożka szatańskiego – Baala. Ciekawe jest to, że zdjęcie wyszło z należącej do Rothschilda agencji prasowej. Czy William i Kate to kabalistyczni sataniści, jak konwertytki Madonna i Lady Gaga oraz żydówki Sarah Silverman i Angelina Jolie? Satanizm jest normą wśród babilońskich, talmudycznych, aszkenazyjskich żydów, szczególnie w Hollywood

The London Jewish Chronicle poinformował, że po ślubie książę William spełnił starą żydowską tradycję tłuczenia szkła. Stłuczenie szkła na żydowskim weselu oznacza finał całej ceremonii ślubnej.

Cześć III - Wiadomości Wolna Polska - Najważniejsze doniesienia, publikacje, informacje. Świat - Polska

Mazeltov!

Okrzyki „Mazeltov” (co oznacza: na szczęście) rozlegają się w sali ślubnej w chwili tłuczenia szkła, a młodzi potem otrzymują entuzjastyczne przyjęcie od gości.

Wywód drzewa genealogicznego żydówki Kate Middleton do pra-pra-pra-dziadków:

http://www.cracroftspeerage.co.uk/online/content/catherinemiddleton.htm

Israeli artist Michael Horton shows an u - Cześć III - Wiadomości Wolna Polska - Najważniejsze doniesienia, publikacje, informacje. Świat - Polska

izrahellski artysta, Michael Horton, pokazuje Ketubah, tradycyjny żydowski skrypt małżeński dla młodej pary, napisany po hebrajsku i angielsku, który został podarowany dla księcia Williama i Kate Middleton z okazji ślubu 10 marca 2011 roku. Wręczenie tego skryptu nastąpiło w rezydencji brytyjskiego ambasadora, Matthew Goulda, w Ramat Gan koło Tel Aviv. Tekst napisany po hebrajsku i angielsku opiera się na marksistowskich zasadach egalitaryzmu. Ketubah po podpisaniu przez dwóch świadków w czasie ślubu, staje się dokumentem prawnym, jaki legalizuje to małżeństwo w świetle prawa judaistycznego.

Powiernik zmarłej Diany i redaktor naczelny The Daily Beast i Newsweek, Tina Brown (Lady Evans) w książce „The Diana Chronicles” twierdzi, że matka księżnej Diana, Frances Shand Kydd, nie tylko sama była żydówką, ale miała długotrwały romans z żydem Sir Jamesem Goldsmith w czasie małżeństwa z Earlem Spencerem. Zarówno pierwotna, jak też obecna definicja „urodzony jako żyd”, żydem nazywa kogoś, kogo matka jest żydówką. Judaizm przekazywany jest po kądzieli. Matka księcia Williama, księżna Diana, miała matkę żydówkę (Frances Ruth Burke Roche, której matka wg relacji Tiny Brown była żydówką spokrewnioną z Rothschildami) i najprawdopodobniej miała żydowskiego ojca, choć to jest niemal obojętne dla prawa talmudycznego.

Fakt pokrewieństwa z Rotchildami potwierdza również żydowskie źródło.

http://www.huffingtonpost.com/bernard-starr/a-jewish-king-and-queen-o_b_876455.html

Lady Brown twierdzi również, że miała dzięki Dianie swobodny dostęp do prawdziwych zapisów jej genealogii, i te jasno przedstawiają, że jej matka była blisko spokrewniona z domem Rothschildów. Ciekawe jest też to, że babcia Diany miała panieńskie nazwisko Ruth Littlejohn. Ruth to żydowskie imię, natomiast Littlejohn, chociaż brzmi znajomo i tubylczo, jest jednak jednym z nazwisk często przyjmowanych przez żydów w celu ukrycia prawdziwej tożsamości.

Na przykład obecny minister Wielkiej Brytanii ds. imigracji Damian Greene, który prawdopodobnie nazywał się Greenbaum, albo pro-imigracyjny, pro-europejski minister Alan Clarke, którego ojciec nazywał się Jeweller. Ukryci Żydzi יהודי נסתר często chrzczą swoje dzieci w kościołach chrześcijańskich i posyłają je do szkół chrześcijańskich, aby kontynuować oszustwo i dać im okazję lepszego zrozumienia społeczeństwa, wśród którego będą działać. W dzisiejszych czasach jednym z głównych zadań kontrolowanej przez żydów Wikipedii jest ochrona tożsamości ukrytych żydów, dlatego w przypadku wielu osobistości, których biografii ktoś próbuje szukać na Wiki, w jakiś tajemniczy sposób nie ma tam zapisów na temat ich pochodzenia.

Powodem, dla którego tak wiele rodzin arystokratycznych ma żydowskie dziedzictwo jest to, że na początku ubiegłego wieku ich podupadające majątki zostały zasilone gotówką wskutek małżeństw z żydowskimi dziedziczkami, w większości przypadków, ale nie we wszystkich, były to żydówki amerykańskie. To pomogło żydowskim rodzinom uzyskać nobilitację, arystokratom zaś zapewniało ogromne posagi, a także dostęp do żydowskiego biznesu i handlu. Jednocześnie dawało żydom polityczny dostęp, okazję do uzyskania władzy przez syjonistów i realizację ich celów, ale fakty te musiały zostać ukryte przed opinią publiczną, która była wówczas bardziej świadoma możliwych implikacji politycznych, w szczególności w sprawie wojny i pokoju.

Zawarcie tych ponadnarodowych „niebezpiecznych związków” mogło być wtedy łatwiej odkryte niż obecnie, w sytuacji ścisłej kontroli umysłowej sprawowanej nad nami przez media kontrolowane przez żydów, gdy brytyjska opinia publiczna jest nagle skonsternowana tym, że w jakiś tajemniczy sposób zostaliśmy wplątani w konflikty w Iraku, Afganistanie, Libii , Syrii, a możliwe że niebawem w sceny wojenne Libanu i Iranu, przy czym żaden konflikt nie miał na celu interesów lub obrony Wielkiej Brytanii.

Co jest najbardziej istotne w przypadku Diany to fakt, że nikt z obu zainteresowanych rodzin, nie zaprzeczył twierdzeniom Lady Evans co do żydowskości Diany po linii matczynej. Autorka uzyskała bezprecedensowy dostęp do zapisów rodzinnych księżnej i niewzruszenie trzymała się swojej wersji.

rothschild-royal-family - Cześć III - Wiadomości Wolna Polska - Najważniejsze doniesienia, publikacje, informacje. Świat - Polska

„Wujek Evelyn” de Rothschild, emerytowany szef banku Rothschildów, lecz obecny szef międzynarodowego żydostwa, sfotografowany podczas przyjęcia urodzinowego w rodzinie królewskiej

Goldsmith Ben - Cześć III - Wiadomości Wolna Polska - Najważniejsze doniesienia, publikacje, informacje. Świat - Polska

Kierując się protokołem Rothschildów w sprawie krzyżowania się genów w celu utrzymania władzy i bogactwa w rodzinie, domniemany przyrodni brat Diany, Ben Goldsmith ożenił się z Kate Rothschild w 2003 roku.

Kolejny domniemany przyrodni brat księżnej Diany, Zac Goldsmith, rozwiódł się z żoną po tym, gdy został wybrany brytyjskim posłem. Teraz żyje z Alice Rothschild. Ta parka Rothschild-Goldsmith ma podobno również w planie małżeństwo. Inne ciekawostki chowu wsobnego lichwokracji pod linkiem:

http://aangirfan.blogspot.com/2011/04/royal-wedding-goldsmiths.html

Ludzie zawsze byli okłamywani w sprawie, dlaczego Charles poślubił Dianę, gdy przecież był zakochany i miał długoletnie relacje z Camillą Parker-Bowles. Ale to małżeństwo nabiera tylko wtedy sensu, jeśli rodzina chciała po prostu mieć żydowskie dzieci dla ustanowienia przyszłej monarchii żydowskiej. Czy ten związek przetrwa, czy nie, nie miało większego znaczenia z chwilą, gdy urodziły się dzieci, a Diana mogła podążyć ścieżką żony Henryka VIII, która skończyła marnie zanim fikcja (własne słowa Diany) na temat ślubu wyrwie się spod kontroli i spowoduje „nieszczęśliwe zdarzenie” dla rodziny królewskiej.

Według proroctwa biblijnego król żydowski, a w tym przypadku odnosimy się do tych, którzy nazywają siebie żydami dzisiaj, nie tylko musi być żydem i pochodzić z rodziny królewskiej, ale ta królewskość winna pochodzić z rodu króla Dawida. Rodowód brytyjskiej rodziny królewskiej:

Cześć III - Wiadomości Wolna Polska - Najważniejsze doniesienia, publikacje, informacje. Świat - Polska

Nadmienić należy, że rodzina królewska wywodzi się z rodu Saxe-Coburg-Gotha, który zmienił swoje nazewnictwo na Windsor na początku XX wieku. Dynastia ta od dawna podejrzewana jest o posiadanie żydowskich korzeni, zaś nieodżałowany erudyta, zmarły prof. Revilo P. Oliver, napisał w rozprawce pod tytułem „Koszerni królowie”:

Przed laty widziałem fotografię „oświeconego” pergaminu, który analizował krok po kroku genealogię tego rodu i wynikało zeń, że królowa Wiktoria była potomkinią szefa bandy o przezwisku Dawid„. (Liberty Bell, June 1991)

http://www.revilo-oliver.com/rpo/Kosher_Kings.html

Inne linki o genealogii dynastii Saxe-Coburg-Gotha:

The Royal House of Saxe Coburg Gotha

http://www.anglophile.ru/en/kings-queens/689-house-of-saxe-coburg-gotha.html

http://aangirfan.blogspot.com/2009/03/british-royal-familys-irish-and-jewish.html

Związki królowej Elżbiety z żydami pozostają tajemnicą

http://www.haaretz.com/news/features/let-them-eat-bagels-queen-elizabeth-s-relationship-with-the-jews-remains-a-mystery-1.433889

Książę Karol został obrzezany (przez rzezaka, rabina Jacoba Snowmana), a co z książętami Williamem i Harrym?

Wiktoria oraz większość brytyjskiej arystokracji poddaje swych synów obrzezaniu”.

Obrzezanie Karola odbyło się w Buckingham Palace w 1948. Dokonał go talmudysta Jacob Snowman, który jest oficjalnym rzezakiem żydowskiej komuny w Londynie.photos_10

 

Ten król będzie tytularnym władcą New World Order, rządu światowego, naukowej dyktatury sprawowanej z izrahella jako centrum, z jednym bankiem światowym, wojskiem światowym i światowymi siłami policji. Pod tą władzą nie będzie więcej wojen, ponieważ wszelki opór będzie nadaremny. To jest określony wyraźnie cel nie tylko proroków Tory i Talmudu, ale również marksowskiego komunizmu, filozofii opartej na Talmudzie wykreowanej przez żydów. Ten schemat był wyraźnie przedstawiony jako oficjalna polityka rządu izrahellskiego przez byłego premiera Menachima Begina w artykule amerykańskiego magazynu „Look”.

„On ustanowi rząd w Izraelu, który będzie centrum całego rządu światowego, zarówno dla żydów, jak i dla Gojów (Izajasz 2:2-4; 11:10, 42:1). Odbuduje Świątynię i przywróci w niej ofiary ze zwierząt i kult (Jeremiasz 33:18). Przywróci system sądów religijnych Izraela i ustanowi prawo żydowskie jako prawo (wszystkich) ziem (Jeremiasz 33:15)”.

Skoro nie ma pozostałości po dawnej żydowskiej linii królewskiej, to w celu spełnienia proroctwa, taka żydowska rodzina królewska musi być przywrócona, aby ogłosić nadejście żydowskiego Mesjasza, który zostanie ustanowiony dokładnie w chwili, gdy żydowska elita banksterska będzie gotowa do przejęcia władzy nad światem, co nastąpi według proroka Izajasza tylko wtedy, gdy będzie on władcą zupełnym. Na podstawie tych faktów obecna brytyjska rodzina królewska stała się nośnikiem tej idei z wyboru. Dalsze szczegóły tego planu zostały również określone w Protokołach Mędrców Syjonu.

Całość Protokołów Mędrców Syjonu w pierwszym polskim wydaniu z 1919 roku:

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/protokoly-medrcow-syjonu/

Talmud mówi, że przywódca przejęcia świata przez żydów będzie królem, co oznacza, że powinien to być żydowski mężczyzna, który wstąpi na tron jako król, będzie to nie tylko przywódca mędrców syjońskich, lecz na rozkaz skorumpowanego ponadnarodowego banksterskiego reżimu aszkenazyjskiego, jaki rości sobie prawa do światowej dominacji finansowej w talmudycznym sojuszu, zostanie on również ogłoszony dawno oczekiwanym mesjaszem. Królem żydów.

Uznanie naszego samowładcy może nastąpić również przez zniesienie konstytucji.  Chwila ta nastanie w państwach i bankructwami władców zorganizowanymi przez nas zawołają: „Zabierzcie ich, a dajcie nam jednego władcę wszechświata, który by zjednoczył nas i zniósł przyczyny waśni, a mianowicie granice narodowościowe, wyznaniowe, wyrachowania państwowe, które by dały nam spokój i pokój, niemożliwe do osiągnięcia przy obecnych władzach i przedstawicielach”.

(Protokoły Mędrców Syjonu, protokół X: Chwila proklamowania króla wszechświata)

Jest niemal pewne, że w kategoriach religijnych talmudyczny mesjasz będzie fałszywym mesjaszem, ale to raczej nie ma znaczenia dla aszkenazyjskich Rothschildów, którzy pochodzą nie od żydów palestyńskich (nie-Białych), ale od białych przechrztów chazarskich.

W IX wieku po śmierci kagana Menasseha II, znanego również jako Igyek lub „Święty”, imperium chazarskie rozpadło się w wyniku wojny domowej. Doszło do podziału na białych i czarnych chazarów:

1.Aaron (Rurik), pierwszy Wielki Książę Rusów uciekł w górę Wołgi z Odessy, tworząc nową stolicę Ninevah (Niżnyj Nowgorod), potem jego państwo przekształciło się w imperium sarmackie, później znane jako imperium Rosyjskie

2.Józef (Almos), pierwszy Wielki Książę Madziarów, który starał się stworzyć nową ojczyznę zwaną Etelküzü (Etel podobne do greckiego Enetoi „godne chwały/wybrane” i küzü „ziemia”) –Ziemię Wybraną, jaka znajdowała się na Nizinie Panońskiej lub basenie „Karpackim” zamkniętym przez Karpaty na wschodzie oraz płaskowyż Transylwanii na północy. W końcu ich osadnictwo rozciągnięte zostało na zachód i utworzyło pozycję obronną na bagnach rzeki Po, gdzie powstała stolica, Enetoi zwana „Wenecją”

3.Yariel (Nasi)-Bayan, pierwszy Wielki Książę Bułgarów i Awarów i arcywróg Madziarów, co szczególnie przybrało na sile pod rządami Symeona I, aż do roku 927, gdy Awarowie w większości przeszli na islam w okresie imperium Abbasydów, a Bułgarzy stopniowo tracili na znaczeniu

4.Obadiah (Öge), pierwszy chan Ujgurów z Mongolii i Chin, znanych później jako Mongołowie i „Złota Orda”. Wielka dynastia Yuan w Chinach (XIII-XIV w.) wywodzi się w prostej linii od Obadiah (Öge), pierwszego chana Ujgurów mongolskich, a najbardziej znanym przedstawicielem dynastii Yuan jest Kubłaj-chan (1260-1294).

„Biała” elita chazarskich rodzin i rodziny Celtyckie mają to samo pochodzenie od Yahudi (Izraelitów), czego dowodzi posiadanie tej samej, rzadkiej anomalii genetycznej CCR5, wywołującą odporność na dżumę, ospę, grypę i HIV.

http://www.swissmed.com.pl/media/2012_aktualne_rozszerzone_informacje_dotyczace_wybranych_badan_genetycznych_wed%C5%82ug_dzialow_medycyny.pdf

W związku z tym, elita chazarska jeszcze przed początkiem XIII wieku uważała za swego najważniejszego wroga dawne w większości anglosaskie rodziny, szczególnie w Irlandii, Brytanii, północnej Afryce, Francji i Niemczech.

http://one-heaven.org/canons/positive_law/article/255.html#2944

W końcu dochodzimy do zrozumienia starego masońskiego twierdzenia, że „Jerozolima zostanie odbudowana tutaj, na zielonej i łagodnej ziemi Anglii„. Król żydowski będzie rządził światem z Jerozolimy, a zatem z Londynu, gdzie „mila kwadratowa” londyńskiego City już nie należy do Anglików, bo dawno temu została sprzedana żydom.

Czy Nowy Babilon obecnie ogranicza się do okolic Hollywood, siedziby żydowskiego, talmudycznego występku i korupcji? Czy to jedyne miejsce, gdzie żydzi mogą naprawdę bez ograniczeń oddawać się przestępczym rytuałom babilońskiego Talmudu, oddawać się pedofilii, bestialstwu, wampiryzmowi i wszelkim innym talmudycznym praktykom, na jakie zezwalają im ich pisma?

Czy może znajduje się on w tej „mili kwadratowej” w Londynie, które jest terytorium żydowskim? Czy świątynia babilońska mogła zostać posadowiona na terenie obiektów olimpijskich, przecież stadion był otoczony podczas imprezy ze wszystkich stron żydowskimi i masońskimi symbolami trójkątów, oświetlonych piramid?

child_sacrifice - Cześć III - Wiadomości Wolna Polska - Najważniejsze doniesienia, publikacje, informacje. Świat - Polska
ofiara z dzieci dla Baala

W przeciwieństwie do planów odbudowy świątyni wyznawców Tory w Jerozolimie, co oznaczałoby ponowne składanie ofiar ze zwierząt w judaizmie, świątynia babilońska talmudystów będzie żądać składania ofiar z ludzi. Czy możliwe będzie zrealizowanie talmudycznego planu przywrócenia starej religii babilońskiej składania dziecka w ofierze w kraju, który coraz bardziej staje się bezbożny i jest na dobrej drodze do stania się tak bardzo moralnie zdeprawowany przez kontrolowane przez żydów media, rozrywkę i system edukacji? Kraju, w którym dokonuje się kryminalnej seksualizacji dzieci, promuje się kult gwiazd, poniżającej rozrywki, a zawładnięty przez żydów przemysł pornograficzny dokonuje jawnej promocji pedofilii, czy ten kraj dostarcza doskonałej scenografii miejsca, gdzie pedofilia zostanie ostatecznie zalegalizowana?

Księga Rodzaju 22:

A po tych wydarzeniach Bóg wystawił Abrahama na próbę. Rzekł do niego: „Abrahamie!” A gdy on odpowiedział: „Oto jestem” – 2 powiedział: „Weź twego syna jedynego, którego miłujesz, Izaaka, idź do kraju Moria i tam złóż go w ofierze na jednym z pagórków, jakie ci wskażę”.

Abraham miał szczęście, jego bożek, nie Ten, którego imię wyjawił światu Jezus, odwołał ofiarę, lecz inne dzieci były zabijane, aby zaspokoić żądzę krwi Baala.

Kazirodztwa i pedofilii uczy się teraz w Anglii pięciolatków. Odbywa się to poprzez program BBC „edukacji seksualnej” w szkołach brytyjskich, a rodzice z wypranymi mózgami nic nie widzą. Sekretarz ds. edukacji (żyd) Michael Gove powiedział: „właściwie poinformowane dziecko ma bezpieczniejszy seks”. Źródło: Daily Mail

Chazarskie prawo, znane jako „prawo Kagana” to spisany system w języku proto-uralskim utworzone pod koniec VI wieku przez uchodźców Menesheh z Izraela, Persji, koczowniczych Scytów, „hordy” i „Mongołów” z Azji środkowej i nizin płn-wsch Europy. Jest to pierwsze znane w historii prawo, jakie wprowadza koncepcję, że mężczyźni i kobiety mogą być klasyfikowani jako forma zwierząt, mają mniejszy status i prawa niż przydomowe lub hodowlane zwierzęta. W ten sposób istoty ludzkie uważane były za mniej wartościowe niż niewolnicy w Rzymie i starożytnych cywilizacjach, bowiem chazarzy wytworzyli nowy rodzaj „niewolników”, zaś lojalni słudzy nazywani byli Kaananitami lub po prostu rycerzami.

Prawo chazarskie podobne do sumeryjskiego uważało elitę „białych Chazarów” za wolną od obowiązków nakładanych przez to prawo na plemiona nomadów, które nazywane były „czarnymi Chazarami”. Stolica Chazarii znajdowała się na górze nad Wołgą, utworzono ją w 531 r. i nazwano Samar, co oznacza „miasto niebiańskiego światła”.

http://one-heaven.org/canons/positive_law/article/255.html#2944

Prawo nasze polega na sile.

Wyraz „Prawo” zawiera w sobie myśl abstrakcyjna i niczym niedowiedziona.  Wyraz ten nie oznacza nic innego jak tylko: dajcie mi czego chce, bym w ten sposób posiadł dowód, żem silniejszy od was.

Gdzie się zaczyna prawo? Gdzie się ono kończy?

W państwie o źle zorganizowanej władzy, o prawach bez wyrazu, rządzonym przez władcę pozbawionego indywidualności wskutek: nadmiaru praw, powstałego z powodu liberalizmu, znajduje źródło nowego prawa, a mianowicie : rzucenia się na zasadzie prawa silniejszego, rozbicia całego istniejącego układu, pogwałcenia praw, przebudowy gmachu społecznego, by wreszcie stać się władca wszystkich, którzy oddali na użytek mój swoje prawa siły, zrzekłszy się dobrowolnie w myśl zasad liberalnych.

(Protokoły Mędrców Syjonu, protokół I: Prawo silniejszego)

przygotował: stophasbara z pomocą merytoryczną czytelnika

Specjalne od autorskie podziękowania należą się promotorom tego odcinka, żydo-lewackiej bandzie oraz grupie judeo-chrześcijan za motywację oraz cenne uwagi. Bez Was to opracowanie nie ujrzałoby światła dziennego.  Widzów o słabych nerwach, z góry uprzedzam, będzie jeszcze posłowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.