Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Plan Alberta Pike’a III wojny światowej jest już realizowany

Plan Alberta Pike’a III wojny światowej jest już realizowany

Wszystkie wojny są aranżowane. Czy jesteśmy świadkami przygotowań na następną?

Dr Henry Makow

Albert Pike (1809-1891) był  Suwerennym Wielkim Dowódcą Południowej Jurysdykcji Szkockiego Rytu przez prawie 50 lat. Był także założycielem KKK.

W liście do innego satanisty Giuseppe Mazziniego  z 15 sierpnia 1871 roku przewidział, że dojdzie do trzech wojen światowych  wymyślonych, by doprowadzić do masońskiego żydowskiego rządu bankowego na świecie.

„Trzecią wojnę światową należy rozpalić, wykorzystując różnice spowodowane przez agentów iluminatów, między politycznymi syjonistami, a przywódcami Islamskiego Świata. Wojna musi być prowadzona w taki sposób, aby islam (muzułmański świat arabski) i polityczny syjonizm (państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą. „

Obie strony tego pożaru zajmują swoje miejsca na scenie. Najwyraźniej Iran i jego sojusznicy Rosja i Chiny reprezentują świat islamu. Stany Zjednoczone, Izrael i ich sojusznicy są „politycznymi syjonistami” (od red. Polska poprzez swoich rządzących jest właśnie po tej stronie).

Na konferencji w sprawie Iranu  w środę w Warszawie, Netanjahu napisał na Twitterze, że szuka „wojny z Iranem”.

Wiceprezydent Mike Pence oskarżył Iran o spisek „nowy Holocaust”, którego celem było zniszczenie Izraela, wymazanie go z mapy. Nalegał UE do bojkotu Iranu. Netanjahu napisał w czwartek, że przyjaźń między USA i Izraelem jest „na najwyższym poziomie”.

Sekretarz stanu Mike Pompeo powiedział dziennikarzom, że „irańscy prokurenci” w Jemenie, Libanie, Iranie i Syrii stanowią „największe zagrożenie na Bliskim Wschodzie”. USA prowadzą rozmowy, aby wysłać więcej żołnierzy do Polski. Nie wiadomo jeszcze, po której stronie UE będzie. Wenezuela może być dobrym wskaźnikiem. Zwolennicy Guaido przebywają zwykle w obozie syjonistycznym. Obejmuje to Kanadę, Australię i UE.

Co powiesz na Wielką Brytanię? Również siedzącą w obozie syjonistycznym. W poniedziałek brytyjski minister wojny Gavin Williamson zrobił bezowocnie wojowniczą mowę malującą Rosję jako śmiertelne zagrożenie.

„W NATO musimy zdecydowanie przeciwstawić się niezgodności Rosji z traktatem INF dotyczącym sił napędowych o pośrednim zasięgu, w razie potrzeby musimy być gotowi na walkę z zagrożeniem, jakie mogą stwarzać nowe rosyjskie systemy rakietowe. Sojusz musi rozwinąć swoją zdolność do radzenia sobie z pewnego rodzaju prowokacji, które rzuca na nas Rosja „- powiedział Williamson. Aby dodać przyprawy do bulionu, w środę dowiedzieliśmy się, że USA opracowały rakietowy „mini” ładunek nuklearny , który pozwoliłby na testowanie nuklearnego armagedonu.

List Pike’a został ujawniony światu przez Williama Guya Carr w jego książce z 1958 roku „Pionki w grze”. Terry Melanson próbował odrzucić ten list, ale moim zdaniem prawda nigdy nie jest mistyfikacją. Dokładność prognoz Pike’a, nawet od 1958 roku, mówi sama za siebie:

„Pierwsza wojna światowa musi zostać doprowadzona, aby umożliwić Illuminatą obalenie władzy carów w Rosji i uczynienie z tego kraju fortecy ateistycznego komunizmu. Rozbieżności spowodowane przez agentów iluminatów między Imperium Brytyjskim i Germańskim będzie wykorzystywane do rozpętania tej wojny, pod koniec wojny komunizm zostanie zbudowany i użyty w celu zniszczenia innych rządów i osłabienia religii. „

„Druga wojna światowa musi być podsycana przez wykorzystanie różnic między faszystami i politycznymi syjonistami, wojna musi zostać doprowadzona do zniszczenia nazizmu, a polityczny syjonizm powinien być wystarczająco silny, aby ustanowić suwerenne państwo Izrael w Palestynie. W czasie II wojny światowej międzynarodowy komunizm musi stać się wystarczająco silny, aby zrównoważyć chrześcijaństwo, które następnie zostanie powstrzymane i będzie trzymane w szachu do czasu, kiedy będziemy potrzebować go do ostatecznego kataklizmu społecznego.

(Czytelnicy, którzy twierdzą, że pojęcia nazizm i syjonizm nie były znane w 1871 r., powinni pamiętać, że iluminaci wymyślili oba te ruchy.)

„Zobowiązani do obrony przed światową mniejszością rewolucjonistów, wytępią niszczycieli cywilizacji i tłum rozczarowanych chrześcijaństwem, którego duchy deistyczne od tego momentu będą bez kompasu lub kierunku, spragnieni ideału, ale nie wiedząc, gdzie oddać Jego adoracje, otrzyma prawdziwe światło poprzez powszechną manifestację czystej doktryny Lucyfera, ostatecznie wydobyty w opinii publicznej. Ta manifestacja będzie wynikiem ogólnego reakcyjnego ruchu, który nastąpi po zniszczeniu chrześcijaństwa i ateizmu, zarówno podbitych, jak i eksterminowanych w tym samym czasie.”

Ważne jest to, że wojny są zawsze organizowane. Trzecia wojna światowa zostanie zorganizowana przez agentów iluminatów po obu stronach, podobnie jak pierwsza i druga.

Kolejnym ważnym punktem jest to, że Izrael zostanie zniszczony? Trudno mi w to uwierzyć. Rothschildowie są osobiście zaangażowani w budowanie instytucji izraelskich, takich jak Knesset i Sąd Najwyższy. Niemniej jednak  jest to zgodne z tym, co insygnia Svali ujawniła 20 lat temu.

(od red. Zniszczenie Izraela dla tych zdemonizowanych elit to pestka, dla nich nie liczą się ludzie, już w czasie II wojny światowej spisali na zagładę ubogich żydów, również teraz nie będzie dla nich problemem spisać kolejne pokolenie ich braci w wierzę na zagładę. Dla nich licz się tylko plan objęcia świata w swe brudne od krwi łapska, by lucyfer był z nich dumny.)

Źródło: https://www.henrymakow.com/ (art. z dnia 15.02.2019)

Tłum. Sobrius

Polskie źródło: https://chrzescijanka.wordpress.com/2019/02/15/plan-alberta-pikea-iii-wojny-swiatowej-jest-juz-realizowany/

http://chomikuj.pl/Sobrius

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *