Strona główna > Polska > PKW – czy trzeba było podpalać CHROBREGO?

PKW – czy trzeba było podpalać CHROBREGO?

Czy nie można było zamiast dewastacji tego pięknego historycznego drzewa powiesić samobójczo np. świadka smoleńskiego, antysemitę, czy choćby zgwałcić i zamordować schorowaną 90 letnią wdowę po jakimś zaplutym endeku?

a

Mimo komitetów Brystygierowej, Różańskiego, etc. …etc. zasiewu teologii dobroci Karola Wielkiego, czarnych charakterów to my mamy w Polsce wciąż sporo i jeżeli chodzi o kandydatów ma trupy od sensacji, to jest w czym wybierać, a jak widać z praktyki, żadna rodzina ofiary nie zaprotestuje.

Co robić? Teraz, kiedy przeżywamy napięcia i trudności, komputery się zepsuły pod ciężarem symulacji oszustw, komisje wyborcze wyostrzyły swą uwagę na oszustwa wyborcze i trzeba było liczyć się z konsekwencjami? Gdy PO już nie mogło wygrać i prowokacja madrycka spaliła się na panewce, no i nadaremno stracono tych dobrych posłów partii POPIS. Co robić, aby następnym razem być mądrym przed szkodą?

Co robić?

Czy nie trzeba było od razu oddać systemu liczenia głosów firmie z Izraela? Najlepiej tej, która monitorowała systemy bezpieczeństwa w Fukushimie, to też była mała spółka – 14 osób- a wszystkie osoby były na posadzie Mosadu, więc oferta byłaby jeszcze lepsza, bo spółka ta nie jest obciążona kosztami pensji pracowników.

Dysonansu nie będzie, w końcu, w Polsce wszystko jest żydowskie, np. nie tylko karetki pogotowia mają ornamentykę gwiazdy dawidowej, która zastąpiła tradycyjny krzyż, ale cała Państwowa Komisja Wyborcza jest upstrzona ornamentyką judaistyczną: gwiazdy dawidowe i menory – a te za darmo i jak na razie nie trzeba płacić żydom kosztów licencji. A o to, jaką ornamentykę mają członki członków Komisji, to nawet nikt nie pyta, bo wiadomo.

Nie ma sprawy. Postawić kropkę nad „i”! Podłączyć komisje wyborcze do sieci Izraela! W końcu wszystkie polskie rządowe serwery są od dawana pod kontrolą żydów i taka integracja jedynie usprawni system.

Przy wyborach – żydzi policzą głosy jak trzeba, powiedzą shalom i nawet gałązkę oliwną podrzucą, a gdyby coś tam z komputerem…… wyszło nie tak, to żydy….. są to dobre ludzie i zrekompensują …….. i nie tylko dodatkową gałązką oliwną, ale całym drzewem oliwnym, i to w dodatku z gotowym powieszonym Palestyńczykiem.

(-) Red. Gazeta Warszawska

19-XI-2014.

Źródło: http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/597-pkw-czy-trzeba-bylo-podlac-chrobrego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *