Strona główna > Świat > Pjongjang oskarżył Waszyngton o zamiar „zmiażdżenia” KRLD

Pjongjang oskarżył Waszyngton o zamiar „zmiażdżenia” KRLD

Władze Korei Północnej uważają, że Siły Zbrojne USA działają w regionie po to, aby „zmiażdzyć” Pjongjang – głosi artykuł państwowej gazety Joson Inmingun, którą cytują media.

a1

„USA doprowadzają do ogromnego kryzysu sytuacji w regionie, rozmieszczając na Półwyspie Koreańskim siły zbrojne, aby zrealizować zbrodnicze ambicje, zmierzające do zbrojnego «zmiażdzenia» naszej republiki” — głosi artykuł.

Korea Północna spodziewa się również, że we wtorek w rejon półwyspu przybędą grupy lotniskowców na czele z okrętami USS Carl Vinson i USS Nimitz — pisze gazeta, powołując się na źródło wojskowe.

Armia Korei Północnej „posiada niewyobrażalną dla USA siłę” i jest gotowa odpowiedzieć na możliwe prowokacje. W takim przypadku ataki północnokoreańskich sił na USA i ich sojuszników „nie ominą ani jednego człowieka, który mógłby podpisać akt o kapitulacji”.

https://pl.sputniknews.com

Oczywiście USA i cały postępowy świat mają bardzo konkretne powody do napaści na Koreę Północną:
1. Nie ma tam żadnego banku Rothschildów.
2. Nie ma tam nijakiej demokracji, a jak wiadomo, aby wprowadzić demokrację warto jest zabić parę milionów ludzi.
3. Za to są złoża pierwiastków rzadkich, które do KRLD nie powinny należeć.
4. KRLD to państwo nieobliczalne i przestępcze – już wielokrotnie napadało na inne państwa, spuszczało nań bomby, traktowało napalmem i agentem orange itd.
5. Przywódca Korei Północnej to psychopata, co wręcz rzuca się w oczy po spojrzeniu na jego fotografię. Jako taki zagraża wszystkim wartościom zachodnim.
6. I, podobno, KRLD ma w d*pie Holocaust…

Admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *