Strona główna > Zdrowie > Piwo – droga intensywnej degeneracji społeczeństwa

Piwo – droga intensywnej degeneracji społeczeństwa

„To nie AIDS, ani gruźlica zniszczy Rosję, ale „alkoholizm piwny” wśród młodego pokolenia.”

Onishchenko, Naczelny Lekarz Federacji Rosyjskiej

a

Konsumpcja alkoholu na mieszkańca:

Turcja – 1,5 litra rocznie. Przyrost liczby ludności – 900 tysięcy rocznie.

Kraje Azji Środkowej – 2,5 litra rocznie. Przyrost liczby ludności – 585 tysięcy rocznie.

Chiny – 5 litrów rocznie. Przyrost liczby ludności – 6 milionów rocznie.

Rosja (Ukraina) 15-30 litrów rocznie. Od 1992 roku spadek liczby ludności – 774,649 osób rocznie .

Od 1 do 6 litrów piwa, od 2 do 5 puszek koktajli alkoholowych – taką średnią dawkę alkoholu spożywa przeciętny uczeń w Rosji każdego dnia.

Badania, przeprowadzone przez naukowców z Naukowo – Badawczego Instytutu Zdrowia Psychicznego Akademii Nauk Medycznych Federacji Rosyjskiej wykazały, że współczesne piwo butelkowane i puszkowane dowolnej marki ma ten sam skład chemiczny. Zawiera ono wodę, węglowodany, alkohol (jakość pod znakiem zapytania), substancje zawierające azot, związki mineralne, aminy biogenne, fitoestrogeny, dodatki spożywcze, aldehydy, oleje fuzlowe, metanol, etery.

Większość składników piwa dla obywatela nic nie znaczy, a to właśnie one są jedną z przyczyn zachorowalności i śmiertelności narodu rosyjskiego.

Oto niektóre składniki piwa:

E-211 – benzoesan sodu. Powoduje zmiany DNA. Może stac się przyczyną raka.

E-129  – barwnik. Czynnik rakotwórczy.

Fitoestrogen – jest analogiem żeńskich hormonów płciowych. Podczas jego używania prawdopodobieństwo bezpłodności i chorób nowotworowych wzrasta w dziesiątki razy.

Ostatnie badania wykazały, że piwo zawiera substancje psychotropowe, tak zwane kanabioidy, które mają wyraźny efekt narkotyczny. Upicie się piwem powoduje otępienie. Zawarta w piwie kadaweryna (jad trupi), po dostaniu się do organizmu w dużych ilościach, staje się bardzo agresywną, ponieważ jest szkodliwa dla naczyń krwionośnych. Im wyższa jest moc piwa, tym bardziej agresywnie reagują zawarte w nim substancje toksyczne. Podczas używania piwo staje się trucizną komórkową, która niszczy mięsień sercowy, nerki i wątrobę.

Najbardziej destrukcyjną konsekwencją konsumpcji piwa jest chore serce lub tzw. „bycze serce”.

Wyraża się to w poszerzeniu komór serca, pogrubieniu jego ścian, martwicy mięśnia sercowego, zmniejszeniu mitochondrii i in. Uznano, że zmiany te związane są z obecnością w piwie KOBALTU, stosowanego jako stabilizatora piany piwa. Zawartość w piwie tego toksycznego pierwiastka w mięśniu sercowym u osób pijących piwo przekracza dziesięciokrotnie dopuszczalną normę. Ponadto kobalt powoduje procesy zapalne w przewodzie pokarmowym i żołądku.

Według definicji WHO istnieją cztery etapy alkoholizmu – poważnej choroby, opartej na zależności chemicznej – psychicznej i fizycznej. Etap pierwszy – to epizodyczne (święta, rocznice, itd …) spożywanie alkoholu, etap drugi – to spożycie nie mniej niż 1 raz w miesiącu, a trzeci – co najmniej 1 raz w tygodniu (dotyczy to tzw. alkoholizmu generalskiego – w czasie weekendów). Czwarty, według statystyk – praktycznie nieuleczalny z powodu silnej zależności psychologicznej, jest systematycznym spożywaniem alkoholu częściej niż 1 raz w tygodniu. Alkoholizm generuje, powoduje depersonalizację i degradację jednostki i cały szereg chorób przewlekłych – otyłość, nadciśnienie, dusznicę bolesną, przewlekłe zapalenie wątroby (ze stopniowym przechodzeniem w marskość lub raka wątroby) i bardzo poważnych zaburzeń metabolicznych.

Piwo jest pełnowartosciowym napojem alkoholowym.

Dlaczego należy zrezygnować z piwa:

– Piwo – prowadzi do impotencji.

– Piwo sprzyja rozszerzaniu się rozmiarów serca. Staje się ono obwisłe, zwiotczałe, jego funkcje żywego silnika osłabiają się. Zjawisko to nazywane jest syndromem „pijanego serca” lub inaczej „pończochą kapronową”.

– Spożywanie piwa hamuje produkcję męskiego hormonu metylotestosteronu. W konsekwencji u „piwoalkoholików” poszerza się miednica, znacznie zwiększają się rozmiary piersi (mówiąc po prostu, zaczynają rosnąć piersi), zmniejsza się potencja, a u „piwoalkoholiczek” ryzyko zachorowania na raka piersi wzrasta proporcjonalnie do ilości wypitego piwa.

– Piwo jest bardzo szkodliwe dla komórek mózgu. Główną substancją aktywną w piwie jest alkohol etylowy, etanol. Dokładnie taki sam, jak w wódce. Stałe spożycie etanolu wpływa na ludzką inteligencję, zmniejsza zdolność uczenia się.

W wyniku wyżej wymienionych niszczycielskich działań – ludność słowiańska wymiera, właśnie to starają się osiągnąć nasi wrogowie.

Jeśli nastolatek musi „posmakować” mocnego piwa co najmniej dwa razy w tygodniu, to oznacza to już stabilną psychiczną zależność od alkoholu.

Idole w reklamie.

Dominacja reklam generuje problemy związane ze spożyciem. Kiedy piwo jest reklamowane przez Szewczenkę – piłkarza, sportowca lub bracia Kliczko reklamują „Czernigowskie”, to jest mało prawdopodobne, aby powstała myśl o jego szkodliwości dla zdrowia. Reklama osiągnęła swój cel: piwo – jest jednym z najczęściej spożywanych napojów. W przeliczeniu na jednego mieszkańca, w tym niedołężnych starców i noworodków, przypada dziś ponad 40 litrów piwa.

Nastolatki, którzy nie rozstają się z butelkami piwa, młode matki z wózkami, pociągające piwo z puszek – to dzisiaj powszechny widok. Alkoholizm piwny jest dziś totalny. W przyszłości ci ludzie przejdą na mocniejsze trunki. Piwo jest punktem wyjścia.

„Człowiek ginie nie tylko wtedy, gdy staje się biedny, głodny, cierpi i umiera, ale wtedy, kiedy słabnie duchem i degraduje się pod względem moralnym i religijnym; nie wtedy, gdy jest mu trudno żyć lub niemożliwym jest utrzymywania jego istnienia, ale wtedy, kiedy żyje on w upokorzeniu i umiera w hańbie; nie wtedy, gdy cierpi z powodu niedostatku i nieszczęścia, ale wtedy, kiedy podporządkowuje się złu. I oto, doprowadzenie człowieka do tej zdrady samego siebie (ros. – самопредания), do niesprzeciwiania się, do pokorności, do rozkoszowania się złem i oddania się mu, bywa znacznie łatwiejsze niż przez przemoc fizyczną, ale poprzez inne, znacznie łagodniejsze środki; … kuszenie, zmysłowe odurzanie wzroku i słuchu oraz świadomości, dogadzając głupim instynktom i rozpalając je do stanu namiętnego wrzenia”. (I.A. Iljin).

„Potrzebny jest opór człowieka wobec wszelkiego zła, wszystkich namiętności ciała i ducha, wszelkich pożądań oraz nauka, przyswojenie wszelkich cnót. Prawdziwe życie jest szkołą duchową, walką, podejmowaniem czynów, walką z grzechem i duchami zła w okręgach niebieskich” (Święty Ioann Kronsztadzki. Przedśmiertny notatnik. 1908).

Źródło:

Пиво. Путь интенсивного вырождения общества

http://3rm.info/publications/5699-pivo-put-intensivnogo-vyrozhdeniya-obshhestva.html

11.5.2017 r.

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

27.11.2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *