Strona główna > Polska > PiSowskie łajdactwo !

PiSowskie łajdactwo !


No i wyszło Szydło z worka

 Swego czasu mozna było zobaczyć w internecie fotkę Kaczyńskiego stojacego na kijowskim Majdanie obok szefów partii probanderowskich.Czas pokazał,ze miłośc Kaczyńskiego do Ukrainy i banderowców nie rdzewieje mimo tego,że nieśmiało wypierał się tej przyjaźni.Z jednej strony mówi,ze o ludobójstwie na Wołyniu nie można zapomnieć a zdrugiej strony robi wszystko aby pamięc o pomordowanych na Wołyniu zamieśc pod dywan.

epa03973201 Leader of the joint Ukrainian opposition Arseniy Yatsenyuk (L), Polish opposition leader and former Prime Minister Jaroslaw Kaczynski (C) and Heavy Weight World boxing Champion and leader of the UDAR (Punch) political party Vitaliy Klitschko (R) attends a mass demonstration on Independent Square in Kiev, Ukraine, 01 December 2013. Tens of thousands of Ukrainians gathered in mass protests 01 December calling for the resignation of President Viktor Yanukovych over his decision to suspend a partnership and trade agreement with the European Union. Demonstrators waved Ukrainian and EU flags, and carried signs blaming the government for brutal police tactics against anti-government protesters on 30 November. EPA/SERGEY DOLZHENKO Dostawca: PAP/EPA.

Nie tak dawno Waszczykowski mianował nowego ambasadora na Ukrainie,którym został niejaki Jan Piekło znany z probanderowskich sympatii,czyli już jawnie Waszczykowski dał Polakom otwartą dłonią w twarz.

Oto kilka cytatów tego ambasadorka zaczerpniete z portalu Kresy.pl

Uchwala w 70 rocznicę ludobójstwa na Wołyniu wywołała by konflikt na zachodniej Ukrainie dla których UPA i Bandera to narodowi bohaterowie”

Na temat filmu o Wołyniu:

„To bardzo zły moment dla takiego filmu bo część polskiego spoleczeństwa jest manipulowana.W Polsce jest taki ksiądz Isakowicz-Zaleski,który kieruje się stanowiskiem rosyjskim mówi tylko Wołyń,Wołyń”

W sprawie gloryfikacji przez Ukrainę OUN-UPA:

Nie widzę nic złego w tym,że Ukraina chce uczcić ludzi,którzy walczyli z komunistycznym reżimem.Zdarzył się wtedy epizod bratobójczej walki między Polakami i Ukraińcami,doszło do zbrodni wołyńskiej ale to tylko częśc historii UPA.która ma również inne karty,których nie chcemy zauważyć.”

I takiego kłamcę oszczercę i zwolennika UPA zafundował nam PIS jako przedstawiciela Polski na Ukrainie.Czy taki bydlak będzie w stanie bronić interesów Polski na Ukrainie?

Na dzień 11 lipca PIS zaplanowało uroczystości i upamiętnienie zbrodni ludobójstwa na Wołyniu.Niestety po naciskach strony ukraińskiej Kaczyński sprytnie przeniósł te uroczystości na dzień 17 września.Wygląda to na to,że PIS próbuje utrącić upamiętnienie ofiar OUN-UPA w dniu 11 lipca i sprytnie obarczyć winą za masakrę na Wolyniu Rosjan,co jest bezczelną manipulacją i kolejnym policzkiem dla Polaków.

Poseł „Kukiz15″T.Rzymkowski zapowiedział,że jego ugrupowanie zgłosi w czerwcu projekt uchwały ustanawiającej 11lipca świętem państwowym jako narodowy dzień pamięci zbrodni ludobójstwa na Wołyniu i Galicji Wschodniej przez OUN-UPA.

Na pohybel sprzedawczykom Polski,którzy wlażą spadkobiercom OUN-UPA w zadek

Chciałbym się jeszcze spytać tych starszych i mądrzejszych dlaczego nie mogę skorzystać z zakładki wklej.Po prostu jest nieaktywna w kreatorze.

a1,1

 Za: http://heksogen.neon24.pl/post/131912,pisowskie-lajdactwo
Data publikacji: 28.05.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *