Strona główna > Polska > PiSOwcy murem za premierem Izraela !

PiSOwcy murem za premierem Izraela !

Prawo i Sprawiedliwość nie od dziś znane jest z tego, że ceni sobie Żydów bez wzajemności. Idealnym przykładem jest jeden z młodych kandydatów PiS do Sejmiku Województwa Mazowieckiego – Dominik Nowak.

PiS nie popiera ekshumacji w Jedwabnem, czego domagają się Narodowcy. Również Prawo i Sprawiedliwość nie poczyniło żadnych kroków przeciwko amerykańskiej ustawie 447. Stwarza ona realne zagrożenie ograbienia Polaków z ich nieruchomości przez środowiska żydowskie z USA.
Młodzi działacze PiSu pochłonięci i przesiąknięci uwielbieniem do Prezesa i jego upodobań, nie stronią od upubliczniania w internecie swojego poparcia i podekscytowania sprawami Izraela.
Ustawa 447 JUST w praktyce przewiduje wymuszenie na krajach Europy Środkowej, w tym na Polsce, restytucji mienia utraconego w czasie Holokaustu przez Żydów. W tym przypadku oznacza możliwość przekazania wyznaczonym organizacjom żydowskim wskazanego przez nie mienia do wykorzystania na takie cele, jakie te organizacje uznają za słuszne. Mienie, o którym mowa, to np. bezspadkowy majątek, który zgodnie z prawem przekazany został na rzecz Skarbu Państwa.
Działania na przestrzeni ostatnich miesięcy i dni wskazują, że PiS bezrefleksyjnie stawia na Waszyngton, mamiąc lub przekupując własny elektorat, a młodzi działacze łykają to jak pelikany.
Przypominamy, że Stowarzyszenie Marsz Niepodległości pod koniec lutego rozpoczęło kampanię #NieDlaRoszczeń odnoszącą się do uchwalonej przez Senat USA ustawy o restytucji mienia. Od kilku tygodni zbierane są podpisy pod listem do Donalda Trumpa i organizowana jest szeroka akcja informacyjna.
W związku z tym 11 maja ulicami Warszawy przejdzie ogólnopolska manifestacja #STOP447 w obronie Polski i Polaków przed bezspadkowymi roszczeniami żydowskimi.

2 thoughts on “PiSOwcy murem za premierem Izraela !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.