Strona główna > Bez kategorii > PISMO OBRAZKOWE DLA ADMINÓW NOWEGO EKRANU

PISMO OBRAZKOWE DLA ADMINÓW NOWEGO EKRANU

Źródło: http://rafzen.wordpress.com/2013/01/27/pismo-obrazkowe-dla-adminow-nowego-ekranu/

Data publikacji: 27.01.2013

Pisanie niepochlebnie o żydach to rasizm natomiast o Polakach to norma. Takie definicje padły w komentarzach na moim blogu i jest to wyrafinowana forma manipulowania informacjami. Dlatego uważam, że w tym przypadku muszę zastosować pismo obrazkowe.

Pismo obrazkowe jest każdemu bliskie ponieważ jest to niemal równoległy postęp do rozwoju nauki i cywilizacji społecznej. Świadczą o tym wczesne dokumenty przeszłości w postaci wykopalisk i zabytków archeologicznych.
Człowiek zawsze dążył do porozumiewania się z innym człowiekiem. Dążył do przekazywania swoich myśli innym ludziom za pomocą sygnałów dźwiękowych lub świetlnych, gestów oraz przez symboliczne rysunki, wyrażane początkowo w dość prymitywny sposób. Dążność ta wynikała z konieczności społecznego, zbiorowego zorganizowania pracy.
Stan kultury pierwotnego człowieka dokumentował się w wydrapywanych lub malowanych na kamieniach, ścianach jaskini lub przedmiotach użytku codziennego. Nieforemne lub nieudolne rysunki lub malowidła oznaczały pewną myśl, którą autor od siebie, czy w imieniu pewnej grupy ludzi, chciał przekazać innym.
Znaki przekazywania myśli rozwijały się i kształtowały powoli. Rozwój ich zależny był w dużym stopniu od rozwoju społecznego oraz środowisk w których przyszło im wyrastać oraz wartości genetycznej pamięci.

Aby środowisko adminów Nowego Ekranu zrozumiało o czym piszę, posłużę się właśnie takim pismem obrazkowym.

 

Pisanie o zbrodniach Izraela to nie rasizm !

raf1

 Pisanie o wojsku judeo-satanistów to nie fikcja !

sat1

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.