Strona główna > Polska > PiS zorganizował antyPolską konferencję. Netanyahu mówi wprost: naród Polski współpracował z nazistowskim reżimem

PiS zorganizował antyPolską konferencję. Netanyahu mówi wprost: naród Polski współpracował z nazistowskim reżimem

Rząd Prawa i Sprawiedliwości postanowił zorganizować antyPolską konferencję w Warszawie. Podczas tzw. Konferencji Bliskowschodniej padła już cała masa obraźliwych i oszczerczych wobec Polski wypowiedzi, na które nikt z oficjeli nie reaguje. Najnowsza pochodzi ze strony premiera Izraela Benjamina Netanyahu.

W czwartek Benjamin Netanyahu powiedział podczas Konferencji Bliskowschodniej, iż „naród Polski współpracował z nazistowskim reżimem, podczas zabijania Żydów w czasie Holocaustu” – informuje „Jerusalem Post”.

Netanjayu rozmawiał z dziennikarzami w Muzeum Historii Żydów Polskich, mówiąc bardzo wyraźnie, iż „Polacy pomagali nazistom w zabijaniu Żydów podczas Holokaustu.”

Wcześniej Andrea Mitchell, dziennikarka z NBC News z wieloletnim doświadczeniem, powiedziała w trakcie relacji z Warszawy, że Żydzi z Warszawskiego Getta walczyli z „polskim i nazistowskim reżimem”.

Źródło: JPost/Nczas

Za: Najwyższy Czas! (14/02/2019)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *