Strona główna > Polska > PIS ma projekt aby wprowadzić obowiązek rejestracji on-line każdej sprzedaży w Polsce

PIS ma projekt aby wprowadzić obowiązek rejestracji on-line każdej sprzedaży w Polsce

PIS ma projekt aby wprowadzić obowiązek rejestracji on-line każdej sprzedaży w Polsce. Potężny krok w kierunku znamienia bestii.

a

„Rozwiązanie weszłoby najprawdopodobniej w życie 1 stycznia 2018 roku. Dane z kas w sklepach byłyby przesyłane natychmiast do fiskusa. Przedstawiciele Ministerstwa Finansów zauważają głównie plusy takiego rozwiązania: władze uzyskałyby unikatowe informacje o koniunkturze gospodarczej. Nie trzeba byłoby czekać na statystyki GUS publikowane około 3 tygodni po zakończeniu każdego miesiąca.”

http://biznes.onet.pl/podatki/wiadomosci/fiskus-na-zakupach-z-kowalskim/h1btq8

Jeśli nie naiwnym, to agentem jest ten, kto nie uważa jakoby PIS nie wprowadzał nas do Nowego Porządku Światowego.

Popatrzcie na konstrukcję zdania:

„Przedstawiciele Ministerstwa Finansów zauważają głównie plusy takiego rozwiązania”.

Każdy rząd zachowuje się jak narcystyczny człowiek. Widzi same plusy. Trudno się dziwić, wszak realizują dyspozycje odgórne przygotowujące nas do Wielkiego Ucisku i znamienia bestii:

Ap 13

(8) Wszyscy mieszkańcy ziemi będą oddawać pokłon władcy, każdy, którego imię nie jest zapisane od założenia świata w księdze życia zabitego Baranka. (9) Jeśli kto ma uszy, niech usłyszy. (10)Jeśli kto jest do niewoli przeznaczony – idzie do niewoli, jeśli kto na zabicie mieczem – musi być mieczem zabity. Tu się okazuje wytrwałość i wiara świętych. (11) Potem ujrzałem inną Bestię wychodzącą z ziemi: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok. (12) Ona całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje i sprawia, że ziemia i wszyscy jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której rana śmiertelnie została uleczona.(13) I czyni wielkie znaki. Sprawia, że nawet ogień na oczach ludzi zstępuje z nieba na ziemię. (14) I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano czynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, aby wykonali obraz Bestii, która ma ranę od miecza, a ożyła.(15) Pozwolono jej nawet tchnąć ducha w obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i sprawił, że zostaną zabici wszyscy, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. (16) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawej ręce albo na czole, (17) tak że nikt nie może kupić lub sprzedać, kto nie ma znamienia: imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest (potrzebna) mądrość. Kto ma rozum, niech przeliczy liczbę Bestii, liczba to bowiem człowieka. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć.

Jesteśmy u progu Wielkiego Ucisku.

Projekt „Ministerstwa Finansów” zakłada przekazywanie do Urzędu Skarbowego każdej transakcji. Kupujesz Biblię jesteś rejestrowany. Kupujesz spodnie, jesteś rejestrowany.

Itd itd.

Gro polubi PIS za szatański 500+. Myślę, że znajdą się i tacy wśród chrześcijan. Należy tylko dodać, że antychryst będzie również dobrym wujkiem.

Myślę, że jest to dopiero początek szaleństw PIS.

Jeśli nie będzie porwania przed Wielkim uciskiem, to cienko widzę ten świat.

Myślę, że największym problemem chrześcijan biblijnych będzie brak integracji. W pojedynkę będzie ciężko przeżyć. Jesteśmy porozrzucani.

Projekt Min Fin. ma wejść w życie 1 stycznia 2018. To wszystko się zbiega. Sytuacja w Izraelu, Syrii, ćwiczenia NATO w Polsce, problem z muzułmanami.

Wielki Ucisk może już rozpocząć się od 2017 roku, od stycznia lub września. Znak bestii za kilka lat.

W USA mamy także wielkie wydarzenie w tym roku: wybory prezydenckie. Najprawdopodobniej wygra je Trump. tak więc od stycznia 2017 mógłby juz rządzić nie tylko USA, ale światem jako Antychryst. Nie twierdzę, że on nim będzie. To jedna z wielu hipotez.

Trump ma kolosalne poparcie Żydów co łączy się z potencjalnym znakiem bestii, czyli heksagramen.

detektywprawdy.pl/2015/08/13/trump-ma-najsilniejsze-zydowskie-powiazania-ze-wszystkich-kandydatow-na-prezydenta-z-partii-republikanskiej/

Póki co czekają nas Światowe dni Młodzieży i być może jakiś teatrzyk z zamachem, co poskutkuje ograniczeniem praw obywatelskich i przyspieszy ustawy pro NWO.

My chrześcijanie nie powinniśmy sie jednak bać:

    „Odwagi! Ja jestem, nie bójcie się!’ Mt 14

Cała nadzieja w Bogu. szkoda, że większość społeczeństwa nie ma pojęcia dokąd ten świat zmierza.

Za: http://detektywprawdy.pl/2016/04/29/pis-ma-projekt-aby-wprowadzic-obowiazek-rejestracji-on-line-kazdej-sprzedazy-w-polsce-potezny-krok-w-kierunku-znamienia-bestii/

Data publikacji: 29.04.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *