Strona główna > Polska > Piotr Rybak wyjaśnia prowokatora

Piotr Rybak wyjaśnia prowokatora

Definitywne wyjaśnienie talmudycznego ostracyzmu wobec p. Piotra Rybaka, przez p. Piotra Rybaka. Poczciwy to człek, choć kompletnie nieznający się na ludziach i politycznych realiach III RP, co niestety widać w jego dość wąskim i anachronicznym pojmowaniu współczesnego świata. W tym miejscu warto przypomnieć, że tzw. „Media Narodowe” obwieściły jako sukces umieszczenie Piotra Rybaka w więzieniu, na „resocjalizację”, przez okupacyjny żydowski reżim III RP (https://medianarodowe.com/zakonczylo-sie-sledztwo-ws-marszu-w-oswiecimiu-znany-prowokator-pojdzie-do-wiezienia/), przylepiając mu ponadto łatkę tzw. „prowokatora”. W zbliżonym chronologicznie czasie były „przyjaciel” P. Rybaka wytoczył przeciwko niemu solidną wiązkę talmudycznej nienawiści, którą następnie podlał serią urojonych oskarżeń, by w końcowym efekcie skonsumować swe dzieło publicznym podjudzaniem i manipulowaniem wrocławskiego tłumu na tegorocznym wrocławskim Marszu Niepodległości. Całe szczęście, w tłumie Rybaka nie było, ponieważ mogło się to dla niego skończyć co najmniej obrażeniami fizycznymi.

P.S. Kochani, kto jest prowokatorem? Może ten kto publicznie i to we Wrocławiu (tzw. „ziemie odzyskane”) nawołuje do rewizji granic z sąsiadami i gnoi polskie służby mundurowe? Panie Międlar, pan może być pewien, że pańskie wystąpienia tylko czekają aby w dogodnej chwili, o ile zajdzie taka potrzeba, przez naszych wrogów zostaną ujawnione opinii publicznej na arenie międzynarodowej jako przejaw polskiego faszyzmu, szowinizmu, rasizmu i braku poszanowania wobec prawa międzynarodowego. A wówczas nie znajdzie pan w Polsce kamienia, pod którym zdoła się ukryć.

3 thoughts on “Piotr Rybak wyjaśnia prowokatora

  1. Sprawa Rybaka ukazała bardzo smutną rzecz. Facet został pozostawiony na pastwę losu i opluty przez super ultra hiper patriotów, gdy tylko mainstream pokroju wyborczej okrzyknął go „antysemitą”. „Narodofym” nosaczom tylko pogratulować solidarności jaką okazują swoim w potrzebie. Niestety ale z łatką „antysemity” na nią liczyć nie można. I to jest naprawdę dramat i Rybaka i innych którzy niezorientowani z kim mają do czynienia przyjdą po nim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.