PILNE !!! Wszyscy Polacy, którym zdrowie drogie, 21 kwietnia pod Sejm!

PILNE !! Wszyscy Polacy, którym zdrowie drogie, 21 kwietnia pod Sejm! – DRUGIE czytanie ustawy WPROWADZAJĄCEJ GMO na teren Polski uprawy.

Wszyscy Polacy, którym zdrowie drogie, 21 kwietnia pod Sejm!

Ja też tam będę – Jerzy Zięba

UWAGA! Przekazujmy, gdzie tylko się da! 21.04.2017 r. odbędzie się DRUGIE już czytanie proponowanej ustawy WPROWADZAJĄCEJ na teren Polski uprawy GMO.

Co   prawda ma się to dziać tylko w   tzw.   „strefach wyznaczonych”,   —  ale  to oznacza, że uprawy GMO będą wcześniej czy później w całej Polsce.

Nikt nie będzie kontrolował wiatru roznoszącego pyłki z tych roślin.   Nikt  nie wie,   —  CO będzie zasiewane, gdzie to będzie użyte, np. na paszę dla zwierząt, które następnie Polacy będą spożywać?

Naukowcy  NIGDY  nie udowodnili bezpieczeństwa takich organizmów zasto-sowanych  u  człowieka. U zwierząt kończy się to zdrowotną katastrofą. W tej chwili jest ZAKAZ upraw GMO w Polsce i tak to powinno pozostać.

Za: https://forumdlazycia.wordpress.com/2017/04/21/pilne-wszyscy-polacy-ktorym-zdrowie-drogie-21-kwietnia-pod-sejm-drugie-czytanie-ustawy-wprowadzajacej-gmo-na-teren-polski-uprawy/

Data publikacji: 21.04.2017

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *