Strona główna > Polska > PILNE !!! Wszyscy Polacy, którym zdrowie drogie, 21 kwietnia pod Sejm!

PILNE !!! Wszyscy Polacy, którym zdrowie drogie, 21 kwietnia pod Sejm!

PILNE !! Wszyscy Polacy, którym zdrowie drogie, 21 kwietnia pod Sejm! – DRUGIE czytanie ustawy WPROWADZAJĄCEJ GMO na teren Polski uprawy.

Wszyscy Polacy, którym zdrowie drogie, 21 kwietnia pod Sejm!

Ja też tam będę – Jerzy Zięba

UWAGA! Przekazujmy, gdzie tylko się da! 21.04.2017 r. odbędzie się DRUGIE już czytanie proponowanej ustawy WPROWADZAJĄCEJ na teren Polski uprawy GMO.

Co   prawda ma się to dziać tylko w   tzw.   „strefach wyznaczonych”,   —  ale  to oznacza, że uprawy GMO będą wcześniej czy później w całej Polsce.

Nikt nie będzie kontrolował wiatru roznoszącego pyłki z tych roślin.   Nikt  nie wie,   —  CO będzie zasiewane, gdzie to będzie użyte, np. na paszę dla zwierząt, które następnie Polacy będą spożywać?

Naukowcy  NIGDY  nie udowodnili bezpieczeństwa takich organizmów zasto-sowanych  u  człowieka. U zwierząt kończy się to zdrowotną katastrofą. W tej chwili jest ZAKAZ upraw GMO w Polsce i tak to powinno pozostać.

Za: https://forumdlazycia.wordpress.com/2017/04/21/pilne-wszyscy-polacy-ktorym-zdrowie-drogie-21-kwietnia-pod-sejm-drugie-czytanie-ustawy-wprowadzajacej-gmo-na-teren-polski-uprawy/

Data publikacji: 21.04.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.