Strona główna > Świat > Ukraina > PILNE!!! Wojna praktycznie nieunikniona!

PILNE!!! Wojna praktycznie nieunikniona!

alinPILNE!!! Wojna praktycznie nieunikniona! Na Ukrainę przybyło tysiące amerykańskich najemników!

Drodzy rodacy, według wiarygodnych danych uzyskanych przez nas z Borispolia, już ponad tydzień na to lotnisko, z USA i innych krajów, przybywa codziennie (!) do 30 (!) samolotów z najemnikami. Są oni wyładowywani jako cywile. Nie ulega wątpliwości, że przybywają profesjonalni bojownicy nie tylko na to lotnisko ale i na inne. Dlatego ich liczba idzie już nawet nie w setki i tysiące ale w dziesiątki tysięcy. WOJNA JEST JUŻ PRAKTYCZNIE NIEUNIKNIONA! Rosyjskie media dopiero teraz zaczęły o tym mówić ale nie mają one wiarygodnych informacji o liczbie JUŻ PRZYBYŁYCH na Ukrainę najemników. Ich nie są setki ale setki razy więcej. Rosyjskie przywództwo i osobiście Władimir Putin powinni wziąć to pod uwagę Krymczan trzeba będzie bronić nie przed tysiącami „amatorskich” bojówkarzy „Prawego Sektora” ale przed profesjonalnymi, najemnymi mordercami z USA. Jeżeli natychmiast nie wzmocni się Krymu bronią i rosyjskimi siłami specjalnymi to zginą dziesiątki tysięcy rosyjskich obywateli, w tym kobiety i dzieci.

Władimirze Putin, jeżeli pan powiedział A to trzeba powiedzieć B. Rosja poparła Krymczan i Sewastopolan w ich prawie do samookreślenia, tak, że teraz obroń ich przed bezlitosną armią morderców gotujących się do napaści na Krym i Sewastopol. W przeciwnym wypadku, prezydencie Putin, krew wszystkich rosyjskich ofiar spadnie na twoje sumienie!

P.S.

Bracia rodacy, ze względu na ratunek Rosjan, którzy znaleźli się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, prosimy o rozpowszechnianie tej informacji jak najszerzej.

Doniesienie rosyjskich mediów.

http://www.youtube.com/watch?v=v90oYCuA-y0#t=195

Za: http://3rm.info/44172-srochno-voyna-prakticheski-neizbezhna-na-ukrainu-pribyli-tysyachi-naemnikov-ssha-video.html

Data publikacji: 7.03.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.