Strona główna > Humor > Pilna wiadomość!

Pilna wiadomość!

wypadek z marihuaną

imagesizer1Pilna wiadomość, jaka nadeszła z Brazylii sprawia, że należy wycofać się z poglądu o bezpieczeństwie marihuany, trawa jednak zabija.

Pierwszy na świecie odnotowany przypadek, że cannabis kogoś zabił: Mężczyzna zabity przez pół tony marihuany

Facet wiozący 500 kilogramów towaru w samochodzie stracił życie, gdy nielegalny ładunek znajdujący się z tyłu pojazdu uderzył go podczas wypadku samochodowego. Ofiara jechała z brazylijskiego stanu Mato Grosso do Sul w kierunku Sao Paulo w ubiegłą sobotę i nie chciała zatrzymać się na blokadzie policyjnej.

Nastąpiła pogoń za pojazdem, jaka zakończyła się 3 mile dalej śmiertelnym wypadkiem w wyniku uderzenia w drzewo, gdy człowiek ten stracił panowanie nad samochodem. Uderzenie spowodowało przesunięcie ładunku z tyłu pojazdu i zgniecenie ofiary o kierownicę.

Władze nie są w stanie zidentyfikować zmarłego, bowiem nie miał przy sobie żadnego dowodu tożsamości. Po tym wypadku, pojazd ofiary wraz z ładunkiem przewieziono na posterunek policji w miejscowości Bataguassu (gdzie z pewnością zapanowała euforia trwająca być może nawet do tej pory – przypis).

źródło: Ultima Hora

 imagesizer

źródła:

Retraction About The Safety Of Marijuana: Weed Kills

http://carloz.newsvine.com/_news/2013/09/17/20545876-man-killed-by-half-ton-of-marijuana

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.