Strona główna > Bez kategorii > Pieśń: Święta Ruś

Pieśń: Święta Ruś

Źródło: http://prawoslawnypartyzant.wordpress.com/2012/06/07/piesn-swieta-rus/

Z momentem zabójstwa Rodziny Carskiej, niczym miasto Kitież skryła się do czasu Święta Ruś. Na jej miejscu pojawiła się martwa Sowdepia (ZSRR).

I rzecz nie w tym, że kraj został zalany krwią, że miliony krestian, dworzan, robotników, kapłanów, oficerów, żołnierzy, uczniów, małych dzieci zostały zamęczone, rozszarpane przez bandę zwyrodnialców.  Lecz rzecz w tym, że tego chcieli dokonać zabójcy, że w tym wstrząsającym czasie łatwo było uwierzyć w to, że wraz z zabójstwem Rodziny Carskiej odszedł duch, który i czynił Rosję wyróżniającym się nad inne krajem; ten duch,  którego Puszkin nazwał „Ruskim Duchem”. Duch ten był Duchem Chrystusowym, i tylko wtedy przepełniona tym Świętym Duchem Rosja będzie Rosją. Lecz, oto przeszłość po raz kolejny pokazała szaleństwo i zgubę tej siły, która kierowała zbrodniczą ręką w nocy 17 lipca 1918 roku.

Coraz głośniej i jaśniej słychać nad Rusią słowa: „Niech zmartwychwstanie Bóg, i rozproszą się wrogowie Jego!” Tylko z Chrystusem naród Ruski pokona wszystkich swoich wrogów i zrzuci na koniec znienawidzone żydowskie jarzmo!

W filmie tym wykorzystano fotografie świątyń z okolic Piotrogradu (Sankt-Petersburga), zniszczonych przez kabalistycznych żydów.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gXCrGQ9NlDE]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.