Strona główna > NWO > Apokalipsa > Pierwsze jaskółki Apokalipsy…

Pierwsze jaskółki Apokalipsy…

W Japonii otwarto sklep w którym można płacić twarzą.

Największa japońska sieć minimarketów „Seven-Eleven” otworzyła sklep w którym klienci mogą rozliczać się za zakupy jedynie patrząc w kamerę na kasie samoobsługowej.
System rozliczeń, oparty na rozpoznawaniu twarzy, został opracowany przez japońską korporację technologiczną NEC. Jest on dostępny jedynie dla pracowników firm-córek korporacji NEC, których biura znajdują się e budynku z otwartym nowym punktem handlowym.
Pracownicy mogą wejść do sklepu wykorzystując pracownicze karty ID. Wybrany towar trzeba zeskanować na samoobsługowej kasie, po czym można rozliczyć się za pomocą tejże karty pracowniczej ID albo za pomocą systemu rozpoznawania twarzy.
Ażeby technologia rozpoznawania twarzy zadziałała to człowiek, na początku, powinien zarejestrować się w systemie i sfotografować się. Informacja i fotografia przesyłana jest do kasy. Po zarejestrowaniu się wszystko, co musisz zrobić, to zajrzeć do aparatu, a koszt zakupów zostanie odjęty od wynagrodzenia.
Samoobsługowa kasa z technologią rozpoznawania twarzy.
Sklep został otwarty w budynku biurowym w tokijskiej dzielnicy Minato w dniu 17 grudnia 2018 roku. Jeżeli w czasie testowego okresu technologia zda egzamin to sieć Seven-Eleven będzie dalej wykorzystywać ten system w celu otwierania niewielkich punktów handlowych w innych biurowcach i szpitalach. Będzie w nich pracował jedynie jeden sprzedawca. Przy pomocy technologii II sieć „Seven-Eleven” planuje także prognozowanie sprzedaży w celu uzupełnienia zapasów na czas.

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Za: https://3rm.info/main/73821-pervye-lastochki-apokalipsisa-v-japonii-otkryli-magazin-v-kotorom-mozhno-platit-za-pokupki-licom-video.html

Data publikacji: 1.01.2019

Nadesłał Borys

2 thoughts on “Pierwsze jaskółki Apokalipsy…

  1. Nie trzeba siłą wprowadzać technologii,ludzkość sama przyjmie dobra technologiczne z radością.Wielki brat patrzy z każdej strony i śledzi twój ruch.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *