Strona główna > NWO > Apokalipsa > Pierwsze homoseksualne małżeństwo katolickiego księdza

Pierwsze homoseksualne małżeństwo katolickiego księdza

Pierwsze homoseksualne małżeństwo katolickiego księdza. 30 lat zaangażowania w „prawa dla homoseksualistów”.

a6

Bernard Lynch, katolicki kapłan, poślubił swojego wieloletniego kochanka. W Irlandii, w powiecie Clare, pierwszy katolicki kapłan, Bernard Lynch, zawarł małżeństwo homoseksualne ze swoim wieloletnim kochankiem Billy Desmondem. Bernard Lynch od roku 1986 jest zaprzysięgłym homoseksualistą i w końcu został, na razie, pierwszym kapłanem katolickim pozostającym w małżeństwie homoseksualnym.

Ksiądz Lynch, 67 lat, poślubił swojego życiowego partnera, Billy Desmonda, z którym żył w zarejestrowanym związku partnerskim od 2006 roku. Jak donosi gazeta „The Irish Daily Mail”, w ceremonii zaślubin wzięło udział 120 gości.

Podczas rzęsistych oklasków gratulowano dwóm homoseksualistom ich małżeństwa podczas kiedy urzędnik ogłosił ich „mężem i mężem”. W 2015 roku Irlandczycy zaaprobowali zaaprobowali zrównanie „małżeństw homoseksualnych” w krajowym głosowaniu. 5 miesięcy później decyzja zaczęła prawnie obowiązywać.

Podczas odświętnej uroczystości ślubu Lyncha i Desmonda odczytano tekst pochwalny dotyczący „30-letniego poświęcenia się” katolickiego księdza dla sprawy „uznania praw osób LGBT”. „To była piękna uroczystość”, doniosła gazeta „The Irish Sun”.

Lynch wstąpił do seminarium i utrzymywał wieloletnie stosunki seksualne z innym seminarzystą, który ostatecznie porzucił seminarium, ożenił się i założył rodzinę. Lynch natomiast został wyświęcony na księdza w 1971 roku. Należy od do zakonu misjonarskiego ale poświęcił się sprawie homoseksualizmu od lat 80-tych w USA.

W 2010 roku był jednym z mówców na demonstracji przeciwko papieżowi Benedyktowi XVI, podczas jego wizyty w Wielkiej Brytanii. Lynch oskarża KRK o hipokryzję.

a7

HOMOSEKSUALNA INFILTRACJA KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO

Motto: „Jaka religia takie duchowieństwo”

DEMON OPĘTANIE GIF

Za: blog katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://tradcatknight.blogspot.com/2017/01/novus-ordo-first-homosexual-marriage-of.html

Data publikacji: 30.01.2017

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *