Strona główna > Polska > Kto jest kim – piękne opracowanie postaci KOD

Kto jest kim – piękne opracowanie postaci KOD

Kto jest kim – piękne opracowanie postaci KOD.

a00

Od kilku tygodni słyszymy w środkach masowego przekazu — (czyt. masowego   ogłupiania)   —  o pewnej inicjatywie nazwanej Komitetem Obrony Demokracji.

Ponieważ — jak obrazują to sondaże — większość Polaków nie interesuje się zamieszaniem wokół Trybunału Konstytucyjnego oraz niespecjalnie przejmuje się jakimiś „komitetami” obrony czegoś, co gdyby było zagrożone, nie pozwoliłoby takim komitetom istnieć,   — więc postanowiłem przybliżyć sylwetki osób, które tworzą ów inicjatywę.

aa

Zacznijmy więc od samej góry, chociaż   — jak się przekonacie czytając dalej ten artykuł,  — Ci na samej górze to jedynie pionki – marionetki wystawione do odgrywania swojej roli.

a01

Krzysztof Łoziński

Jednym   z  założycieli KOD-u jest Krzysztof Łoziński.   — O tym panu właściwie za wiele ciekawego nie można napisać.

W ciągu ostatnich 10 lat prowadził lewacki portal „Kontrateksty” razem z Piotrem Rachtanem i Stefanem Bratkowskim,   — na łamach którego wyszydzał i obrażał Polaków, polski patriotyzm oraz religię katolicką.

A współtworzył ten portal z bardzo doborowymi „demokratami”, — szczególnie tutaj należy wspomnieć o S. Bratkowskim.

aaaa

Stefan Bratkowski

– żydowski komunista, w okresie stalinizmu członek Polskiej Zjednoczonej Partii   Robotniczej,   członek  egzekutywy PZPR w Związku Literatów Polskich a także członek Komitetu Centralnego Związku Młodzieży Socjalistycznej.   — Założyciel Gazety Wyborczej i spółki Agora.

a9

Katarzyna Bratkowska

Jego córką jest Katarzyna Bratkowska – zadeklarowana komunistka, zwolenniczka Józefa Stalina. — Propagatorka gender, aborcji i pederastii.

W 2011 roku wystawiała północnokoreańskie opery autorstwa Kim Ir Sena.

Organizatorka corocznej „Manify”,   — wraz z żydówkami i feministkami Szczuką oraz Graff.

Drugi ze współpracowników Łozińskiego,   — P. Rachtan — był członkiem Platformy Obywatelskiej.

SLOWA KLUCZOWE:

Piotr Rachtan

Piotr   Rachtan   –  pochodzenie żydowskie.   — Rachtan w roku 1968 — podobnie jak Łoziński   — zajmował się rozprowadzaniem ulotek nawołujących do protestów w obronie komunistów pochodzenia żydowskiego,   którzy  w wyniku wewnętrznej walki w PZPR-ze tracili władzę w Polsce.

Rachtan był — według inspektora Wydziału III Komendy Milicji Obywatelskiej miasta stołecznego Warszawy Zbigniewa Stefanka — bliskim współpracownikiem Adama Michnika oraz grupy tzw. Komandosów.

Komandosi   — byli grupą żydowskich studentów, których rodzice lub inni bliscy członkowie rodziny zajmowali wysokie stanowiska w PRL-u i którzy w wyniku działań frakcji tzw. Partyzantów stopniowo tracili wpływy we władzach Polski Ludowej.

Fragment  donosu znajdującego się w archiwach IPN, złożonego do inspektora MO Stefanka przez kontakt poufny o pseudonimie „Maciej” 3 maja 1968 roku:

„Znakomita większość tego towarzystwa należy do złotej młodzieży stolicy.   — Utrzymują ze sobą bardzo ścisłe kontakty towarzyskie – razem na zajęciach, w Łazienkach, na prywatkach.

— Pochodzą z rodzin wysoko postawionych urzędników — (wielu z nich sprawowało wysokie funkcje w czasach stalinowskich).

Grupa z [brak nazwy ulicy ] ma bardzo bliskie kontakty z I rzutem „komandosów” – przede wszystkim z Michnikiem,, Szlajferem i Grudzińską.

W   okresie  poprzedzającym 8 marca —  część uniwersytecka grupy brała   czynny   udział  w akcji nazywanej na UW   „wojną ulotkową”:

—  i  tak Piotr Rachtan dał Magdzie do przepisania i kolportowania ulotki z cyklu „Przeciw faszystowskiej prowokacji” – ta przekazała je Adamowi, sama też pisząc. […]

Całe towarzystwo wywodzi się z ekskluzywnych szkół warszawskich – Żmichowskiej, Gottwalda, Słowackiego i Batorego, — działalność polityczno-towarzyską rozpoczynało jeszcze w szkole.

— Grupa ma kontakty z wysokimi czynnikami – z racji swoich koneksji.

Reprezentuje   program   rewizjonistyczny,   proizraelski, — a w odniesieniu do niektórych osób – można nawet powiedzieć – syjonistyczny.”

a22

Tak więc panowie Łoziński i Rachtan znają się nie od dziś. — Oboje zajmowali się   w   marcu  1968 roku napuszczaniem polskich studentów na ZOMO

— w imię   interesu   wąskiej  grupy żydowskich studentów, działających na zlecenie swoich rodziców bądź bliskich krewnych, którzy z dnia na dzień tracili stołki.

Czy nie przypomina to wam dzisiejszej sytuacji w Polsce?

Tyle o pierwszym z założycieli KOD-u.

Teraz zajmijmy się Walterem Chełstowskim.

a222

Dwóch deprawatorów polskiej młodzieży – Owsiak i Chełstowski

Walter Chełstowski – jeden z założycieli Komitetu Obrony Demokracji.

Syn   komunistycznych  propagandystów – Jolanty i Stanisława Chełstowskich, — redaktorów tygodnika „Po prostu”, — będącego propagandowym oddziałem Związku Młodzieży Polskiej, komunistycznej organizacji zajmującej się stalinowską indoktrynacją, wzorowanym na bolszewickim Komsomole.

Walter  Chełstowski jest bliskim współpracownikiem naczelnego deprawatora polskiej młodzieży — Jerzego Owsiaka,   — syna pułkownika Milicji Obywatelskiej, który w okresie stalinizmu zajmował się rozbijaniem Polskiego Stronnictwa Ludowego.   — (Nie mylić z dzisiejszym PSL-em)

Chełstowski  w okresie PRL-u zajmował się organizacją Festiwalu w Jarocinie,   —  a   w III RP współtworzył Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która zajmuje się organizacją tzw. Przystanku Woodstock,

— wzorowanego na amerykańskim Woodstocku, który był narzędziem marksistowskiej rewolucji kulturowej lat 60-tych i 70-tych w USA i który doprowadził do fali alkoholizmu, narkomanii, niechcianych ciąż — a przede wszystkim  zarażeń wirusem HIV i zachorowań na AIDS, które zniszczyły życie setkom tysięcy Amerykanów.

Jerzy Owsiak po wizycie w USA w 1994 roku i odwiedzeniu amerykańskiego„Woodstocku”   — zachwycony tym festiwalem — postanowił razem z Chełstowskim   zorganizować   tego   typu   „imprezę”   w Polsce.

a8

Chełstowski na swoim profilu facebookowym 19 listopada 2015 roku przyznał się,   że w wyborach parlamentarnych poparł partię   .Nowoczesna.

Jeżeli już wspomniałem o partii .Nowoczesna    — to nie mogę pominąć jej przywódcy a zarazem wielkiej „gwiazdy” demonstracji organizowanych przez KOD   — a więc Ryszarda Petru.

a88

Petru i jego mocodawca, Żyd George Soros

Ryszard Petru – słysząc to nazwisko od razu przychodzi mi na myśl jedna osoba – Balcerowicz.

Nie trudno,  żeby takie skojarzenia się nie pojawiały   — gdyż  śledząc „karierę” Petru od lat 90-tych   — można się przekonać, że bardzo konsekwentnie podąża on za swoim „Mistrzem”.

a4

UCZEŃ Balcerowicza na marszu KOD

I tak Petru w połowie lat 90-tych rozpoczął pracę w fundacji CASE – Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych,   — założonej m.in. przez Ewę Balcerowicz, Jacka Rostowskiego (Rothfelda) oraz Tadeusza Baczko.

Tadeusz Baczko   jest bratankiem Bronisława Baczko, — żydowskiego komunisty,   oficera   politycznego  Ludowego Wojska Polskiego oraz jednego z głównych ideologów stalinizmu w Polsce.

Jednym z członków rady fundacji CASE jest rzecz jasna … Leszek Balcerowicz.

Ale jak zapewne wszyscy zorientowani w tematach związanych z Balcerowiczem wiedzą,   — że w jego otoczeniu zawsze gdzieś czai się jeden z najważniejszych obecnie ludzi na świecie   — a więc George Soros.

I tak jest również i w tym przypadku.  

— Jak można przeczytać na stronie CASE członkiem rady naukowej tej fundacji jest Jeffrey Sachs, — protegowany Sorosa, — który z jego polecenia napisał dla Polski na przełomie lat 80-tych i 90-tych w ciągu jednej nocy kompletny program transformacji z ustroju socjalistycznego na kapitalistyczny.

a44

Jeffrey Sachs, członek CASE

Jak przyznał Minister Przekształceń Własnościowych, który rozpoczął wdrażanie programu Sorosa i Sachsa,   — niejaki Kuczyński — Polska miała być jedynie „królikiem doświadczalnym”, na którym Soros chciał przetestować transformacje ustrojową tak, aby kilka lat później zastosować ten sam chwyt w Rosji.

I tak też się stało.   —  W   Rosji   zastosowano bardzo podobną terapię szokową w wyniku której 90% rosyjskiego społeczeństwa popadło w nędze

—  a   wąska grupa 15-20 żydowskich oligarchów, — współpracowników Sorosa   — przejęła niemal 80% rosyjskich złóż surowców naturalnych i dorobiła się w niespotykanie krótkim czasie ogromnych majątków, liczonych w dziesiątkach miliardów dolarów.

Ale wracając do Sachsa:   — program transformacji ustrojowej w Polsce był wdrażany przy pomocy finansowej Fundacji S. Batorego, założonej rzecz jasna przez George Sorosa.

W swojej książce „Underwriting Democracy” z roku 1991 napisał:

—  „ […]   Połączyłem swoje wysiłki z prof. Sachsem z Harvard University,   — którego działalność sponsorowałem przez Fundację Stefana Batorego”

Dlaczego   o   tym wspominam?   — Otóż fundacja CASE,  której założycielem są państwo Balcerowicz i której członkiem jest Ryszard Petru — jest finansowana przez Fundację Stefana Batorego należącą do Sorosa.

a5

Ale to nie wszystko.

CASE jest również finansowana przez fundację Trust for Civil Society in Central and Eastern Europe,  

— która to z kolei bierze pieniądze od Rockefeller Brother Fund, założonej przez Davida Rockefellera oraz z Open Society Institute (Instytut Społeczeństwa Otwartego) ,  —  należącego do …. George Sorosa.

Ryszard Petru jest także obecnie przewodniczącym Towarzystwa Ekonomistów Polskich,   —  założonego rzecz jasna przez Leszka Balcerowicza oraz   członka   PZPR   i   doradcę   I   sekretarza Komitetu Centralnego PZPR — Janusza Beksiaka.

Ryszard Petru był także współpracownikiem Balcerowicza przy Forum Obywatelskiego Rozwoju,   — fundacji założonej przez Balcerowicza.

a55

Forum Obywatelskiego Rozwoju   — jak można przeczytać na stronie tej organizacji   — jest finansowane przez Fundację Stefana Batorego oraz Instytut Otwartego Społeczeństwa,   — należące do … George Sorosa.

Oczywiście pisząc o partii .Nowoczesna nie można zapomnieć o jej współzałożycielu,   — Pawle Rabieju,  

— który   był   rzecznikiem   fundacji  Pro Civili,   — założonej przez oficerów Wojskowych Służb Informacyjnych współpracujących z radzieckim/rosyjskim wywiadem wojskowym GRU.

Fundacja  Pro Civili znana jest z tego, — że wyprowadzała z Wojskowej Akademii Technicznej setki milionów złotych,   — które następnie trafiały na konta osób mieszkających na terenie byłych republik radzieckich.

Żeby nie odbiegać zbyt od tematu Fundacji Batorego   — zajmijmy się kolejną gwiazdą Komitetu Obrony „Demokracji”,   — Agnieszką Holland.

a7

Agnieszka Holland – reżyserka teatralna i filmowa pochodzenia żydowskiego. Córka bolszewika i syjonisty Henryka Hollanda.

Henryk Holland – żydowski bolszewik, członek syjonistycznej organizacji Haszomer Hacair, będącej odłamem Światowej Organizacji Syjonistycznej.

— Członek Komunistycznego Związku Młodzieży Polskiej. — Redaktor„Czerwonego Sztandaru” i „Młodzieży Stalinowskiej”, —  dwóch komunistycznych  gadzinówek wydawanych przez sowieckie władze okupujące Polskę.

W  późniejszym okresie   — członek komunistycznej Polskiej Partii Robotniczej oraz czołowy propagandysta PRL-u.

epa05075194 Leading Polish film director Agnieszka Holland attends in a demonstration in front of Polish Parliament in Warsaw, Poland, 19 December 2015. People gathered to protest against the newly formed right-wing Law and Justice (PiS) government and its actions aimed at disempowering the Constitutional Tribunal. The protest was organised by the nonpartisan Committee for the Defence of Democracy (KOD). Demonstrations were held in twenty-one cities in Poland. EPA/RADEK PIETRUSZKA POLAND OUT

Agnieszka Holland jest obecnie członkinią rady Fundacji Stefana Batorego, należącej do Sorosa.

a6

Agnieszka Holland na stronie Fundacji Sorosa

Holland znana jest ze swoich antypolskich wypowiedzi oraz notorycznego opluwania polskiego patriotyzmu.

Pan z brodą   — stojący za panią Holland   — nazywa się Andrzej Miszk — i jest jednym z założycieli Komitetu Obrony Demokracji.

a11

Andrzej Miszk – polski diakon „katolicki”, „przedsiębiorca” oraz bloger.

Działacz opozycji w czasach PRL-u,  —  w trakcie przemian ustrojowych porzucił   działalność   opozycyjną   i  zajął się nielegalnym handlem książkami, na terenie Polski i Niemiec.

Współpracuje z założonym przez koncesjonowane środowiska „katolickie” w PRL-u miesięcznikiem „Więź”.

— W 2004 roku założył portal Tezeusza.   — Obecnie jest jest redaktorem naczelnym portalu tezeusz.pl   — oraz prezesem fundacji Tezeusz.

Interesująco brzmi deklaracja ideowa portalu tezeusz.pl:

„Jako katolicy staramy się o twórczą wierność wobec Magisterium Kościoła,   —  a   jednocześnie zgodnie z duchem II Soboru Watykańskiego

— podejmujemy dialog ekumeniczny i międzyreligijny, który uważamy za integralną część bycia katolikami.

Jesteśmy   otwarci   na   egzystencjalny,   filozoficzny  i teologiczny dialog z chrześcijanami innych wyznań, członkami religii niechrześcijańskich, agnostykami i niewierzącymi

— oraz każdym człowiekiem dobrej woli, bez względu na wyznanie, światopogląd, wykształcenie, rasę, narodowość, język, wiek, płeć i orientację seksualną”

Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do intencji tego „duchownego”?

Kolejną „gwiazdą” protestów KOD-u,  którą się zajmę —  jest Marcin Święcicki.

a111

Święcicki na spędzie KOD-u

Marcin Święcicki – „wzorowy” demokrata, członek Związku Młodzieży Socjalistycznej, Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej oraz Polskiej Zjednoczonej  Partii Robotniczej.  —  Członek Komitetu Centralnego PZPR oraz sekretarz KC.

Święcicki był w 1968 roku organizatorem protestów studenckich,  —  podobnie   jak  wcześniej opisani tutaj Łoziński i Rachtan.

Według utajnionego raportu Milicji Obywatelskiej —  Święcicki został aresztowany   21   kwietnia   1968   roku  przez Służbę Bezpieczeństwa PRL-u za   organizowanie  nielegalnego zgromadzenia.

—  Wraz z nim aresztowano m.in. Michała Komara, Włodzimierza Kuperberga, Claude Goldberga, Fajna Lewina, Lejbe Fogelmana, Stefana Bekiera (Borensztajna) oraz Andrzej Celińskiego.

Każdy z nich   —  oprócz Święcickiego   —  miał pochodzenie żydowskie.

Co więc wśród nich robił Święcicki ?

Żoną   Święcickiego   jest   Joanna Święcicka, z domu Szyr.   —  Ojcem Joanny a teściem Święcickiego   —   jest Eugeniusz Szyr

a20

Żydowski bolszewik Eugeniusz Szyr

Eugeniusz Szyr – żydowski bolszewik, agent sowieckiego wywiadu wojskowego GRU, członek Komunistycznej Partii Polski, Polskiej Partii Robotniczej oraz Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. —  W latach 1948-1981   członek   Komitetu Centralnego PZPR a w latach 1964-1968 członek Biura Politycznego KC PZPR.

Żołnierz walczący z narodem hiszpańskim w tzw. Brygadach Międzynarodowych podczas wojny domowej w tym kraju.

—  Oficer polityczny komunistycznego batalionu im. Palafoxa, komisarz polityczny ds. demobilizacji brygad międzynarodowych.

Pochowany na warszawskich Powązkach !

Co ciekawe   —  w   batalionie Brygad Międzynarodowych im. Palafoxa podczas   wojny   domowej w Hiszpanii walczył razem z Szyrem niejaki Henryk Toruńczyk,   —  żydowski bolszewik, członek Komunistycznej Partii Polski, dowódca Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Toruńczyk  został pod koniec wojny domowej w Hiszpanii dowódcą wszystkich jednostek międzynarodowych, wspieranych przez komunistyczny Komintern i NKWD.

Córką   Henryka Toruńczyka jest Barbara Toruńczyk, —  aktywna uczestniczka rozruchów marca 1968.   —   Członkini   grupy tzw.Komandosów.  —  Bliska współpracowniczka Aleksandra Smolara, prezesa zarządu Fundacji im. S. Batorego.

a33

Paryż   1983,   —  pierwsza od lewej B.  Toruńczyk.  —  Obok niej w okularach A. Smolar

Córka Eugeniusza, Joanna   —  w 1968 roku była aktywną uczestniczką rozruchów na polskich uczelniach, podobnie jak Święcicki.

—  Przyczyną tego była najprawdopodobniej utrata przez Szyra stanowiska członka Biura Politycznego PZPR.

Według wymienionego przeze mnie przy okazji Piotra Rachtana kontaktu poufnego o pseudonimie „Maciej”  

—  Joanna   Szyr   również była związana ze środowiskiem tzw. Komandosów, wynika z donosu złożonego przez „Macieja” oficerowi Milicji Obywatelskiej Zbigniewowi Stefankowi.

Fragment donosu z archiwów IPN:

„Luźniej   związani  z tym towarzystwem [z komandosami] są:

—  Matwin z I r. matematyki, bracia (bliźniacy) Drukierowie. Jacek Andrzejewski   (vel   Ajzen,  s. Leona), Michał Komar, Konar (vel Kohn), s. Juliana, Wanda i Maria Ochab, Joanna Szyr.”

Michał Komar – współpracownik „Komandosów”.   —  Aresztowany w 1968 roku przez SB razem ze Święcickim za wszczynanie rozruchów na polskich uczelniach.   —  Syn Wacława Komara (Mendel Kossoj).

a40

Wacław Komar

Wacław   Komar   – nazwisko prawdziwe Mendel Kossoj – żydowski bolszewik, syjonista.  

—  Morderca pracujący dla Komunistycznej Partii Polski. Członek syjonistycznej   organizacji  Haszomer Hacair. 

—  Uczestnik wojny domowej w Hiszpanii po stronie Bolszewików. —  Dyrektor VII Departamentu Ministerstwa Bezpieki. —  Dowódca Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

—  Członek Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego, Komunistycznej Partii Polski, Komunistycznego Związku Młodzieży Polskiej —  oraz sekcji młodzieżowej Międzynarodówki Komunistycznej.

—   Szkolony   przez   Armię  Czerwoną.   —  Agent sowieckiej policji politycznej   OGPU   oraz   NKWD.

I kolejny „obrońca demokracji” Karol Modzelewski.

Warszawa, 19.12.2015. Lider Komitetu Obrony Demokracji Mateusz Kijowski (P) i Karol Modzelewski (L) wśród uczestników manifestacji KOD przed Sejmem, 19 bm. Manifestacje KOD odbywają się dziś w 21 miastach w całej Polsce, pod hasłem "W obronie demokracji". (mr) PAP/Radek Pietruszka

Karol Modzelewski

Karol Modzelewski – właściwie Cyryl Budniewicz,  —  urodzony w Moskwie żydowski komunista, członek Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.

Wydalony z partii za lewicowe odchylenia !  —  Aktywny uczestnik wydarzeń marca 1968.

Według  raportu płk Milicji Obywatelskiej Stanisława Sławińskiego —  podczas   aresztowania Modzelewskiego w jego domu 11 kwietnia 1968 roku —  zabezpieczono   maszynę do drukowania oraz ulotki —  nawołujące polskich studentów do rozruchów i wystąpień przeciwko władzy —  (czytaj napuszczające Polaków na Polaków).

I kolejna obrończyni demokracji, Wanda Nowicka.

aa

Nowicka (w różowym szaliku)

Wanda Nowicka – feministka, działaczka lewackiej partii Ruch Palikota,Europa Plus a obecnie Zjednoczona Lewica.

—  Matka Michała i Floriana Nowickich,   —   dwóch działaczy organizacji skrajnie lewicowych i komunistycznych.

Nowicka znajduje się na liście płacowej przemysłu aborcyjnego. —  Jej organizacja otrzymuje fundusze od międzynarodowego koncernu farmaceutycznego produkującego środki antykoncepcyjne oraz międzynarodowej organizacji zajmującej się produkcją i dystrybucją przyrządów przeznaczonych do przerywania ciąży.

AppleMark
Nowicka na paradzie

Nowicka zajmuje się także propagowanie gender oraz pederastii.

Kolejnym KOD-owcem,  którym się zajmę   —  jest niejaki Jan Tomasz Gross.

a000

Gross i jego była żona Irena Grudzińska-Gross

Jan Tomasz Gross – żydowski polonofob, uczestnik rozruchów marca 1968. —  Znany z zakłamywania historii i powielania kłamstw na temat udziału Polaków w pogromie w Jedwabnem.

aa1

Od lewej:  Jan Kofman, Barbara Skowrońska, Irena Grudzińska, Jan Lityński, Jan Tomasz Gross, Aleksander Smolar, Adam Michnik

Irena Grudzińska była w 1968 roku członkinią tzw. Komandosów, —  podobnie jak większość osób z powyższego zdjęcia.

Aleksander Smolar —  (na zdj. w ciemnych okularach), —  syn Hersza Smolara, żydowskiego bolszewika i syjonisty   —  jest obecnie prezesem zarządu Fundacji im. Stefana Batorego, założonej przez Sorosa.

aaa

Aleksander Smolar

Aleksander Smolar – żydowski komunista, członek Związku Młodzieży Polskiej, Związku Młodzieży Socjalistycznej oraz Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. —  II sekretarz komitetu PZPR na wydziale ekonomii politycznej Uniwersytetu Warszawskiego.   —  Aktywny uczestnik rozruchów marca 1968 roku, członek grupy tzw. „Komandosów”.   —  Syn Hersza Smolara.

—  Obecnie prezes zarządu Fundacji im. Stefana Batorego, należącej do George Sorosa.

a11

Hersz Smolar

Hersz Smolar – Grzegorz Smolar – żydowski bolszewik, —  ojciec Aleksandra, —  członek Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego, Komunistycznej Partii Polski, Polskiej Partii Robotniczej oraz Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.   —   Organizator spotkań młodzieży syjonistycznej.

W roku 1920 po wkroczeniu do Polski Armii Czerwonej —  Hersz Smolar zajmował się organizowaniem bolszewickich Komitetów Rewolucyjnych przejmujących władze na terenach okupowanych przez Armię Czerwoną.

—  Poszukiwany przez polską Żandarmerię Wojskową za antypolską działalność.

Pracownik Międzynarodówki Komunistycznej oraz sekretarz Komunistycznej Partii Zachodniej Białorusi.

Irena Grudzińska, —  koleżanka A. Smolara z „komandosów”   —  jest córką Jana   Grudzińskiego,   wiceministra   leśnictwa i przemysłu drzewnego PRL-u,   odwołanego w 1968 roku za popieranie działalności swojej córki.

Jan Tomasz Gross   —   jest synem Zygmunta i Hanny Grossów.  —   Zygmunt Gross był pracownikiem naukowym.   —  W 1969 roku za wspieranie działalności swojego syna oraz innych Żydów musiał udać się na emigrację.

A wracając jeszcze do Fundacji Batorego:

Udziałem w marszach Komitetu Obrony Demokracji na swoim facebookowym profilu chwali się niejaka  —  Ingeborga Janikowska-Lipszyc.

a111

Profil pani Lipszyc

Post pani Lipszyc o Trybunale polubiła niejaka Lidia Kołucka-Żuk, —  absolwentka i pracownik uniwersytetu Yale

a3

Pani Kołucka-Żuk jest dyrektorem wykonawczym funduszu Trust for Civil Society in Central and Eastern Europe,  

—  który jest wspierany finansowo przez   Rockefeller Brothers Fund  —  i należący do Sorosa Open Society Institute.

a33

Pani Kołucka-Żuk na stronie Trust for Civil Society in Central and Eastern Europe

Pani ta jest członkinią programu Obywatele dla Demokracji,   —  zajmującego się głównie szerzeniem w Polsce marksizmu kulturowego.

a333

Strona programu Obywatele dla Demokracji

Program ten został wdrożony oraz jest finansowany przez Fundację im. Stefana Batorego, —  a pani Janikowska-Lipszyc zajmuje tam stanowisko koordynatora   ds. m.in.   „zwalczania dyskryminacji”.

Całkowity budżet programu wynosi 37 mln Euro   —  czyli około 150-160 mln złotych.

a4

Pani Lipszyc na stronie fundacji Sorosa

Oczywiście pani Janikowska-Lipszyc jest także pracownikiem Fundacji Batorego.

Innym pracownikiem Fundacji Stefana Batorego który chwali się na Facebooku   swoją obecnością na marszach KOD-u   —  jest Szymon Gutkowski.

a44

Profil Gutkowskiego

Szymon Gutkowski – członek zarządu Fundacji im. S. Batorego, —  w 1991 roku współpracownik Jacka Kuronia (Izaak Kordblum).

Doradca instytucji finansowych w byłych republikach radzieckich.

—  Realizator Programu Powszechnej Prywatyzacji, —  czyt. zniszczenia ponad 500 polskich zakładów pracy.

I następny obrońca demokracji,  —  Tomasz Cimoszewicz.

a444

Tomasz Cimoszewicz

Tomasz   Cimoszewicz  – syn Włodzimierza Cimoszewicza, —  członka Związku Młodzieży Socjalistycznej oraz Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, —  tajnego współpracownika wywiadu PRL-u o pseudonimie „Carex”.

—  Wnuk Mariana Cimoszewicza (Goldsteina)

a5

Marian Cimoszewicz

Marian Cimoszewicz – pochodzenie żydowskie, agent NKWD, oficer polityczny Armii Czerwonej, oficer Informacji Wojskowej oraz Wojskowej Służby Wewnętrznej, odpowiedników sowieckiego GRU.

W latach 1945-1946 zajmował się „likwidacją polskiego podziemia niepodległościowego”,   —  czyt. mordowaniem polskich patriotów.

Znany z brutalnych przesłuchań i stosowania wyniszczającej przemocy psychicznej,   —  m.in. przesłuchiwania więźniów z pistoletem przy skroni.

Następnym obrońcą demokracji maszerującym na czele stawki   —   jest Ryszard Kalisz

a55

Kalisz, pierwszy od lewej

Ryszard Kalisz – członek Socjalistycznego Związku Studentów Polskich oraz Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.

a555

Kalisz na tzw. Paradzie Równości

Kalisz jest etatowym uczestnikiem parad zboczeńców i innych tego typu spędów.

Pani w niebieskawym płaszczu   —  po prawej stronie na pierwszym zdjęciu z Kaliszem   —  to kolejna obrończyni demokracji – Kamila Gasiuk – Pihowicz.

a6

Kamila Gasiuk-Pihowicz – polska prawniczka, rzecznik prasowy partii.Nowoczesna oraz posłanka na sejm z ramienia tej partii.

W przeszłości członkini Stowarzyszenia Młode Centrum, finansowanego przez   różnorakie  zagraniczne fundacje,   —  którego przewodniczącym był już wcześniej przeze mnie wspomniany Szymon Gutkowski,  —   członek zarządu Fundacji Stefana Batorego, należącej do Sorosa.

I kolejny wzorowy „demokrata”,   —   Marek Borowski (Berman)

a66

Marek Borowski na demonstracji KOD-u

Marek Borowski – nazwisko prawdziwe Berman – żydowski komunista, członek PZRP-u oraz Związku Młodzieży Socjalistycznej.

Marek Borowski (Berman) jest synem Wiktora Borowskiego (Aarona Bermana), —  żydowskiego bolszewika, członka Komunistycznej Partii Polski oraz Komunistycznego Związku Młodzieży Polskiej.

—  Aaron Berman był wielokrotnie aresztowany i skazywany za antypolską działalność.   —  Był członkiem Polskiej Partii Robotniczej.

Bratem Aarona Bermana był   —  Bronisław Berman – żydowski bolszewik, członek Komitetu Centralnego Komunistycznej Partii Ukrainy oraz członek Komunistycznej Partii Polski.   —  Wielokrotnie aresztowany i więziony za antypolską działalność.

Na marszach KOD-u lubi się pokazywać także niejaka   —  Monika Płatek.

a7

Monika Płatek na spędzie KOD-u

Monika Płatek – feministka, propagatorka gender i pederastii.  —  Członkini rady programowej fundacji Panoptykon. —  Fundacja ta jest finansowana przez   Fundację   im.   S.  Batorego oraz Instytut Społeczeństwa Otwartego—  należące do …. George Sorosa.

a77

Strona internetowa fundacji Panoptykon

Fundusz   Panoptykon   wspiera  także wspomniany już wcześniej przeze mnie   Trust   for Civil Society in Central and Eastern Europe, —  finansowany —  przypomnijmy przez Davida Rockefellera i George Sorosa.

a777

Profil Płatek na Wikipedii

Monika Płatek była także ekspertką ds. prawnych fundacji Open Society Institute,   —   należącej do ….. oczywiście George Sorosa.

Jednym z założycieli KOD-u jest także   —  Radomir Szumełda.

a2

Szumełda z agentem Stasi, TW „Oscarem”

Radomir Szumełda – polityk PO,   —  zadeklarowany pederasta,  —   jeden z założycieli Komitetu Obrony Demokracji.

a22

Szumełda   z „tramwajarką” Henryką Krzywonos oraz Agnieszką Pomaską (druga z lewej) /

Agnieszka Pomaska – polityk PO.

Agnieszka Pomaska na antenie Al Jazeery   —  razem z niejakim Grzegorzem Makowskim,   —  członkiem … Fundacji Stefana Batorego   —  przejęta była troską o upadającą polską demokrację.

a0a

Grzegorz Makowski na stronie Fundacji Sorosa

Oczywiście rozmowa o tym z dziennikarką na antenie Al Jazeery,  —  a więc stacji   telewizyjnej   należącej   do  władz państwa Katar, jednego z najbardziej antydemokratycznych krajów na świecie —  to najbardziej odpowiednie do tego miejsce..

SCENARIUSZ działania – Krok po KROKU od 26 lat

https://www.youtube.com/watch?v=-exPJdU4_kU

Redakcja Piens 8 stycznia 2016

Za; http://www.piens.pl/kto-jest-kim-piekne-opracowanie-postaci-kod/

————————————————————————————-

ZAMIAST KOMENTARZA  — emjot

Za: https://forumemjot.wordpress.com/2016/12/23/kto-jest-kim-piekne-opracowanie-postaci-kod-polecam/#more-54995

Data publikacji: 23.12.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *