Strona główna > Felietony > Pewna prawda: „syjonistyczne” matactwo i psychopatologia judaizmu

Pewna prawda: „syjonistyczne” matactwo i psychopatologia judaizmu

aMożna powiedzieć czy coś jest prawdą czy nie, przez to jedno kryterium. Jeśli uchwalą ustawę, która mówi że musisz uwierzyć w pewną historię w określony sposób, możesz być pewien, że ta pewna historia, w którą chcą byś uwierzył, jest kłamstwem.

W ten sposób cyniczna mitologia o żydowskim holokauście zacisnęła klamrę na wolnej myśli na całym świecie, w ten sam sposób, jak politycznie przebiegłe stworzenie chrześcijaństwa przez Konstantyna, te wszystkie wieki temu, uwięziło ludzkie myślenie w gigantycznym żelaznym pudle, które zmieniło każdy aspekt życia każdego człowieka w wątpliwy prezent za ogromną cenę.

Osiągnie się “spokój” tylko JEŚLI … stosujesz święte prawa Boże. I był to bóg stworzony przez tego rzymskiego cesarza, bóstwo, którego imię rozstrzygnięto przez GŁOSOWANIE – by użyć często cytowany opis – “synod głupców i szaleńców.” Mów o psyop.

Co za intrygująca kampania reklamowa! Życie wieczne, jeśli stosujesz nasze proste zasady (których ludzie, którzy wymyślili i egzekwowali te przepisy, naprawdę nigdy sami nie stosowali). Teraz Żydzi zmienili ten ludzki etos na: “Szanuj nasze sprytnie wymyślone cierpienia, byśmy mogli was okradać i łatwiej profanować.” Dość duży spadek w oczekiwaniach, powiedziałbym, jeszcze jedno stosowne barometryczne czytanie kontrolowanej degeneracji ludzkości.

Tak samo jest ze słowem “syjonista,” teraz w modzie wśród wszystkich Żydów, którzy udają się być krytyczni wobec Izraela i kilku pomniejszych aspektów żydowskiej prostytucji rzeczywistości, jak również tych wielu sykofanckich nie-Żydów, którzy ogólnie tłumaczą ich wsparcie niejasnymi pojęciami, jak “oni wiedzą, po której stronie warto stanąć,” co jest wypowiedzią prawdziwego niewolnika i fałszywej istoty ludzkiej, wypowiadaną przez wszystkich tych, którzy starają się wkradać w łaski Żydów.

Użycie słowa “syjonista,” gdy bardziej dokładną nazwą jest “Żyd” pokazuje, że mówiący zakłada, że ogólnie Żydzi nie odpowiadają za cały ten niemoralny horror z krwawymi odciskami żydowskich palców na wszystkim, ale także, że faktycznie są Żydzi, którzy autentycznie i prawdziwie sprzeciwiają się tej wielokierunkowej rzezi, jakiej na świecie dokonała żydowska filozofia.

Wierzę, że to twierdzenie jest fałszywe, i że wszyscy Żydzi – zwłaszcza ci, którzy mówią, że są ateistami! – są przesiąknięci od urodzenia – przez obrzezanie i powtarzanie patologicznych rytuałów – refleksyjną motywacją, która podświadomie obstaje przy obronie swojego plemienia, nieważne ile kłamstw mówią sobie i innym, że są prawdziwymi istotami ludzkimi pracującymi dla dobra ludzkości, i nie ważne jak wiele żydowskich okrucieństw i zbrodni przeciwko ludzkości muszą ukryć by to zrobić.

Myślę, że ostre pogorszenie stanu dzisiejszego świata to potwierdza.

I wierzę, że taki jest charakter Talmudu i Tory, rzekomo “świętych” ksiąg judaizmu, zawierających najbardziej zdeprawowane oświadczenia kiedykolwiek wyrażone przez człowieka, co gwarantuje, że tak właśnie jest.

Więc kiedy rzekomo “modne” strony internetowe i rzecznicy jak Rense, Jones, Information Clearinghouse i wiele innych popularnych źródeł informacji gładko używają terminu “syjonista” aby opisać 360 stopni deprawacji teraz ogarniającej nas wszystkich, słyszę to słowo jako kolejny synonim, jakiego Żydzi używają w celu ukrycia prawdziwej tożsamości rzeczywistych sprawców, którzy wdeptują świat w ziemię tylko po to, by mogli stać się bogatymi i wszystkich kontrolować.

Jest to oczywisty sposób patologicznego zachowania, które kieruje światem.

Nie można po prostu zachować etnicznej / rasowej / socjologicznej etykiety jako Żyd i sprzeciwiać się grabieżom, rozpuszczonym na nie-członków tego diabelskiego rodu przez żydowską filozofię. Żaden praktykujący Żyd nie będzie sabotował sukcesu programu żydowskiej przestępczości; dlatego żadnemu z uczestniczących w tej dyskusji Żydów nie można ufać z oczywistych powodów. Nie ma sposobu, aby udawać, że judaizm oferuje jakieś inne uniwersalne wartości niż niewolnictwo.

Dlatego też wszyscy ci pochodzenia żydowskiego, którzy rzeczywiście przeciwstawiają się ich własnej filozofii destrukcji i deprawacji, nie są już Żydami, ale istotami ludzkimi, pracującymi nad ujawnieniem śmiertelnej projekcji psychologicznego strachu, używanego przez Żydów w celu zagłuszenia własnych sumień.

To sprawia, że termin ‘syjonista’ powinno się stosować tylko względem tych nie-Żydów, którzy zostali zahipnotyzowani cyniczną mistyfikacją chrześcijańskiego syjonizmu, wymyślonego przez Scofielda i Darby, agentów żydowskiego spisku, w celu obalenia chrześcijaństwa od wewnątrz, poprzez dodanie do Biblii wcześniej nie istniejących izraelskich dodatków, i przejęcia hebrajskiego pochodzenia dla własnych dochodowych celów.

Ważniejsze pytanie jest następujące:

“Jak można wierzyć komuś, kto nieustannie okłamywał przez 3.000 lat?”

Rozważmy synonimy wykorzystywane przez Żydów w celu ukrycia swojej tożsamości, a przynajmniej odwrócenia czy powstrzymania ludzi przed ustaleniem prawdziwych faktów.

Syjonista, komunista, anarchista, liberał, bolszewik, socjalista, lesbijka, równe szanse, jakobin, sabatejski frankista. . . wszystkie te etykiety wysyłają zainteresowanych problemami wywołanymi przez te grupy w ślepe zaułki, fałszywe drogi śledztwa, dochodzące tylko do niewiele znaczących odłamów głównej grupy, sankcjonującej zło, którą jest żydowski Sanhedryn, najwyższa żydowska instytucja “religijna,” która wydaje takie wypowiedzi pełne współczucia, gdyż Żyd może popełnić jakiekolwiek przestępstwo w dowolnym miejscu na świecie, a następnie uciec do Izraela, i na zawsze być wolnym od ścigania tych przestępstw, czy, “nie-Żydzi istnieją tylko by służyć Żydom.”

Wszystkie te oszukańcze etykiety zastępcze wykreowano jako zasłonę dymną dla słowa “Żyd”. Sytuacja może być natychmiast naprawiona w twoim umyśle, poprzez zrozumienie, że wszelkie wysiłki z wszystkimi określeniami i wyjaśnieniami filozoficznymi, są synonimami mającymi na celu zamaskowanie słów “judaizm” lub “żydowski.”

Jak powiedziałem wiele razy wcześniej, Talmud i Tora są głównymi motywatorami ludzkiego zła na świecie, centrum bezrozumnej ciemności w dziejach ludzkości.

Dlatego nieszczere protesty Żydów i żydowskich pozerów, którzy chcą się albo wyłączyć albo schować przed winą Izraelczyków za to, że są najbrzydszymi i najmniej godnymi zaufania ludźmi na świecie – wszystko z powodu ich wyraźnie szalony religii – nie rezonują już w moich uszach.

To wzywanie do uczciwości i ludzkiego współczucia, zawsze używane przez Żydów już na mnie nie działa – to w ten sposób chrześcijan zrobili pokornymi i posłusznymi – bo Żydzi chcą sprawiedliwości i współczucia od innych ludzi, ale sami ich nie praktykują . To powinno nam powiedzieć dawno temu, że to faktycznie oznacza, że nigdy nie można im ufać, w żadnych okolicznościach.

Trzy tysiące lat to potwierdzają.

Ale wciąż do głowy przychodzi pytanie: “Na pewno nie masz na myśli wszystkich Żydów?”

Tak, absolutnie. Każdy kto nazywa się Żydem, z definicji popiera pozbawione uczucia wykorzystywanie ludzkości. Każda obrona Żydów, judaizmu czy żydowskości to moralna zbrodnia przeciwko ludzkości, gdyż judaizm nakazuje swoim wyznawcom zabijać lub zniewalać wszystkich nie-Żydów na świecie, oraz bezkarnie odbierać im ich własność. Judaizm jest, bez wątpienia, nienaturalnym powodem naszej nadchodzącej i nieuchronnej śmierci.

I każdy, kto używa terminu syjonista w odniesieniu do wszystkiego co działa na rzecz Żydów, pomaga ukrywać tego kto jest naprawdę odpowiedzialny za skradanie się krwawego horroru, teraz zapowiadającego przedwczesny koniec naszego życia, poprzez swoje patologicznie destrukcyjne zachowanie. Oni pomagają Żydom ukrywać się za rozpraszającą uwagę etykietką, przez co mogą zdystansować się od własnej winy za zbrodnie przeciwko ludzkości.

Zamiast określania tych zrobotyzowanych chrześcijan chrześcijańskimi syjonistami, należy użyć tego dokładniejszego określenia, które mogłoby opisać naprawdę nas wszystkich. Właściwe wyrażenie, naprawdę, powinno być “ofiary oszustwa Żydów.”

Więc co zamierzasz zrobić z tą informacją? Powiem ci co ja zamierzam zrobić. Mam zamiar sprawdzić tę historię, pojechać kilka ulic dalej do biblioteki, aby uzyskać połączenie z Internetem, oraz rozesłać tę historię, a także kilka innych rzeczy. Jem ostatni rostbef i ostatnie brokuły. Jestem bez pieniędzy – a jeszcze tydzień do mojego zasiłku – nie mam gazu, jedzenia, papierosów i nadziei. Więc kiedy skończę w bibliotece, myślę, że po prostu wrócę do domu i położę się i umrę, co, choć wydaje się niedorzeczne, to reszta z was wkrótce też to zrobi, kiedy zaczną zrzucać znieczulenie z nieba, albo zorganizują fałszywą flagę atomową, lub rozpoczną zgarniać ludzi takich jak ja za mówienie tak otwarcie o Żydach.

Teraz sytuacja pogorszyła się, kiedy nikt nie ma środków ani motywacji na sprzeciw wobec tej przyspieszającej robotyzacji ludzkości, co mogliśmy rozwiązać, gdybyśmy po prostu otworzyli usta trochę wcześniej i trochę głośniej, teraz już nie da się tego naprawić. Kości zostały rzucone, a cień mrocznej przyszłości pędzi do nas jak tsunami w końcu czasu.

Wiem, że w przeszłości przy kilku okazjach przepowiadałem, że będzie to mój ostatni artykuł. Jeśli tak jest, to ostatnią rzeczą, którą chciałem powiedzieć, to dziękuję wszystkim za wsparcie i miłe słowa. Byliście naprawdę motorem mojej wściekłości. Przepraszam, że nie mogłem zrobić tego jaśniej. Bądźcie bezpieczni tak długo, jak możecie, i nie martwcie się o miejsce, w którym przeznaczono was do likwidacji. Szkoda, że nigdy nie pojęliśmy tego, że to my tworzymy to miejsce, z każdym oddechem i każdą historią, w którą wierzymy.

John Kaminski, tłumaczenie Ola Gordon

Źródło: http://www.johnkaminski.info/pages/whats_that_ticking_sound/a_certain_truth.htm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.