Strona główna > Świat > Peter Sutherland, obecny szef ONZ ds. imigracji i były prezes banku Rotszyldów: Trzeba zniwelować narodową jednolitość dla zrównoważonego rozwoju

Peter Sutherland, obecny szef ONZ ds. imigracji i były prezes banku Rotszyldów: Trzeba zniwelować narodową jednolitość dla zrównoważonego rozwoju

Według szefa ONZ ds. imigracji Petera Sutherland kwota 240 tys imigrantów to zaledwie kropla w morzu dla liczącej 500 mln mieszkańców Unii Europejskiej, a sami imigranci o wiele bardziej niż handel czy przepływ kapitału wpływają na pozytywny i zrównoważony rozwój świata.

33582sutherland_large

Na antenie irlandzkiego radia RTE Peter Sutherland stwierdził, że jest przekonany iż nieograniczona imigracja z krajów Afryki będzie korzystna dla Europy. Na pytanie prowadzącej audycje czy kwota 240 tys. imigrantów nie będzie obciążeniem dla Europy Sutherland odpowiedział:

„Dane te są śmieszne w kontekście ogólnej europejskiej populacji 500 milionów. Dane o których mówisz to dosłownie kropla w morzu. Możemy łatwo sobie z tym poradzić. Niemcy mogą przyjąć dużo więcej i wciąż będą miały niedobór w związku ze starzeniem się populacji…

Rządy muszą prowadzić politykę przekazując pozytywne wiadomości, że migranci są dobrzy dla europejskiego środowiska, ekonomicznie i pod każdym innym względem, a nie stale wyrażając się o nich jako o ciężarze, bo tak naprawdę nie są ciężarem. W bardzo krótkim czasie będą oni mieli pozytywny wpływ na społeczność, w której żyją.

Peter Sutherland agent Domu Rotszyld

Z informacji podanych przez Wikipedia dowiemy się, że Peter Sutherland pełni obecnie funkcje Specjalnego Przedstawiciela Sekretarza Generalnego ONZ ds Migracji Międzynarodowej i Rozwoju.

Do czerwca bieżącego roku Sutherland pełnił funkcję międzynarodowego prezesa w banku Goldman Sach, którego aktywa należą do bankowego konsorcjum N M Rothschild & Sons Limited założonego przez  Nathana Mayera Rothschilda w 1811 roku, główna siedziba banku mieści się w Londynie, prezesem jest obecnie baron David Rene de Rothschild.
https://en.wikipedia.org/wiki/N_M_Rothschild_%26_Sons

Peter Sutherland pełnił  funkcje:

 • Dyrektor generalny w Światowej Organizacji Handlu
 • Komisarz UE ds Konkurencji
 • Prokurator Generalny  Irlandii
 • Dyrektor Irlandzkiego banku AIB
 • Dyrektor w Royal Bank of Scotland
 • Dyrektor koncernu naftowego BP
 • Dyrektor banku Goldman Sachs International

organizacje:

 • Grupa Bilderberg
 • Honorowy Przewodniczący w Komisji Trójstronnej

więcej informacji na stronie Wikipedia:

https://en.wikipedia.org/wiki/Peter_Sutherland

473313-migration

Na zdjęciu: Sutherland i Ban Ki-Moon sekretarz generalny ONZ

Plany Grupy Bilderberg, Komisji Trójstronnej i ONZ

Rozbrojenie społeczeństwa

W konsekwencji paryskiego zamachu Komisja Europejska w trybie ekspresowym, bez konsultacji, bez zasięgania opinii kogokolwiek przyjęła  projekt nowej dyrektywy o broni palnej ograniczający dostęp do legalnej broni w celu rozbrojenia społeczeństwa.

Dlaczego politycy tak bardzo chcą ograniczyć dostęp do legalnej broni skoro użyta przez terrorystów broń była nielegalna?

Tylko rozbrojone i zastraszone społeczeństwo będzie mogło bez oporów przyjąć kolejne środki bezpieczeństwa, po zamachach z 11 września na WTC przyzwyczailiśmy się do zaostrzonych kontroli na lotniskach, kolejne zamachy są pretekstem do jeszcze większej kontroli społeczeństwa, wprowadzane są kolejne regulacje prawne ograniczające nam wolność w imię walki z terroryzmem. Rozbrojone, bezbronne społeczeństwo domaga się od rządu aby zapewnił  większe bezpieczeństwo, tym samym daje zielone  światło dla większej inwigilacji i kontroli obywateli oraz internetu, który jest ostatnim bastionem wolności słowa. Walka z terroryzmem to jest zamach na naszą wolność.

Walka z gotówką

Kolejnym krokiem w walce z terroryzmem jest odebranie ludziom możliwości rozliczeń w gotówce, wszystkie transakcje mają odbywać się bezgotówkowo. Pod pretekstem zwalczania nielegalnego finansowania grup terrorystycznych wszystkie transakcje będą ewidencjonowane przez elektroniczny system bankowy. Bankierzy od wielu lat konsekwentnie dążą do całkowitego wycofania gotówki z obiegu aby wszystkie transakcje odbywały się w formie elektronicznej. Opozycjoniści wobec planów globalnej agendy z łatwością mogą być wytypowani jako podejrzani o udział w grupie terrorystycznej i pozbawiani dostępu do systemu bankowego. W konsekwencji to bank będzie dyspozytorem naszego majątku, a osoby będące poza systemem elektronicznym pozostaną bez środków do życia. Co więcej osoba oskarżona o terroryzm może być zgodnie z prawem zgładzona bez wyroku sądowego na terenie obcego państwa przy użyciu  bezzałogowego dronu (patrz link poniżej).

http://wyborcza.pl/1,76842,12561067,Amerykanskie_drony_oprocz_terrorystow_zabijaja_tez.html

Walka z globalnym ociepleniem

Globalne ocieplenie to absurd, który nie tylko pozwala wzbogacić się elicie na sprzedaży praw do emisji CO2 ale jest też pretekstem do budowy globalnej polityki klimatycznej łączącej wszystkie narody w walce z kolejnym (po terrorystach) „wrogiem naszej planety” – Globalnym Ociepleniem. W 1992r na szczycie ONZ ustalono, że sektor prywatno-bankowy będzie odpowiedzialny za kontrolę rządów i organizacji globalnych w kształtowaniu polityki klimatycznej. Żydowski bankier David Rockefeller (jedna z czołowych postaci bankowego syndykatu reprezentującego interesy Domu Rothschild) w swoim przemówieniu z 1994 roku powiedział: Sektor prywatny musi kontrolować ONZ i wpływać na rządy i organizacje. (wideo)

tlc-19-5-mbrs-470x262

Zdjęcie z 1 grudnia 1998 roku zatytułowane: 25 rocznica powołania Komisji Trójstronnej, źródło: oficjalna strona Komisji Trójstronnej. Na zdjęciu :

 • Peter Sutherland – szef ONZ ds imigrantów oraz były prezes koncernu BP i banku Goldman Sachs, członek Komisji Trójstronnej i Grupy Bilderberg
 • Sadako Ogata – Wysoki Komisarz Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców w latach 1991–2001, członek Komisji Trójstronnej
 • Zbigniew Brzeziński – jeden z trzech założycieli Komisji Trójstronnej, doradca prezydentów USA ds. bezpieczeństwa narodowego.
 • Paul Volcker – były podsekretarzem Departamentu Skarbu USA i przewodniczący Systemu Rezerwy Federalnej USA (FED). Obecnie zajmuje stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej waszyngtońskiej Grupy Trzydziestu.
 • David Rockefeller – żydowski miliarder, bankier, to z jego inicjatywy powstała Komisja Trójstronna,  był jednym z trzech założycieli (pozostali to: Z. Brzezinski i Jimm Carter), także członek Grupy Bilderberg i  Rady Stosunków Międzynarodowych (CFR)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Komisja_Tr%C3%B3jstronna

„Żadna siła,  handel czy  przepływ kapitału nie ma takiego potencjału do przekształcenia życia w sposób zrównoważony i pozytywny oraz nie oddziałuje na taką skalę jak robi to imigracja” – Peter Sutherland

cytat zaczerpnięty z strony ONZ:  http://www.un.org/en/development/desa/population/migration/partners/srsg.shtml

Zbrodniczy Syndykat Domu Rotszyld

Finansowa elita związana jest z żydowskim syndykatem Domu Rotszyld, jego interesy także reprezentuje Światowy Kongres Żydów. Światowy Kongres Żydów to największa syjonistyczna organizacja na świecie, której główna siedziba mieści się w Nowym Jorku. Organizacja ma swoje przedstawicielstwa w ponad 100 krajach na całym świecie. Prezesem rady nadzorczej Światowego Kongresu Żydów (WJC) jest francuski bankier baron David de Rothschild.

 http://www.worldjewishcongress.org/en/bio/david-de-rothschild

Zobacz także:

Taki mariaż pozwala skutecznie zwalczać wszystkie formy krytyki skierowane wobec nieformalnego światowego rządu, a każda krytyka i zarzuty wobec przedstawicieli tego syndykatu mogą być uznana za formę ksenofobi, antysemityzmu czy terroryzmu.

Tłumaczenie/Opracowanie: Michał KK

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *