Strona główna > NWO > Peter Koenig – Tylko masowe nieposłuszeństwo obywatelskie może nas uratować

Peter Koenig – Tylko masowe nieposłuszeństwo obywatelskie może nas uratować

Obejrzyj: Osiem prognoz Światowego Forum Ekonomicznego na 2030 r., Nie będziesz posiadać niczego ale wszystko wynajmiesz, zjesz znacznie mniej mięsa i będziesz szczęśliwy.

Peter Koenig
(skrócone przez henrymakow.com) 
Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) właśnie opublikowało Tak zwaną białą księgę zatytułowaną „Resetowanie przyszłości programu pracy – w świecie post-Covid”.
Ten 31-stronicowy dokument czyta się jak plan, ponieważ wykonanie (lub implementacja) „Covid-19 – The Great Reset”  jest autorstwa Klausa Schwaba, założyciela i dyrektora generalnego (od założenie WEF w 1974 r.) i jego współpracownik Thierry Malleret …
Obiecuje przerażającą przyszłość dla około 80% populacji. „Rok 1984” George’a Orwella brzmi jak łagodna fantazja w porównaniu z tym, co WEF planuje dla ludzkości.
Ramy czasowe to dziesięć lat – do 2030 r. – agenda ONZ na lata 2021-2030 powinna zostać wdrożona.
Planowane działania biznesowe w odpowiedzi na COVID-19:
+ Przyspieszenie cyfryzacji procesów pracy, prowadzące do 84% wszystkich procesów roboczych w postaci konferencji cyfrowych lub wirtualnych / wideo.
+ Około 83% ludzi planuje pracować zdalnie – tj. Koniec interakcji między współpracownikami – całkowity dystans społeczny, oddzielenie człowieczeństwa od kontaktu międzyludzkiego.
+ Około 50% wszystkich zadań planuje się zautomatyzować – innymi słowy, wkład człowieka zostanie drastycznie ograniczony, nawet podczas pracy zdalnej.
+ Przyspieszenie cyfryzacji podnoszenia / przekwalifikowania (np. Dostawcy technologii edukacyjnych) – 42% podnoszenia umiejętności lub szkolenia w zakresie nowych umiejętności zostanie
zdigitalizowanych, innymi słowy, bez kontaktu z ludźmi – wszystko na komputerze, sztucznej inteligencji (AI), algorytmach.
+ Przyspieszenie realizacji programów podnoszenia / zmiany kwalifikacji – planuje się „przeredagowanie” 35% umiejętności – tj. Planuje się porzucenie istniejących umiejętności – zadeklarowano, że nie istnieją.
+ Przyspieszenie trwających przekształceń organizacyjnych (np. Restrukturyzacja) – 34% obecnych struktur organizacyjnych planuje się „zrestrukturyzować” – lub innymi słowy, istniejące struktury organizacyjne zostaną uznane za przestarzałe – w celu zwolnienia miejsca na nowe zestawy ram organizacyjnych, struktury cyfrowe zapewniające najwyższą kontrolę nad wszystkimi działaniami.
+ Tymczasowe przydzielanie pracowników do innych zadań – oczekuje się, że dotknie to 30% siły roboczej. Oznacza to również zupełnie inne skale płac – najprawdopodobniej nie do przeżycia, co sprawiłoby, że planowane także „powszechne wynagrodzenie podstawowe” lub „dochód podstawowy” – płaca, która pozwala ledwo przeżyć, byłaby oczywistą potrzebą. – Ale to całkowicie uzależniłoby cię od systemu – systemu cyfrowego, nad którym nie masz żadnej kontroli.
+ Tymczasowe ograniczenie siły roboczej – przewiduje się, że dotknie to 28% populacji. Jest to dodatkowa liczba bezrobotnych w przebraniu, ponieważ osoby „chwilowe” nigdy nie wrócą do pełnego etatu.
+ Trwała redukcja siły roboczej – 13% trwałe zmniejszenie siły roboczej.
+ Tymczasowe zwiększenie zatrudnienia – 5% – nie ma odniesienia do jakiego rodzaju siły roboczej – prawdopodobnie niewykwalifikowana siła robocza, która prędzej czy później również zostanie zastąpiona automatyzacją, sztuczną inteligencją i robotyzacją miejsca pracy.
+ Brak konkretnych środków – 4% – czy to oznacza, że ​​zaledwie 4% pozostanie nietknięte? Od algorytmu i nowych miejsc pracy kierowanych przez AI? – jak mała i nieistotna postać, brzmi jak „myślenie życzeniowe”, którego nigdy nie można zrealizować.
+ Stałe zwiększanie siły roboczej – zaledwie 1% jest prognozowane jako „trwale zwiększona siła robocza”. To żart.

wfh.jpg

Wielki Reset przewiduje również program kredytowy, w ramach którego wszystkie osobiste długi byłyby „umorzone” w zamian za przekazania całego majątku osobistego organowi lub agencji administracyjnej – mógłby to być MFW.

Więc nie posiadałbyś niczego – i byłbyś szczęśliwy. Ponieważ wszystkie twoje potrzeby zostaną zaspokojone.

Proszę nie nazywać tego teorią spiskową. Jest to biała księga, „autorytatywny raport” WEF.

CELE AGENDY

Celem dla tego nowego, „totalitarnego” podejścia WEF do ludzkości jest kontrolowanie ludzkości.

– My, Naród, nie możemy się buntować, nie mamy już między sobą spójności,

– Ludzie będą rozgrywani przeciwko sobie –  istnieje absolutna cyfrowa kontrola nad ludzkością – zarządzana przez małą super elitę.

– Nie mamy dostępu do tej cyfrowej kontroli – jest poza naszym zasięgiem. Chodzi o to, że stopniowo do niej dojdziemy. Oczekuje się, że w ciągu jednego pokolenia kontrola cyfrowa stanie się Nową Normą.

 

WYLUDNIENIE

Bill Gates, Rothschildowie, Rockefellerowie, Kissinger itd… nigdy nie ukrywali swojej opinii, że świat jest przeludniony i że liczbę ludzi należy dosłownie zmniejszyć. Mamy do czynienia z eugenikami.

Doskonałą metodą na zmniejszenie światowej populacji są programy szczepień zainicjowane przez Billa Gatesa i wspierane przez WHO. Skandale związane z takimi katastrofalnymi programami szczepień, które doprowadziły do ​​śmierci dzieci, odnotowano w Indiach (w latach 90.), Kenii (w 2014 r. i później) i innych częściach świata.

Zobacz także bardzo odkrywczy TedTalk autorstwa Billa Gatesa z lutego 2010 r. „Innovating to Zero” , mniej więcej w czasie, gdy opublikowano „2010 Rockefeller Report” – ten sam raport, który przekazał nam do tej pory, „Lock Step Scenario” – my teraz doświadczamy realizacji tych scenariuszów. Trudno temu protestować – cały świat (193 państwa członkowskie ONZ) został zmuszony do śledzenia tego rażącego łamania praw człowieka w skali globalnej.

W żadnym z raportów, „Wielkiego resetowania” i „Programie resetowania przyszłości pracy” nie ma wzmianki, kto będzie egzekwował te drakońskie nowe zasady? – To te same siły, które są teraz szkolone do działań wojennych w mieście oraz tłumienia zamieszek i niepokojów społecznych – to policja i wojsko.

To jest wyzwanie. Jeśli im się uda – gra się skończy.

Dezinformacja w mediach jest brutalna i potężna, i trudno zaprzeczyć „nam”, bez pokaźnego budżetu na kontrpropagandę i jako grupy ludzi, która jest coraz bardziej podzielona przez same media. Obowiązkowe noszenie masek i dystans społeczny – już uczynił wrogów tego, kim byliśmy, kolegów, przyjaciół, nawet w rodzinach.

Ten dyktat doprowadził do powstania rozłamów, podziałów i niezgody w naszych społeczeństwach

Trzeba skonfrontować przywódców politycznych i biznesowych stojących za tym projektem. Należy przestrzegać podstawowych zasad prawa międzynarodowego, w tym Norymbergi.

KOMENTARZ ( dr. Henry Makow)

Nasi nieudolni przodkowie oddali wszystkie krajowe karty kredytowe naszym najgorszym wrogom: masońskim żydowskim kartelom bankowym. Teraz planują wywłaszczyć i zniewolić ludzkość. Pieniądze to KONTROLA. Nasi politycy, zwykle masoni,  służą kartelowi bankowemu za pośrednictwem ONZ, Banku Światowego, MFW, WEF. Służą pieniądzom. Pogardzają demokracją i prawdziwymi prawami człowieka. Zostaliśmy zdradzeni w najbardziej skandaliczny sposób; a większość ludzi nadal tego nie rozgryzła.

 

————-

Peter Koenig jest ekonomistą i analitykiem geopolitycznym. Jest także specjalistą ds. Zasobów wodnych i środowiska. Przez ponad 30 lat pracował w Banku Światowym i Światowej Organizacji Zdrowia na całym świecie w dziedzinie środowiska i wody.

źródło:henrymakow.com

2 thoughts on “Peter Koenig – Tylko masowe nieposłuszeństwo obywatelskie może nas uratować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.