Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Peru w rękach żydowskich

Peru w rękach żydowskich

a Jak już świadomy sytuacji na naszej Ziemi patriota przewiduje, dalekie Peru, byłe centrum Imperium Inków, jest w dużej części w rekach żydowskich. Peru jest biednym krajem, w stolicy, Limie, widać sporo bogactwa uprzywilejowanej kasty przedsiębiorców i urzędników państwowych, ale poza stolica bieda piszczy na każdym kroku. Charakterystyczne budynki w budowie, ze sterczącymi żelaznymi prętami maja pokazywać fiskusowi, ze dany budynek jest wciąż w budowie i nie można jeszcze na niego nałożyć wysokich podatków rujnujących klasę średnia. Dzięki byłemu prezydentowi Fujimori, jak sami wieśniacy go oceniają, jedynemu prezydentowi Peru który cokolwiek zrobił dla prostych ludzi, na wsiach stoją nie tylko szałasy i glinianki, ale i murowane domy – tyle ze zazwyczaj bez okien, bo na taki luksus już nie starczyło ani rządowi ani mieszkańcom. Ale był postęp, elektryczność w szkołach, pierwsze komputery. Nie podejmę się oceny epoki Fujimori, jednakże warto pomyśleć, ze jeśli miał tak złą syjonistyczna prasę na całym Świecie (jak i jego sąsiad z południa , Augusto Pinochet) to musiał nieźle zajść za skórę żydowskim właścicielom światowych massmeNdiów i związanej z nimi Korporatokracji.

Na początek lista osobistości peruwiańskich pochodzenia żydowskiego:

 • Eliane Karp, córka żyda z Polski i żydówki z Belgii, żona byłego prezydenta Alejandro Toledo. Jej matka, Ewa Fernenburg (85 lat – 2013) właśnie zakupiła sobie za 3,700,000 dolarów

  (http://diariocorreo.pe/ultimas/noticias/3134806/madre-de-eliane-karp-compro-mansion-de-3-75) gotówka pałacyk w ekskluzywnej dzielnicy Limy, Surco – Panedia, 2500m2. Eliane Karp była źródłem częstych skandali finansowych w Peru, podczas kiedy jej mąż był prezydentem. Nielegalne „konsultacje” dla firm, personel domowy płacony z funduszy państwa, „ekspertyzy” dla banków (Banco Wiese), powiązania z oskarżonymi o korupcje doradcami ( Cesar Almeyda, Oscar Villanueva ), nepotyzm. Eliane Karp nie stawiła się na wezwanie sadu aby wyjaśnić pochodzenie niedeklarowanych funduszy którymi dysponuje jej matka.ELIANE KARP CON SU MADRE ROSE FERNENBUG

 • David Waissman Rajhvinsky – był drugim Wice Prezydentem za toledo

 • David Lemor – Minister Przemysłu i Turystyki

 • George Soros – doradca Prezydenta

 • Joseph Maiman Rappaportt – doradca Prezydenta

 • Adam Pollack – doradca Prezydenta

 • Mark Rich, właściciel Las Bambas, poszukiwany w 20 krajach za oszustwa

 • Avi Dan On – szef ochrony Prezydenta

 • Allan Wagner Tizon – Sekretarz Generalny Wspólnoty Andyjskiej

 • Jackes Rodrich Ackerman – poseł – składał przysięgę poselska po hebrajsku (!?)

 • Doradcy ekonomiczni: Samuel Gleyser Katz, Daniel Shudlowsky Rosenberg, Jaysunio Abramovich Schartzberg,
 • Eminentni „tfurcy” opinii publicznej : Mirko Lauer Holoubeck – związany z Sorosem, Gustavo Gorritti Ellembogen, Leon Trahtemberg, Isaac Bigio – najbardziej poczytny za granica dziennikarz „peruwiański”, Salomón Lerner Githis – najniebezpieczniejszy, jako ze działa w Asociacion Civil de TRANSPARENCIA, Azi Wolfenson patriarcha rynsztokowej prasy peruwiańskiej, Tomas Unger, Abraham Levy… itd…
 • Alan Azizollahoff – właściciel wielu dyskotek, odpowiedzialny za śmierć ponad 27 młodych Peruwiańczyków
 • Arnie Husid Nachman – narkoboss
 • Roni Lerner , Lian Weil, Zwi Zudit – handlarze bronią wspólnicy uwiezionego Montesinos
 • Boris Foguel – handlarz narkotykami
 • Ernesto Schutz Freud – właściciel Panamericana Television, poszukiwany.
 • Oscar Dufour Cattaneo, Saul Makevitch Lifchitz, Daniel Borobio Guede, Ricardo Vinitzky Bertolino – zamieszani w skandale finansowe i przemyt broni za czasów doradcy Fujimoriego, osławionego Montesinos.
 • Efrain Goldenberg Schreiber – były minister , zdefraudował 100,000,000 euro po czym uciekł do UsrAela i śmieje się z wymiaru prawa w Peru.
 • Bracia Samuel i Mendel Winter byli właścicielami największej sieci TV w Peru, skazani za malwersacje sprzedali siec żydowi z Israhella, Baruch’owi Ivcher’owi.

Widać z powyższego zestawienia, że kolejne rządy „narodowców pochodzenia indiańskiego” były pieczołowicie sterowane przez żydowską Korporatokracje i Banksterów.

Ostatni skandal związany z przestępcza trójka Aleksandro Toledo – Eliane KarpEva Fernenburg pokazuje mechanizm prania brudnych pieniędzy. Toledo zakłada w grudniu 2012 firmę w Costa Rica z kapitałem 3 dolarów (TRZECH DOLARÓW!) której prezydentem jest nikt inny jak jego teściowa, Eva Fernenburg. Eliana Karp szuka inwestycji, adwokat firmy, żyd David Eskenazi Becerra reprezentuje ich i przelewa milionowe fundusze na zakup nieruchomości.

Peru i Boliwia są skazane na zniszczenie i dominacje syjonistyczna ponieważ maja ważne strategicznie zasoby, takie jak słodka woda w jeziorze Titicaca, lit na pustyniach, gaz w Camisea i złoto w Tacna i Puno. Wybieranie na prezydentów tych krajów indiańskich marionetek (Toledo, Ollanta Humala, Morales) sterowanych przez Korporatokracje ma na celu rozbicie tych krajów na zwalczające się prowincje, w których skorumpowani gubernatorzy oddadzą Korporatokracji koncesje na wodę, lit, gaz, czy szlachetne metale za parę groszy czy za parę szpitali o których będzie trąbić prasa miesiącami, podczas gdy drogi sprzęt będzie stać bezużyteczny z braku funduszów i obsługi technicznej (jak i nasze podarunki Owsika stoją opuszczone w piwnicach szpitali)

(matirani)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.