Strona główna > NWO > Demoralizacja > Personel przedszkola w Szkocji otrzymał dyspozycje aby zwracać się do dzieci bez wskazywania na ich płeć.

Personel przedszkola w Szkocji otrzymał dyspozycje aby zwracać się do dzieci bez wskazywania na ich płeć.

Przedszkole w Szkocji zostało poinformowane, aby nie zwracać się do dzieci ze wskazaniem ich płci. Wskazówki z Inspektoratu Opieki ostrzegają także przed użyciem słów takich jak „człowiek” i „ludzkość” i zachęca personel do zmiany postaci z historii, takich jak Pan Wiewiórka na „Wiewiórka”.

Krytycy nazwali wskazówki „protekcjonalnie” i „irracjonalne”.

Inspektorat zachęca personel przedszkolny do „powtarzania rymowanek lub baśni w sposób bardziej równy płci” i nie witania dzieci wyrażeniem „witajcie chłopcy i dziewczęta”.

Finansowany przez podatnika organ publiczny, który kontroluje zarejestrowanych dostawców usług opieki nad dziećmi w Szkocji, powiedział: „Rola wczesnego uczenia się i opieki nad dzieckiem, musi uwzględniać promowanie równości płci, jest to bardzo istotna kwestia dla jego prawidłowego rozwoju”.

„Wielu rodziców obawia się, że ta polityczna poprawność zastąpi zdrowy rozsądek”.

Były Moderator Wolnego Kościoła Szkocji Revd David Robertson oskarżył inspektorat o „brak kontaktu z prawdziwym światem”.

„Inspekcja Opiekuńcza nie polega już na sprawdzaniu standardów opieki, lecz na sprawdzaniu doktryny”.

Od redakcji: Demoralizacji dzieci przyśpiesza, atakowane są przez ten chory system satanistów z każdej strony, zaczynając od bajek, po indoktrynacje w placówkach takich jak przedszkole, w których powinny być bezpieczne od chorych ideologii.

_Sobrius_

Na podstawie: https://www.christian.org.uk/news/nursery-staff-told-not-to-say-boys-and-girls/

Polskie źródło: https://chrzescijanka.wordpress.com/2019/01/16/personel-przedszkola-w-szkocji-otrzymal-dyspozycje-aby-zwracac-sie-do-dzieci-bez-wskazywania-na-ich-plec/

http://chomikuj.pl/Sobrius/Demoralizacja+spo*c5*82ecze*c5*84stwa/Demoralizowanie+dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.