Strona główna > NWO > Apokalipsa > Bergoglio prosi judeosatanistę o modlitwę za siebie

Bergoglio prosi judeosatanistę o modlitwę za siebie

Dlaczego antypapież Bergoglio-Franciszek prosi perfidnego żyda o modlitwę za niego? Czy głowa Kościoła Katolickiego nie powinna modlić się o nawrócenie perfidnego żyda?!

r111

Oremus et pro Iudaeis: ut Deus et Dominus noster auferat velamen de cordibus eorum; ut et ipsi agnoscant Iesum Christum Dominum nostrum. … 

„Módlmy się także za żydów wiarołomnych, aby Bóg i Pan nasz zdarł zasłonę z ich serc, iżby i oni poznali Jezusa Chrystusa Pana naszego…”

– Uroczyste modlitwy Wielkiego Piątku w Kościele Katolickim (nie mylić z soborową sektą judeochrześcijańską)

Poniżej zamieszczony e-mail antypapieża Bergoglio do wiarołomnego żyda Menachema Rosensafta.

„Kiedy pan, z pokorą, mówi nam gdzie Bóg był w tamtej chwili, to ja poczułem w głębi mego jestestwa, że pan wykroczył poza wszystkie możliwe wyjaśnienia i że po długiej pielgrzymce, czasami smutnej, nużącej lub chmurnej, doszedł pan do odkrycia pewnej logiki i właśnie od tego  rozmawiał pan z nami: logiki Pierwszych Królów 9:12, logiki tego „delikatnego powiewu” (wiem, że jest to bardzo słabe tłumaczenie tego bogatego, hebrajskiego wyrażenia), która stanowi jedyną, hermeneutyczną interpretację. Dziękuję panu z całego serca. I proszę nie zapominać modlić się za mnie. Niechaj Pan błogosławi panu.

Franciszek, biskup Rzymu

Menachem Rosensaft jest amerykańskim profesorem, specjalizującym się w prawie dotyczącym ludobójstwa i procesów sądowych nad zbrodniami wojennymi, na uniwersytetach Columbia i Cornell…hmmmm…6 milionów wymordowanych żydów…250 milionów (dotyczy USA- tłum.) dusz zamordowanych (abortowanych) nienarodzonych dzieci w łonach matek…wszystkie wymordowane nienarodzone dzieci (abortowane) w łonach matek przez perfidnych, żydowskich morderców (tzw. aborcjonistów)…widzicie co się dzieje kiedy zaprzestaje się modlitw o nawrócenie perfidnych żydów? Czy jakikolwiek z tych perfidnych, żydowskich morderców nienarodzonych dzieci stanął kiedykolwiek przed sądem? Czy jakikolwiek z tych perfidnych, żydowskich morderców nienarodzonych dzieci otrzymał kiedykolwiek wyrok śmierci?

r112

 

 

Judeosatanista "profesor" Menachem Rosensaft, idol kryptożyda Bergoglio. Też "katolik".
Judeosatanista „profesor” Menachem Rosensaft, idol kryptożyda Bergoglio. Też „katolik”.

Na podstawie: blog katolicki (nie mylić z soborowym judeochrześcijaństwem) http://popefrancisthedestroyer.blogspot.com/2013/10/why-is-pope-francis-asking-perfidious.html

Data publikacji: 19.10.2013

Przekład: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.