Perfidia. Ben Hecht

Perfidia jest to wyśmienita pod względem informacyjnym i historycznym książką z 1961 r. autorstwa Bena Hecht’a (żyda). Głównym jej wątkiem jest proces na którym został zdemaskowany słynny syjonistyczny działacz z okresu II WŚ Rudolf Kastner (po wojnie pracował m.in. w izraelskim wywiadzie), który miał pomóc swym współplemieńcom uciec z Węgier.

W 1955 r.  sąd orzekł o współpracy Kastnera z niemieckimi nazistami. W wyniku skandalu upadł izraelski rząd. Dwa lata później Kastner został zamordowany.

Perfidia w istocie przedstawia nam bardzo perfidny obraz powstania Izraela. Jest to książką którą przeczytać powinien każdy. Szczególnie ci wszyscy zwiedzeni syjonistyczną propagandą, którzy nie mają bladego pojęcia o prawdziwej zakulisowej historii chociażby z okresu II WŚ.

Kliknij, pobierz i przekaż znajomym:

Perfidia – Ben Hecht

a

Skromny fragment z pracy:

(…)

„Reklama wyjaśniała krótko, że $3,5 miliona uratuje 70.000 rumuńskich Żydów od zamordowania ich przez Niemców.

Po opublikowaniu reklamy z tą wiadomością, rabin Stephen Wise [155], syjonistyczny herszt w Nowym Jorku, i światło przewodnie miejskich żydowskich respektabli, wydał następujące oświadczenie z datą 23 lutego 1943:

„Amerykański Kongres Żydów zajmujący się sprawą w związku z uznanymi organizacjami żydowskimi, chciałby stwierdzić, że nie otrzymał żadnego potwierdzenia odnośnie  tej rzekomej propozycji rumuńskiego rządu, pozwolenia 70.000 Żydom opuścić Rumunię. Dlatego każda zbiórka funduszy wydaje się być nieuzasadniona”.

(…)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.