Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Pejs-zbukowa cenzura

Pejs-zbukowa cenzura

Pejs-zbuk (Facebook) zakazuje cytatu z Gandhiego w ramach czystki historii rewizjonistycznej

źródło: http://www.naturalnews.com/038484_Gandhi_quote_Facebook_censorship.html

przygotował: Pluszowy Miś

(NaturalNews) Doniesienia są absolutnie prawdziwe. Facebook zawiesił konto NaturalNews w dniu dzisiejszym po zamieszczeniu na nim historycznego cytatu z Mohandasa Gandhiego. Cytat brzmi:

    „Wśród wielu występków brytyjskiego panowania w Indiach, historia uzna za najczarniejszą ustawę tę, która cały naród pozbawiła broni.”

        (źródło: Gandhi, Autobiografia, Beacon Press, str. 446.)

Ten historyczny cytat był najwyraźniej nie do przełknięcia dla cenzorów z Facebooka.  Zawiesili nasze konto i dali nam „ostatnie ostrzeżenie”, że jeszcze jedno naruszenie tak zwanych „wytycznych społecznościowych” poskutkuje tym, że nasze konto zostanie na trwałe wyłączone.

Następnie zażądali od nas wysłania im kolorowej kopii „potwierdzenia wydanego przez rząd” dla naszej działalności, aby ponownie aktywować nasze konto. Nasze konto zostało aktywowane zaledwie kilka minut przed tym, gdy Infowars opublikowało swój artykuł na temat cenzury Facebooka, a nasza strona Facebook obecnie funkcjonuje:

www.Facebook.com / NaturalNews

To jest inne konto niż nasze główne, które ma prawie 250 tysięcy zwolenników:

www.Facebook.com / HealthRanger

Logika jest wrogiem, a historia jest zagrożeniem

Facebook zdecydował się wyłączyć nasze konto po tym, jak napisaliśmy na nim cytat z Gandhiego. To jest niezwykle szokujące działanie. Historyczne powstanie uciskanych Hindusów przeciwko tyranii brytyjskiego panowania najwyraźniej już nie może podlegać dyskusji i przypominaniu na Facebooku. Sama IDEA, że ludzie wolni mogą pokonać tyranię rządu teraz stanowi „pogwałcenie wytycznych społecznościowych”. Usunięcie tego cytatu jest tożsame z paleniem książek i niszczeniem historii, tylko odbywa się online.

Ten post nie był w żaden sposób szkodliwy, ani nie nawoływał do aktów przemocy, ani nawet nie opisywał broni lub Drugiej Poprawki. Odzwierciedlał jedynie słowa jednego z naszych najbardziej znanych przywódców rebeliantów, którzy pomogli całemu narodowi zrzucić kajdany ucisku i pozbyć się okupacji brytyjskiej. Facebook uważa to za „naruszanie wytycznych społecznościowych”, co jest absolutnie oszałamiające.

Oto pełny obrazek pierwotnie zamieszczony na Facebooku. Należy pamiętać, że to jest teraz uważane za typ wypowiedzi nie do przyjęcia w sferze całej „społeczności Facebook”, gdzie dowolna liczba ludzi może otwarcie wzywać do zabójstwa szefa NRA (National Rifle Association of America), a przeciw nim nie są  podejmowane żadne działania:

Gandhi-Quote-Banned-By-Facebook-600

InfoWars.com informuje, że Facebook już prowadzi czystkę kont opowiadających się za posiadaniem broni. Ogromna ilość kont jest systematycznie wyłączana lub zawieszana, a cała zawartość jest czyszczona.

Wkroczyliśmy w erę Ministerstwa Prawdy pochodzącą wprost z powieści George’a Orwella 1984. I gdy Facebook dokonuje napaści na Pierwszą Poprawkę w Ameryce, senator Feinstein jest w tym czasie zajęty napaścią na Drugą.

Facebook wypowiada wojnę historii ludzkości

Co jest szczególnie niepokojące w tym wszystkim to fakt, że Gandhi sam był oczywiście mistrzem oporu wobec tyranii. Aby porównać fakt wyrzucenia cytatów z Gandhiego, to trzeba podobnie wprowadzić zakaz wypowiedzi o wolności Martina Luthera Kinga (który też otwarcie wspierał zakaz broni palnej, ale a propos, który osobiście posiadał cały „arsenał” broni palnej).

Co będzie dalej? Czy Facebook wprowadzi zakaz wypowiedzi  Thomasa Jeffersona i George’a Washingtona? Wszelkiego rodzaju patrioci, ojcowie i miłośnicy wolności w całej historii mogą wkrótce zostać skreśleni z serwerów Facebooka, a każdy, kto odważy się opublikować historyczne cytaty wspierające wolność, Bill of Rights, albo Drugą Poprawkę, będzie ryzykował, że ich konto zostanie zamknięte, a cała zawartość usunięta.

Kolektywistyczna propaganda osiągnęła już punkt, w którym nie można nawet dyskutować o  wolności albo mówić coś o historii, jaka jest dowodem poparcia prawa do posiadania i noszenia broni. Twoim obowiązkiem na facebooku jest, aby skupić się wyłącznie na plotkach gwiazd, gwiazdach sportu, zajęciem się modą i śmieciami z tabloidów. Każdy, kto chce, aby porozmawiać o prawdziwej amerykańskiej historii musi teraz zejść do podziemia i mówić cicho w pomieszczeniach słabo oświetlonych, ukryty za tajnymi ścianami i zaciągniętymi zasłonami.

Era całkowitego ucisku i kolektywistycznej kontroli umysłowej w całej pełni dotarły do Ameryki. To nie jest przesada … TO JUŻ TUTAJ JEST.

Zapamiętaj ten cytat, bo już wkrótce zostanie usunięty z internetu:

Drzewo wolności musi być od czasu do czasu podlewane krwią patriotów i tyranów„. – Thomas Jefferson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.