Strona główna > NWO > Pejs-zbuk atakuje

Pejs-zbuk atakuje

pejs-zbuk szmaci smrodem

pejs-zbuk szmaciarzeWczoraj w dniu judeosatanizmu w „KRK” strona Wolnej Polski na pejs-zbuku została unicestwiona, wraz z kanałem głównego administratora. Ponad 1.600 ludzi śledziło nasze publikacje na pejs-zbuku. Od wczoraj, mamy nadzieję, że będą je śledzić bezpośrednio na Wolnej Polsce.

Pejs-zbuk to portal żydowski dlatego nie ma się co dziwić, że postępuje po żydowsku. Rzucenie się szponami na Wolną Polskę na żydowskim portalu było jedynie kwestią czasu. Nie zliczyłbym ile razy zostałem zbanowany, zablokowany, wykasowany itp. na żydowskich portalach (jak wielu z nas), bo przez lata zliczyć się tego po prostu nie da. Dlatego apeluję do kolegów i koleżanek, generalnie do wszystkich którzy prowadzą własne portale, czy nawet grupy na żydowskim pejs-zbuku, aby żydowskie szkodniki chirurgicznie wycinać z przestrzeni publicznej w taki sam sposób, w jaki oni eliminują nas. Żyd i szabes goj, a nawet różnej maści debile albo tacy którzy debili udają nie mają prawa pisać a tym samym jątrzyć na polskich portalach. Jeśli uzyskają taką możliwość, to traci tym portal (nie uwzględniając zszarganych nerwów jego właściciela), a tym samym nasza wspólna sprawa.

Informacyjna walka trwa i trwać będzie pomimo żydowskich blokad. W ich przypadku jest to zrozumiały system obronny jaki występuje u pasożyta przed wymierzeniem sprawiedliwości z rąk żywiciela. Ale prawda raz wydostawszy się na światło dzienne sama się broni i widzimy to po ilości ludzi, którzy niczym mrówki, codzienną żmudną pracą przeciwdziałają żydowskiej mainstreamowej machinie kłamstwa – chociażby na omawianym tutaj pejs-zbuku. Ludzie informacyjnie rozsadzają ten i inne żydowskie portale od środka i jest to jak najbardziej pozytywne zjawisko. Tutaj należy się wielu osobom medal (pozdrowienia dla kolegów z kanału Zwalczaj Nowy Porządek Świata 2).

Wszystkim internautom, którzy śledzili nas na pejs-zbuku, życzymy owocnego i dalszego zgłębiania prawdy o wspólnym okupancie a także udostępniania w temacie linków na pejs-zbuka między innymi z witryn, które tak ich bolą. Oni mają kieszenie pełne zbrukanych krwią szekli, ale nie mają po swojej stronie prawdy. A to w niej tkwi nasza siła i nieokiełznana wola walki.

A na koniec dla czytających nas żydów i szabes gojów mam tylko jedno do zakomunikowania: wasza nienawiść umacnia naszą wiarę. Wasze żydowskie blokady informacyjne tylko nas szlifują w działaniu. To wasze żydowskie kłamstwa i występki stworzyły Wolną Polskę i każdą inną fortecę broniącą prawdy. To wy przekroczyliście cienką czerwoną linię i wszystko co robicie już tylko może pogarszać waszą sytuację. Fas est et ab hoste doceri, czyli godzi uczyć się i od wroga, jak głosi stare rzymskie powiedzenie. Dlatego nie oczekujcie od nas ani chwili wytchnienia, ani też cienia litości.

a303

P.S. Nie jesteśmy „nazistami”, nie jesteśmy też „faszystami”, „antysemitami”, „homofobami”, „szowinistami”, „rasistami”, ani żadną z waszych etykiet. Nie, nie jesteśmy. My jesteśmy znacznie gorsi. Jesteśmy Ruchem Prawdy.

Suplement:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.