Pedofilski hierarcha soborowy przepędzony przez wzburzony tłum

Rozpętało się piekło przeciwko Bergoglio kiedy Chilijczycy zaatakowali pedofilskiego nominata, pseudo-„biskupa” judeochrześcijańskiej sekty soborowej, podczas jego instalacji w neo-„katedrze”.

Salonowcy od fartuszków, cyrkli, węgielnic i pedofilii ?
Bergoglio i Juan Barros Madrid – salonowcy od fartuszków, cyrkli, węgielnic i pedofilii ?
Judeochrześcijański pseudo-"biskup" soborowy Juan Barros Madrid, na "pastorale" obowiązkowy pentagram, jak to u fartuszkowców i innych piekłoszczyków bywa.
Judeochrześcijański pseudo-„biskup” soborowy Juan Barros Madrid, na „pastorale” obowiązkowy pentagram, jak to u fartuszkowców i innych piekłoszczyków bywa.
Hierarcha judeochrześcijańskiej sekty watykańskiej ratuje ucieczką swoje pedofilskie życie
Hierarcha judeochrześcijańskiej sekty soborowej ratuje ucieczką swoje pedofilskie życie

Madrid, mianowany przez Bergoglio na urząd pseudo-„biskupa” Osorno (Chile), judeochrześcijańskiej sekty soborowej, z trudem czmychnął ratując swoje pedofilskie życie podczas ceremonii swojej instalacji na ten urząd.

Cztery tysiące obrażonych i dotkniętych judeochrześcijańskich członków sekty soborowej i chilijskich parlamentarzystów, zaatakowało go wrzeszcząc „Precz ty pedofilu”.

Media z uciechą rozpisują się teraz na ten temat, że bardzo rozreklamowana bergogliańska polityka „zero tolerancji” w stosunku do pedofilskiego neo-„kleru” judeochrześcijańskiej sekty soborowej jest jedynie wyrafinowanym podstępem propagandowym.

——————————————————————————————————

Popularność Bergoglio drastycznie spadła od czasu mianowania przez niego pedofila na stanowisko pseudo-„biskupa” Osorno w Chile. Juan Barros Madrid przyglądał się, jako podglądacz, jak chilijski najsławniejszy duchowniak pedofilski, Fernando Karadima Farina, sodomizował dzieci.

Duchowniacy judeochrześcijańskiej sekty soborowej w Oserno (Chile) a także połowa parlamentu chilijskiego błagali Bergoglio aby wycofał tę nominację ale facet, który twierdził, że jest „Mister Zero Tolerance” dla pedofilów, stał się głuchy na wezwania wzburzonych soborowych neo-„kościelniaków”.

Bergoglio jest teraz szeroko charakteryzowany przez międzynarodowe media jako kłamca i zwolennik pedofilii.

Ale tak jak i równie znany pseudo-„kardynał” Bernard Law z Bostonu (Massachusetts, USA), który był pierwszym pseudo-„biskupem” publicznie zamieszanym w neo-„kościelniackie” Wielkie Skandale Seksualno-malwersacyjne a którego „nieświęty” Wojtyła-Katz nie ukarał, zepsuci judeochrześcijańscy pseudo-„papieże” soborowi doświadczają oburzenia swoich ludzi. W ciągu tygodnia po tym jak Wojtyła-Katz odmówił podjęcia działań przeciwko Law, zaledwie 100 bostońskich neo-„kościelniaków” demonstrowało przeciwko niemu i zmusiło go do dymisji.

Teraz chilijscy neo-„kościelniacy” stanęli przeciwko judeochrześcijańskiemu pseudo-„papieżowi” Bergoglio, jeden krok dalej. Cztery tysiące z nich ogarnęło wzburzenie podczas neo-„kościelniackiej” instalacji w dniu 21 marca 2015 roku, pedofilskiego nominata na urząd neo-„biskupa”, Juana Barrosa Madrida. Tłum na zewnątrz judeochrześcijańskiej neo-„katedry” soborowej p.w. św. Mateusza w Osorno przemienił otaczający ją teren w „pole bitwy”, jak donosi lokalna prasa. Protestujący ubrali się w żałobną czerń, obrzucili Madrida śmieciami, popychali go i próbowali zablokować jego wejście. Protestujący zaatakowali fizycznie bergogliańskiego nominata kiedy ten próbował przecisnąć się do wnętrza judeochrześcijańskiej neo-„katedry” soborowej p.w. św. Mateusza po to żeby zostać „zainstalowanym” na urzędzie.

Kiedy policja została wezwana aby wprowadzić Barrosa do wnętrza to zamieszki rozpoczęły się w samej judeochrześcijańskiej neo-„katedrze” z towarzyszącymi im okrzykami neo-„kościelniaków”: „Wynoś się ty pedofilu!”.

Barros ledwo został „zainstalowany” na polecenie Bergoglio „Przyjaciela pedofilów” zanim neo-„kościelniacy” wspięli się na judeochrześcijański stół biesiadny (tzw. oltarz Novus Ordo) i właśnie w tym momencie te fałszywe obrzędy musiały zostać odwołane, przed „homilią”, a sam Barros musiał uciekać, ratując swoje życie, bocznymi drzwiami.

Bogu dzięki, że ta nieważna i bluźniercza pseudo-„msza” Novus Ordo nie doszła do skutku. Oczywiście Barros nie jest żadnym biskupem. Nie został on konsekrowany, jako biskup, w ważnym, tradycyjnym Sakramencie konsekracyjnym, został jedynie „zainstalowany” jako judeochrześcijański pseudo-„biskup” soborowy w nowym, protestanckim obrzędzie wymyślonym w 1968 roku.

Neo-„koscielniacy” i parlamentarzyści chilijscy nadal żądają od Bergoglio usunięcia Madrida. Jeżeli tego nie uczyni to oni, i inni, mogą wezwać Bergoglio do abdykacji jako oczywistego pedofila. Prasa na całym świecie donosi teraz, że polityka Bergoglio „zero tolerancji” w stosunku do pedofilskiego neo-„kleru” judeochrzescijańskiej sekty soborowej jest jedynie wyrafinowanym podstępem propagandowym.

Trzy dziecięce ofiary duchowniaka Farina i pseudo-„biskupa” Madrida przysięgły przed sądem, że Farina sodomizował je podczas gdy Madrid przyglądał się a następnie Madrid przeprowadził na pełną skalę operację tuszowania przestępstwa.

Nawet neo-Watykan stwierdził w 2011 roku, że duchowniak Madrida, Farina, jest „splamiony”. Ale to nie powstrzymało Bergoglio „Oszusta” przed mianowaniem Madrida i przed wycofaniem tej nominacji. (Niektóre informacje zostały zaczerpnięte z Euronews).

Prawdziwi katolicy, niechaj Bóg błogosławi odważnych Chilijczyków, którzy sprzeciwili się Bergoglio i jego pedofilskiemu nominatowi. Gdyby więcej neo-„kościelniaków” zachowało się tak wcześniej, kiedy antykatolicki neo-„kościół” NWO zastępował prawdziwy Kościół Katolicki to dzisiaj katolicy mogliby się modlić na ważnej Tradycyjnej Mszy Łacińskiej, otrzymując ważne, tradycyjne Sakramenty i otrzymując naukę o katolickiej doktrynie i moralności.

Ojcowie TRADITIO

Za: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową)

http://www.traditio.com/comment/com1503.htm

Data publikacji: 24.03.2015

Opracowanie: GREGORIUS

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *