Pedofilia w kościele szatana

Polecamy do obejrzenia film naświetlający pedofilię wśród duchowieństwa lucyferycznej sekty okupującej od 1958 roku Rzym. Film niestety przemilcza fakt, iż Marcial Maciel w roku 1956 został zawieszony w obowiązkach przełożonego generalnego Legionu Chrystusa oraz suspendowany przez ówczesnego prefekta Kongregacji do spraw Zakonów kard. Valerio Valeri, a nadzór nad zgromadzeniem powierzono księżom Karmelitom. Po śmierci ostatniego znanego nam katolickiego papieża, Piusa XII, antypapież Jan XXIII przywrócił dewianta i pedofila na stanowisko. W 1965 roku antypapież Paweł VI zatwierdził Legion Chrystusa jako „zgormadzenie na prawach papieskich”.

Marcial Maciel molestował od 30 do 100 chłopców – kleryków Legionu Chrystusa. Posiadał kilka kochanek z którymi spłodził conajmniej trójkę dzieci.

W 1993 roku antypapież Jan Paweł II publicznie wskazał na o. Maciela jako na „przewodnika, wzór dla młodych”, wcześniej był trzykrotnie delegatem papieskim na synody biskupów, w 2002 roku osobiście witał Wojtyłę w Meksyku, a w 2004 roku pogratulował o. Macielowi z okazji 60-lecia święceń kapłańskich za jego „ogromną, hojną i owocną kapłańską posługę„.

Mamy nadzieję, że ten film rozwieje wątpliwości katolików, czym w istocie jest judeosatanistyczna sekta okupująca Watykan.

P.S. Zobacz także:

Paląca hańba neo-”kościoła”. Jedno z pięciorga dzieci w Holandii zgwałcili kapłani

pedofilia

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *