Strona główna > Świat > Pedofilia dewastuje ortodoksyjny judaizm

Pedofilia dewastuje ortodoksyjny judaizm

Komentarz: Reedycja artykułu napisanego przed dwoma laty.

Kiedy wybór nowego papieża ma nastąpić pośród ostatnich przyznań się do nadużyć seksualnych i łagodzenia ich przez wysokiego szczebla hierarchów katolickich na całym świecie, wielu postrzega rzymski katolicyzm jako notoryczny w kreowaniu pedofilskich księży. Nie ulega wątpliwości, że głoszą to zdominowane przez Żydów media, takie jak New York Times. One nie tracą żadnej okazji by poinformować katolicką hierarchię na konklawe wybierającą nowego papieża, że jeśli nie wybiorą takiego który jest przyjazny wobec Żydów / Izraela, Żydzi mogą sprawić KK wielki problem.

a

Tymczasem duże media żydowskie praktycznie nie upubliczniają tego, że ortodoksyjny judaizm przechodzi przez epidemię   molestowania dzieci przeciwko rabinom i żydowskim liderom. Jeszcze mniej piszą o tym, że szalejąca wśród żydowskiej ortodoksji pedofilia pochodzi bezpośrednio od szerokiego poparcia seksu z dziećmi w najbardziej szanowanej, świętej literaturze, Talmudzie Babilońskim (szukaj:Pedofilia: brudny sekret Talmudu).

a

Żydowskim insajderem z Nowego Jorku, który heroicznie ujawnia żydowską pedofilię w internecie jest Shmarya Rosenberg z failedmessiah.com. Pracując dla żydowskiej wspólnoty, Rosenberg dobrze zna trudności w oskarżaniu wpływowych żydowskich pedofilów. Żydowska wspólnota religijna często wymaga by każda ofiara najpierw doniosła o rzekomym molestowaniu seksualnym sądowi żydowskiemu. Ten skłania się ku cichemu usunięciu przestępcy seksualnego z terenu, niekiedy do Izraela. Rosenberg mówi również, że nawet sądy cywilne na gęsto zaludnionych terenach takich jak Crown Heights, ulegają żydowskim naciskom na pobłażanie wobec odpowiedzialnych pedofilów.

Brytyjski dziennik DailyMail.co.uk, doniósł o aresztowaniu w roku 2011 aż 85 brooklińskich Żydów za molestowanie seksualne i zgadza się z Rosenberg.

a

“Ortodoksyjna wspólnota żydowska musiała się zmierzyć z oskarżeniami o molestowanie seksualne po aresztowaniu 83 mężczyzn i 2 kobiet. . . Od roku 2006 około 117 ofiar płci męskiej i żeńskiej zgłosili się do władz Brooklynu, Nowy Jork. Było 89 oskarżających w wieku poniżej 17 lat. . . Biuro brooklińskiego prokuratora okręgowego oskarżono o to, że jest zbyt miękki wobec pedofilów, co doprowadziło do podjęcia kroków ułatwiających rzekomym ofiarom zgłaszanie się. . . Jednak 24 rzekomych pedofilów nie uwięziono. W niektórych przypadkach sprawy sądowe umarzano kiedy ofiary i ich rodziny wycofywały się ze składania zeznań po naciskach ze strony wspólnoty religijnej, jak mówi asystent prokuratora. Organa mają kolejnych 47 spraw. Ortodoksyjna organizacja żydowska Agudath Israel of America, która ma siedzibę na Manhattanie, zarządziła by każdy kto twierdzi, że był molestowany seksualnie przez innego Żyda, najpierw skonsultował się z rabinami. Tylko wtedy podejmuje się decyzję czy donieść o tym organom świeckim”.

Problem żydowskiej pedofilii wyraźnie się zwiększa, szczególnie w głównych ośrodkach żydowskich takich jak Nowy Jork i Izrael. Na On FailedMessiah.com, Rosenberg ma 971 wpisów o prawdziwym lub rzekomym molestowaniu dzieci w społeczności ortodoksów. Ale zajrzyj tutaj this link to a less extensive but pictorial list, provided by IAmtheWitness.com, i zobacz rabinów i żydowskich liderów oskarżonych o molestowanie seksualne dzieci.

Pastor Ted Pike

Źródło: http://truthtellers.org/alerts/PedophiliaRavagesOrthodoxJudaism.html

Tłum. Ola Gordon.

P.S. Suplement:

https://www.youtube.com/watch?v=O0euoiQv4pI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.