Strona główna > Świat > Pedofil Donald Trump – prezydent z Mossadu? Henry Makow

Pedofil Donald Trump – prezydent z Mossadu? Henry Makow

Trump z Ivanką w 1996, lat 15.

a

Każdy kandydat „musi mieć swoją Panamę” mówią „Protokoły Mędrców Syjonu”, odnosząc się do skandalu z 1888 r. „P” już dłużej nie oznacza Panamy. Oznacza PEDOFILA.

To dlatego Trump nigdy nie będzieć ścigał Hillary lub badał 9/11. Prawdopodobnie uczestniczył on w pedofilskiej siatce prowadzonej przez agenta Mossadu Jeffreya Epsteina. Poniżej Robert Morrow połączył kilka możliwych szantaży, które Illuminati mają na „Nadzieję i Zmianę 2016” konserwatystów.

Zeszłej nocy Trump powiedział wiele rzeczy, które Amerykanie chcą desperacko słyszeć, zwłaszcza na temat handlu, imigracji i zmiany reżimu. Jednakże jest wielka różnica między tym, co polityk obiecuje, a tym, co polityk właściwe robi, zwłaszcza jeśli jest kontrolowany jak inni członkowie Illuminati.

a

Trump ciągle powtarza syjonistyczną narrację terroryzmu, która usprawiedliwia działania państwa policyjnego i zwiększa wydatki na zbrojenia. Wolę jego od Clinton, ale porównuję go do Reagana, który uczynił trochę zmian zostawiając fundamenty nienaruszone. Chciałbym się mylić.

Autorstwo poniżeszego tekstu: Robet Morrow – przewodniczący Partii Republikańskiej, hrabstwo Travis

Sprawa cywilna gwałtu na dziecku Donalda Trumpa jest całkowicie zgodna z prawem. Ofiara, zgwałcona w wieku 13 lat w 1994 r., ma świadka na przestępstwo Trumpa i który rekrutował nastoletnie dziewczynki na imprezy mega-pedofila Jeffreya Epsteina. Więcej świadków może się pojawić. Napisałem rozdział na temat Epsteina na stronie clintonswar.com i jestem pewny, że Trump jest furiackim gwałcicielem dzieci.

Emily Shugerman zrobiła wywiad z Jane Doe, zgwałconej przez Trumpa: http://www.revelist.com/politics/i-talked-with-katie-johnson/3573#sthash.TrnCFqRe.dpuf

„Oskarżony Trump przywiązał powódkę do łóżka, obnażył sie przed nią, i wtedy przystąpił do siłowego gwałtu”, napisano w pozwie złożonym w Sądzie Rejonowym w dniu 20 czerwca. „W trakcie brutalnego aktu seksualnego, powódka głośno krzyczała na pozwanego, by przestał, ale bez skutku”.

Dokumenty sądowe przedstawiają historię 13-latki zatrudnionej w 1994 r. do uczestnictwa w prywatnych imprezach seksualnych w New York City. Imprezy były organizowane przez miliardera Jeffreya Epsteina, który został skazany w 2008 r. za prostytucję z nieletnimi dziewczynami.

Pozew dodaje, że Trump uczestniczył w co najmniej czterech takich imprezach. W każdej z nich, pozew utrzymuje, zaczynał on kontakt seksualny z 13-latką. Jedną z nich brutalnie zgwałcił.

Trump zaprzeczył twierdzeniom Jane Doe a jego adwokaci powiedzieli, że ledwo zna Epsteina, pomimo faktu, że nowojorskie media w latach 90. regularnie zapisywały jego obecność w pałacu Epsteina oraz pomimo faktu, że Epstein miał 14 prywatnych numerów do Trumpa i jego rodziny w jego małej, czarnej książce. Tymczasem Bill i Hillary Clinton pozostają cicho na temat ich powiązań z pedofilem z Palm Beach – pomimo dowodów pokazujących, że Bill był jednym z najsłynniejszych i najczęstszych pasażerów „Lolita Express” Epsteina, który przekazywał pieniądze na fundację Clintonów nawet po jego wyroku.

Oświadczenie złożone pod przysięga kobiety, która twierdzi, że Donald Trump zgwałcił ją w wieku 13 lat w 1994 roku: https://pl.scribd.com/doc/316341058/Donald-Trump-Jeffrey-Epstein-Rape-Lawsuit-and-Affidavits

Źródło: http://henrymakow.com/2016/07/trump-president-from-mossad.html

tłum. mkmb

One thought on “Pedofil Donald Trump – prezydent z Mossadu? Henry Makow

 1. …wiecej ciekawych obrazkow – znajdziecie – w tzw – archiwum Kissingera – ktore ktos wrzucil do sieci i rozmaite kombinacje literowe czyszcza te fotki i filmy…

  troche publicznego softu…

  https://pikio.pl/trump-sie-wscieknie-media-sugeruja-ze-sypia-z-corka-i-podaja-ku-temu-przeslanki/

  jak popracujecie troche – to mozecie obejrzec Ivanke i Melanie w hardkorowych „dzielach”…

  …dzieci Ivanki – tez sa podobne do ojca …nie do taty!!…no ale co zrobic – kazda religia ma swoich wyznafcuf!…

  https://www.pinterest.co.uk/pin/402861129159725472

  https://www.gq-magazine.co.uk/article/donald-trump-melania-trump-knauss-first-lady-erections

  …pornolow wrzucal nie bede – bo jako laski – podobaja mi sie!…:))…z łozka bym je nie wygonił!…:))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.