Strona główna > NWO > Apokalipsa > Pawłowicz ostrzega przed Unią: to dom publiczny, w którym wszystko wolno

Pawłowicz ostrzega przed Unią: to dom publiczny, w którym wszystko wolno

a0,1Pawłowicz ostrzega przed Unią: to dom publiczny, w którym wszystko wolno. 

– Europa jest domem publicznym, w którym wszystko wolno. Z kozą, koniem, z małpą, z drugą kobietą, dzieckiem, z każdym. W całej tej rezolucji wzywają do tego, aby wszystkie skłonności seksualne były dozwolone – mówiła pod­czas spotkania w Żywcu posłanka PiS Krystyna Pawłowicz. Fragmenty jej wystąpienia publikuje na swojej stronie in­ternetowej “Dziennik Zachodni”.

Słowa te były komentarzem do przyjętej niedawno przez Parlament Europejski rezolucji w sprawie unijnego planu przeciwdziała­nia homofobii i dyskryminacji ze względu na orientację seksualną i tożsamość płciową.

Kontrowersyjna parlamentarzystka nie pierwszy już raz nie szczędziła Unii Eu­ropejskiej mocnych słów. Prof. Pawłowicz przekonywała, że obecnie w ra­mach Unii mamy do czynienia z “rewolucją obyczajową skoncentrowaną na płciowości”. – To jest kolejna odsłona różnych lewackich rewolucji, które się w Europie dokonywały. Unia Europejska już dawno straciła charakter organi­zacji gospodarczej w takim sensie, w jakim ona była projektowana po II woj­nie światowej. Wyewoluowała w kierunku dewiacji światopoglądowej. Dziś to instrument dla wprowadzania nowej ideologii – mówiła dalej.

– Bardzo państwa proszę, żebyście państwo ratowali Polskę, ratowali swoje dzieci, ratowali wnuki, ratowali sami siebie – apelowała podczas ponad go­dzinnego spotkania z mieszkańcami Żywca.

Równie ostro, jak o Unii Europejskiej, posłanka PiS wyrażała się o Annie Grodzkiej – transseksualnej posłance Twojego Ruchu. Pawłowicz, krytykując pomysły tej partii dotyczące projektu ustawy o uzgodnieniu płci, personalnie zaatakowała Grodzką. – On się poczuł babą po pięćdziesiątce. Nikt nie da głowy, że on się znów nie poczuje facetem. Ten projekt nie wyłącza tego – przekonywała.

To nie pierwsze takie wystąpienie prof. Krystyny Pawłowicz. Przed miesiącem w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Biel­sku-Białej odbyło się spotkanie, podczas którego wygłosiła ona wykład na temat gender. W grudniu ubiegłego roku “zasłynęła” natomiast inną kontrowersyjną wypowiedzią na temat Unii Europejskiej. – Ustawa o godle, barwach narodowych i hymnie RP przewiduje, że godne eksponowanie i cześć należy się polskiej fladze. Ciągłe eksponowanie jej łącznie z jakąś unijną szmatą ob­raża nasze symbole – mówiła w rozmowie z “Super Expressem”.

(RZ,RC)

Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/pawlowicz-ostrzega-przed-unia-to-dom-publiczny-w-ktory-wszystko-wolno/3rzgy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.