Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Paweł VI wreszcie ” błogosławiony „

Paweł VI wreszcie ” błogosławiony „

Modernistyczna sekta Novus Ordo nareszcie wzbogaciła swój arsenał argumentów za „wielkością” Soboru Watykańskiego II, jej zbioru założycielskich zasad, poprzez doprowadzenie do skutku symulacji beatyfikacji Pawła VI, który ów nieszczęsny sobór doprowadził do końca i zatwierdził swoim nieboskim autorytetem. Nie ma przeto wątpliwości, że Paweł VI wiedział bardzo dobrze, co robi, gdy podczas ostatniej sesji Soboru Watykańskiego II powiedział do swojego przyjaciela: „Wkrótce zatrąbię na siedmiu trąbach Apokalipsy” (Apokalipsa, roz. VIII) (Jan Guitton, Nel Segno dei Dodici, wywiad z Maurycym Blondet, Avvenire, 11 października, 1992 roku).

Śmierdzące ciało Montiniego
Śmierdzące ciało Montiniego musiało być kilkakrotnie faszerowane środkami chemicznymi przed pogrzebem.

Był nie tylko zagorzałym modernistą, ale jego zepsute poglądy szły w parze z zepsutymi obyczajami. Dlatego też podczas gdy moderniści zastanawiają się nad zatwierdzeniem między innymi zboczenia jako części moralnej nauki swojej instytucji, nie brakło i chwili, aby właśnie zboczeńca wynieść do rangi swoich błogosławionych i w ten sposób również dać jasny przykład do naśladowania dla adeptów swojej religii.

Jan Paweł II nie był pierwszym, który zastąpił tiarę pióropuszem
Jan Paweł II nie był pierwszym, który zastąpił tiarę pióropuszem.

Sodomickie zapędy Montiniego nie są już bowiem spowite osłoną tajemnicy odkąd pojawiła się w 1993 roku książka x. Ludwika Villi Paweł VI błogosławiony? (tłumaczenie polskie zostało wydane przez wydawnictwo Antyk w 2010 roku, wersję w formacie .pdf można z pewnością znaleźć w Internecie). Ciekawostką jest fakt, że Benedykt XVI podpisał dekret o heroiczności cnót tego sodomity 20 grudnia, 2012 roku, czyli dokładnie miesiąc i jeden dzień po śmierci kapłana, który tak wiele swych wysiłków poświęcił na demaskowanie tego heretyka w przebraniu katolickiego papieża.

A Franciszek ogłosił go błogosławionym swojego kościoła. Z pewnością różni przesiewcy będą odrzucać ten oficjalny akt „Papieża”, a inni hermeneutycy tłumaczyć na swój sposób ciągłość i spójność herezji z katolicyzmem.

Franciszek natomiast dalej gra na trąbach czasów ostatecznych, które świadomie uruchomił Paweł VI.

Pelagiusz z Asturii

Krypto-żyd Montini z zawieszonym na szyi ephodem, znakiem arcykapłana żydowskiegożydowskiego
Krypto-żyd Montini z zawieszonym na szyi ephodem, znakiem arcykapłana żydowskiego.

Za: http://pelagiusasturiensis.wordpress.com/2014/10/19/pawel-vi-beatus/#more-4535

Data publikacji: 19.10.2014

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *