Strona główna > Świat > Paul Singer szefem finansowym kampanii Marco Rubio

Paul Singer szefem finansowym kampanii Marco Rubio

Jak się można było spodziewać w tych bardzo ciekawych czasach, wrogowie wszystkich białych Amerykanów zaczęli konsolidację zasobów. Nikt nie powinien być zaskoczony, że ludzie prowadzący kampanię Marco Rubio zdecydowali się przyjąć do drużyny finansistę praw gejów Paula Singera.

Żyd Paul Singer
Żyd Paul Singer

Ruch ma na celu przyciągnięcie miliardów dolarów, by podtrzymać kubańskiego robaka, który obrał sobie za misję życiową oszukanie kobiet i mężczyzn obietnicami „konserwatyzmu”, który nigdy nie doszedł do skutku. Dla zainteresowanych: Singer obiecał zlikwidować opór Partii Republikańskiej do ohydnego homoseksualizmu i był znany z wysyłania elementów dysydenckich do innych krajów, które odmówiły legalizacji gejowskich „małżeństw”.

Z Breitbart:

W ruchu, który nieuchronnie spowoduje głębokie zaniepokojenie społeczne konserwatywnych wyborców, mówi się, że miliarder Paul Singer będzie mianowany przewodniczącym finansowym kampanii Marco Rubio. Singer jest niesławny wśród konserwatystów społecznych ze względu na finansowanie pro-homoseksualnych inicjatyw na szczeblu stanu, narodowym i międzynarodowym. Singer był liderem grupy super-bogatych ludzi, która miała na celu zmianę prawa tradycyjnego małżeństwa w kraju poprzez Sąd Najwyższy.

a

Źródło: http://www.infostormer.com/pro-queer-jew-paul-singer-to-lead-marco-rubio-campaign-finance-team/

tłumaczenie: mk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *