Strona główna > NWO > Apokalipsa > Patriarcha Bartłomiej, diakon Kurajew i włoska żydomasoneria

Patriarcha Bartłomiej, diakon Kurajew i włoska żydomasoneria

pu20Kilka dni temu, na swym blogu diakon Andrej Kurajew napisał:

“Zabawne, w maju bieżącego roku w Rumunii zaproponowano mi wstąpić do masońskiej loży. Agitator (emerytowany rumuński generał) pokazał mi swoją fotografię, gdzie jest wraz z patriarchą Bartłomiejem i Licio Gelli (włoska loża P-2)”.

O powiązaniach konstantynopolitańskiego patriarchy z masonerią nie trudno się domyślać. Według części atoskich mnichów patriarcha Bartłomiej, nie tyle co należy lecz posiada własną lożę masońską o nazwie “HAN” (gr. ΧΑΝ).

Włoska loża Propaganda Due (Propaganda Dwa) jest nielegalną paramasońską lożą, zwana w skrócie P-2. Jej dawna nazwa Propaganda Massonica. Organizacja założona i kierowana przez Licio Gelli. Nazwana loża, narodziła się i rozwinęła w środowisku największej wspólnoty masońskiej istniejącej we Włoszech: Wielkiego Wschodu Włoch Palazzo Giustiniani. Na jej czele przez wiele lar stał Licio Gelli, organizator zbrojnej “władzy równoległej”, która miałaby “interweniować”, gdyby do władzy doszli we Włoszech komuniści. Organizacja ta razem z Lożą Monte Carlo należała do powojennego podziemia faszystowskiego we Włoszech. Początkowo była częścią Wielkiego Wschodu Włoch, ale w 1974 roku została wyrzucona z organizacji. P-2 była związana z mafią, terroryzmem i międzynarodowym handlem borni. Poza Włochami aktywna była również w krajach Ameryki Łacińskiej.

-PP

Za: http://redakcjapartyzant.wordpress.com/2013/08/19/patriarcha-bartlomiej-diakon-kurajew-i-wloska-masoneria/

Data publikacji: 19.08.2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.