Strona główna > Rosja > Patriarcha Antychrysta…zrównał chrześcijaństwo z judaizmem !!!

Patriarcha Antychrysta…zrównał chrześcijaństwo z judaizmem !!!

Informacja agencji „RIA Novosti” : Pomimo państwowego ateizmu sowieckie społeczeństwo zdołało zachować chrześcijańskie korzenie i zdołało uniknąć tych zgubnych procesów, które obecnie przebiegają w Europie i USA, oświadczył Patriarcha Moskwy i Wszechrusi, Cyryl, na spotkaniu z przedstawicielem Cerkwi Konstantynopolskiej, metropolitą Detroit, Nicholas’em (Pissaris’em).

„Nas, oczywiście, bardzo niepokoi to co się teraz dzieje w chrześcijańskim świecie. Wy lepiej ode mnie jesteście zorientowani w sprawie zachodzącej dechrystianizacji w cywilizacji europejskiej i amerykańskiej. To jest apokaliptyczny obraz kiedy grzech jest zatwierdzony przez prawo, kiedy czyny absolutnie niezgodne z chrześcijańską, a także z żydowską, i ogólnie z moralnością objawioną przez Boga, popierane są przez potęgę państwa” – podkreślił zwierzchnik Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu.

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – W ten sposób, tak zwany, patriarcha Cyryl zrównał chrześijańską moralność z szatańską moralnością, zrównał Chrystusa z Belialem, światło z ciemnością. I ZNOWU WSZYSCY MILCZĄ !!! Słuchajcie biskupi i kapłani Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu, jakżeż to, czy wy się Boga nie boicie?! Panie, zmiłuj się!

a400

BRACIA W SZATANIE, BERL LAZAR I CYRYL GUNDIAJEW

————————————————————————————————————–

Zauważył on nawet, że władze komunistyczne Związku Sowieckiego nie ośmieliły się „zniszczyć moralnych fundamentów życia społeczeństwa”, które, według jego słów, było ogólnie chrześcijańskie.

„To nas uratowało: nasza literatura, sztuki plastyczne, były przesiąknięte chrześcijańskimi ideami a moralność ludu pozostawała chrześcijańska” – dodał patriarcha Cyryl.

Wskazał on także na te zdumiewające procesy, które obecnie zachodzą w Rosji. „Żadnymi ludzkimi siłami nie można tego wyjaśnić, żadnymi programami, żadnymi systemami oświatowymi, ktore u nas są teraz dobrze rozwinięte” – powiedział najwyższy hierarcha.

Pomimo tego, że w Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej na dzień dzisiejszy istnieje kilka uniwersytetów, działa kilkadziesiąt seminariów a jej działalność wspierają i promują prawosławne stacje telewizyjne, czasopisma i gazety, to wyjaśnienie tych ogromnych przeobrażeń tylko wysiłkami organizacyjnymi nie jest możliwe, podsumował zwierzchnik Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej.

—————————————————————————————————-

MOTTO: Złota myśl rabina
„Ten wykład poświęcam dyskusji na temat możliwości, że obecnie wchodzimy w żydowski wiek, czas kiedy duch wspólnoty, nie ideologiczna mieszanka tego co emocjonalne i racjonalne i odporność na kategorie i formy, pojawią się poprzez siły anty-nacjonalizmu, żeby dać nam nowy rodzaj społeczeństwa. Ten proces nazywam judaizacją chrześcijaństwa, ponieważ chrześcijaństwo będzie narzędziem, za pomocą którego to społeczeństwo stanie się żydowskim.”

Rabin Martin Siegel, New York Magazine, s. 32, 18.01.1972,

Na podstawie: http://3rm.info/main/67627-patriarh-antihrista-priravnyal-hristianstvo-i-iudaizm.html

Data publikacji: 29.05.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *