Strona główna > NWO > Paszport szczepionkowy 2020 UE milczy o podejrzanych dokumentach

Paszport szczepionkowy 2020 UE milczy o podejrzanych dokumentach

Co za niespodzianka – Komisja Europejska miała już gotowy „Harmonogram szczepień / “Roadmap on Vaccination” miesiące przed wybuchem pandemii COVID-19. Harmonogram powinien prowadzić do „propozycji komisji o powszechnej karcie szczepień / paszportu dla obywateli UE do 2022”.

 

Ostatnio zaktualizowany w trzecim kwartale 2019r. 10-stronicowy dokument / 10-page document z 12 września przez „globalny szczyt szczepień” zorganizowany wspólnie /jointly hosted przez KE i WHO.

 

Pod nagłówkiem „10 działań w kierunku szczepień dla wszystkich – każdy powinien skorzystać z siły szczepienia / Ten Actions Towards Vaccination for All – Everyone should be able to benefit from the power of vaccination”, manifest szczytu / the summit manifesto lamentuje, że:

 

„Pomimo dostępności bezpiecznych i skutecznych szczepionek, brak dostępu, niedobór  szczepionek, samozadowolenie z powodu ryzyka choroby, malejące zaufanie społeczne do znaczenia szczepionek i dezinwestycje, szkodzą wskaźnikom szczepień na całym świecie”.

 

A wraz z nimi zapewne zyskom firm farmaceutycznym.

 

Np. w lipcu 2017 Włochy zarządziły 12 obowiązkowych szczepionek dla dzieci / Italy made 12 vaccinations compulsory for children. W rezultacie ceny tych szczepionek wzrosły o 62% /

the prices of these very vaccines went up by 62%: od średniej ceny dawki €14.02 do €22.74.

 

Globalny rynek szczepionkowy / global vaccination market jest teraz wart $27 mld rocznie. Według szacunków WHO, dojdzie do $100 mld w 2025.

 

Skoro szczyt KE-WHO o światowych szczepieniach omówił też odnowiony program immunizacji na 2030, akcjonariusze wielkiej farmy nie muszą się martwić długoterminową wartością ich akcji.

 

Nie powinno się „szkodzić wskaźnikom szczepień na świecie”.

 

Manifest ten wymienia 10 „lekcji (…) i działań potrzebnych do zaszczepienia wszystkich”.

 

Każda „lekcja” to klejnot, który włoski neo-marksistowski filozof Diego Fusaro nazywa „kapitalizmem terapeutycznym”.

 

Tekst jest stanowczy i nie zostawia miejsca na niuanse i debatę. Pełno w nim słów takich jak „wszyscy”, „każdy” i „bezdyskusyjnie”. Nie ma tu zdań w trybie warunkowym.

 

Bardziej niż ostrożny, inspirowany naukowo i otwarty na wątpliwości plan działania, ton – „chronić wszystkich wszędzie”, „nie zostawiać nikogo” – jest nieodpowiednio mesjanistyczny.

 

A co z tymi, którzy nie chcą być „chronieni” tym sposobem? Tylko w Niemczech ok. 10% mieszkańców, 8 mln ludzi, jest bardzo przeciwna szczepionce na Covid / are strongly against a Corona vaccination.

 

Ale zobaczmy czego możemy się nauczyć, że tak powiem, z tych „lekcji”.

 

Lekcja 1 rozpoczyna się od: „Promujcie przywództwo światowe i zobowiązanie do szczepienia” – to wydaje się to co widzimy teraz, z rządami na świecie sugerującymi, że maski i izolacja społeczna pozostaną do czasu opracowania szczepionki na Corona-Sars2.

A co z politykami przeciwnymi szczepieniom?

 

Czy ich wyborcom powie się, jak niesławnie powiedział komisarz budżetowy / EU budget commissioner Gunther Oettinger włoskim wyborcom Lega w 2018, że „rynki nauczą ich głosować na właściwą rzecz?”

Czy wybuchnie nowa pandemia by nauczyć ludzi głosować na właściwą rzecz?

 

Lekcja 4: „Zwalczajcie pierwotne przyczyny niezdecydowania na szczepionki, zwiększając zaufanie do szczepień”, wygląda jak plan dla głównej kampanii propagandowej, takiej która przewiduje – czytamy w Harmonogramie – „opracowanie metody e-nauczania skierowanych na lekarzy pierwszego kontaktu i i podstawowych placówek opieki zdrowia skupiali się na doskonaleniu umiejętności radzenia sobie z wahającymi się ludźmi i promowaniu zmiany w zachowaniu”.

 

Lekcja 5: „Wykorzystanie potęgi technologii cyfrowych do usprawnienia monitorowania skuteczności programów szczepień”, budzi, w czasach śledzenia aplikacji i elektronicznych opasek na rękę, uzasadnione obawy dotyczące dalszego wkraczania technologii w nasze życie – i ciała.

O jakich technologiach cyfrowych mówimy? Może o chipie podskórnym, takim jak ten ostatnio opatentowany z szatańsko wyglądającym numerem 060606 / satanic-sounding number 060606 przez Fundację Billa i Melindy Gatesów?

 

Lekcja 9 jest, dla dziennikarza spoza głównego nurtu, i dla swobody wypowiedzi ogólnie, najgroźniejsza:

„Zwiększcie uprawnienia pracowników służby zdrowia na wszystkich szczeblach jak i media, by dostarczali skutecznych, przejrzystych i obiektywnych informacji opinii publicznej i zwalczali fałszywe i błędne informacje, by angażowali się w media społecznościowe i firmy technologiczne”.

I tu ich mamy: wraca walka z tzw. fałszywymi wiadomościami. Więcej pracy dla samozwańczych „sprawdza czy faktów” na Fb / More work for Facebook’s self-appointed “Facts-Checkers”.

Fake News to oczywiście orwellowska nowomowa dla każdej niezgodnej informacji, bez względu na jej treść, pochodzenie i wiarygodność.

Faktycznie, manifest o globalnych szczepieniach nie daje żadnej definicji o „obiektywnej informacji”, ani „fałszywej i błędnej informacji”.

Skoro szczepionki są tak bezpieczne jak twierdzą UE i WHO, nie pokazując żadnych dowodów, to dlaczego rząd USA utworzył, już w latach 1980, organ pn. Krajowy Program Odszkodowań po Szczepionkach /National Vaccine Injury Compensation Program (VICP)?

Na oficjalnym portalu VICP czytamy: „bezbłędna alternatywa dla tradycyjnego systemu prawnego dotyczącego rozstrzygania wniosków o szkody po-szczepionkowe”.

I to im się udało, wydawałoby się.

W okresie 10/01/1988 (kiedy VICP zaczął przyznawać odszkodowania) do 06/01/2020 (ostatnia dostępna data), VICP przyznała w sumie USD 4,385,672,580.43 w odszkodowaniach.

Ta liczba nie obejmuje odszkodowań wynikających z faktycznych działań prawnych, w szczególności pozwów sądowych, przeciwko Big Pharmie.

Ale, jak wyjaśnia włoski dokumentalista Massimo Mazzucco, władze USA nie poprzestały na tym by chronić Big Pharmę przed sądami.

W 2010, zapadło przełomowe orzeczenie /a landmark ruling Sądu Najwyższego USA, i tak zacytowało U.S. Code Title 42:

„Ustawa eliminuje odpowiedzialność producenta za nieuniknione, niepożądane skutki uboczne szczepionek”.

To samo orzeczenie dalej:

„Żaden producent szczepionki nie będzie ponosił odpowiedzialności w postępowaniu cywilnym za szkody powstałe w wyniku urazu lub śmierci związanej z podaniem szczepionki po 1.10.1988… jeśli uraz lub śmierć wynikały z działań niepożądanych, których nie można było uniknąć, mimo że szczepionka była odpowiednio przygotowana i towarzyszyły jej odpowiednie instrukcje i ostrzeżenia”.

 

1988 był, oczywiście, rokiem kiedy VICP zaczął przyznawać odszkodowania ofiarom szkód poszczepiennych – oszczędzając przez to prawnych kłopotów  Big Pharmie.

 

Jak zauważa biolog Dr. Shiva Ayyadurai, niemożliwość oskarżania firm farmaceutycznych z powodu szczepionek, w połączeniu ze spadającymi zyskami ze sprzedaży leków, zmieniło szczepionki w nowy model biznesowy Big Pharmy.

 

I teraz UE i finansowana przez Bill Gates-financed WHO zgadzają się z tym.

 

„Rząd nowoczesnego państwa” – napisał Karol Marks w Manifeście Komunistycznym – „jest tylko komitetem zarządzającym wspólnymi sprawami całej burżuazji”.

 

Gdyby Marks żył dzisiaj, mógłby zakończyć, że zarządzanie przez organizację międzynarodową jest tylko komitetem zarządzającym wspólnymi sprawami światowych elit.

 

https://www.strategic-culture.org/news/2020/06/28/2022-vaccination-passport-eu-keeps-quiet-over-suspicious-documents/

tłumaczenie: Ola  Gordon

 

 

 

One thought on “Paszport szczepionkowy 2020 UE milczy o podejrzanych dokumentach

  1. Jk zwykle bandziory i kryminalisci zydowscy rzadzacy Junia Jewropejska nie pomina zadnej okazji zeby w bandyki sposob tluc kase ! Ludzie wedlug nich to tylko bydlo ktore ma sluzyc do zarabiania szmalu ! Nic chce sie szczepic ? To zydowskie bandziory przysla policja i zaszepia delikwenta !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *