Paszport Hitlera

Przeczytaj także: Hitler założycielem Izraela

Jak doniosły agencje informacyjne i gazety w lutym 2002 roku, Adolf Hitler według paszportu był Żydem.

Paszport ten, postemplowany w Wiedniu w 1941 roku, został odnaleziony wśród odtajnionych dokumentów brytyjskich z II Wojny Światowej. Paszport był przechowywany w archiwum jednostki specjalnej wywiadu brytyjskiego, która kierowała szpiegostwem i operacjami sabotażowymi w okupowanych przez nazistów krajach europejskich. Paszport po raz pierwszy ujawniono 8 lutego 2002 roku w Londynie.

a

Strona wewnętrzna paszportu A. Hitlera

Od tłumacza: Po prawej stronie paszportu są dane osobowe Hitlera. Obok znanych, takich jak: zawód – malarz, budowa – średnia, twarz – owalna, oczy – brązowe, włosy – czarne, są podane znaki szczególne, szokujące i nie do pomyślenia, aby takie intymne szczegóły mogły być ujawniane w naszych czasach: kleiner Penis, Schnurrbart, to znaczy: mały penis, wąsik…

Na okładce paszportu jest pieczęć, potwierdzająca, że Hitler był Żydem. W paszporcie jest zdjęcie Hitlera, jak również jego podpis i pieczęć wizy, zezwalającej mu na osiedlenie się w Palestynie.

Okładka paszportu A. Hitlera.

Pochodzenie – żydowskie

 a

Litera „J” oznacza „Jude”, czyli Żyd.

W świadectwie urodzenia Aloisa Hitlera (ojca Adolfa), jego matka, Maria Schiclgruber, pozostawiła  imię ojca niewypełnione (puste), dlatego przez długi czas Adolf uważany był za dziecko nieślubne. Maria na ten temat nigdy nikomu się nie zwierzała. Istnieją dowody na to, że Alois urodził się z Marii od kogoś z Domu Rothschildów.

„Hitler – Żyd po matce. Goering, Goebbels – Żydzi „. [„Wojna zgodnie z prawami podłości”. I. „Inicjatywa Prawosławna”, 1999, s. 116.]

Sam Adolf Hitler nie miał wymaganego dokumentu, potwierdzającego jego rasowość czystej krwi, podczas gdy sam nalegał na przyjęcie ustawy o takim dokumencie.

W 2010 roku zostały zbadane próbki śliny 39 krewnych Adolfa Hitlera. Testy wykazały, że DNA Hitlera posiada marker haplogrupy E1b1b1. Jej posiadaczami są według naukowej klasyfikacji nosiciele języków chamito – semickich, a według biblijnej – Żydzi, potomkowie Chama, a dokładniej – koczownicy Berberowie. Haplogrupa E1b1b1 określona według chromosomu Y, czyli wskazuje ona  dziedziczność według ojca. Badanie zostało przeprowadzone przez dziennikarza Jean-Paula Muldersa  i historyka Marca Vermeerema. Wyniki zostały opublikowane w belgijskim czasopiśmie Knack (przez Michaela Sheridana. Nazistowski przywódca Adolf Hitler miał krewnych żydowskich i afrykańskich – sugeruje test DNA. « Daily News ». Wtorek, 24.8.2010 roku).

Związki  – syjonistyczne

Na pisemny wniosek Rothschilda o zwrot kosztowności, skonfiskowanych u niego przez nazistów, Hitler nakazał, aby zwrócić złoto, a zamiast zabranych dywanów, które spodobały się Evie Braun, za pieniądze Rzeszy zostały zakupione nowe dywany.

Po tym Rothschild przeniósł się do Szwajcarii. Chronić Rothschilda Hitler rozkazał Himmlerowi.

Złoto NSDAP Hitler przechowywał u bankierów szwajcarskich, wśród których nie-Żydów – nie było.

„Protokoły Mędrców Syjonu” w Niemczech w okresie od 1934 – 45 roku były nauczane w szkołach.

Wiara – gorliwy Chrześcijanin

Adolf Hitler – gorliwy Chrześcijan.

Do ataku na Związek Radziecki otrzymał wsparcie i aprobatę Watykanu.

„Ideologia faszystowska została wzięta w postaci gotowej z półki syjonizmu”. [„Wojna zgodnie z prawami podłości”. I. „Inicjatywa Prawosławna”, 1999, s. 116.]

Czyszczenie żydowskiej narodowości (nacji) – powierzono Hitlerowi.

Hitler niszczył tylko tych Żydów, których wskazywali mu sami Żydzi: biednych i tych, którzy nie chcieli służyć ogólnoświatowemu Kahałowi.

W tym czasie Haberzy (arystokracja żydowska) spokojnie wyjeżdżała do Ameryki i Izraela. W obozach koncentracyjnych SS-manom  pomagała policja żydowska, składająca się z młodych Haberów i wychodziły gazety żydowskie, wychwalające reżim hitlerowski.

PR-akcję „Holokaust” – powierzono Hitlerowi.

Żydzi w pełni skorzystali z owoców II Wojny Światowej. Ich największym atutem, ich zwycięstwem przeciwko całemu światu, stał się projekt „Holocaust”, który jak twierdzą Żydzi, symbolizuje i ustala utratę przez naród żydowski 6 milionów żydowskich ofiar.

I, chociaż jest to kłamstwo, zasługa Hitlera w tworzeniu na tak dużą skalę „Flagi” jest niezaprzeczalna.

Na przykład w Izraelu, państwie faszystowskim, uchwalono ustawę, ustanawiającą kary za … wątpliwości co do Holokaustu.

Pracę dotyczące przesiedlenia Żydów do innych krajów – powierzono Hitlerowi.

Historia, opowiedziana przez Romana Jabłonko o jego babci Ilse Stein:

„Kapitan Luftwaffe Willi Schulz, który kierował pracami dotyczącymi wyrębu lasu w pobliżu Mińska, postawił deportowaną z Niemiec, 18-letnią Żydówkę Ilsę Stein na czele brygady, pozyskującej drewno opałowe.

W aktach osobowych kapitana pojawiają się takie oto zapisy: „Potajemnie słuchałem Radia Moskwa”; „W styczniu 1943 roku poinformowałem trzech Żydów o przygotowywanym pogromie i tym samym uratowałem im życie”. 28 lipca 1942 Schultz, który wiedział, że w getto trwa pogrom, zatrzymał brygadę, pozyskującą drewno na czele z Ilse Stein do zakończenia „akcji”.

Ostatni zapis w aktach Schulza: „Podejrzany w związku z Żydówką I. Stein”. I decyzja: „Przenieść do innej jednostki. Z awansem.”

Ilse Stein mieszka w ZSRR – Rosji, w Rostowie nad Donem.

Córka Ilse Stein, Larisa, powiedziała o stosunku matki do kapitana, który uratował jej życie: „Ilse jego nienawidziła.”

Zdrowie – dobre

Wiedieniejew W.W. z tego powodu mówi:

„Kiedy w 1914 roku, Adolf Hitler wyraził pragnienie, aby wyruszyć jako ochotnik na front w składzie Bawarskiego pułku, żadnych chorób u młodego ochotnika nie stwierdzono. Dokumenty z tego okresu potwierdzają, że Hitler okazał się dość odważnym i zręcznym żołnierzem, brał udział w wielu bitwach, odniósł rany i otrzymał zasłużone krwią nagrody.

W 1918 roku, Adolf Hitler po klęsce Niemiec w I Wojnie Światowej przeszedł ciężkie zakaźne zapalenie mózgu.

W 1923 roku, po urządzeniu „puczu piwnego” w Monachium, żadnych chorób psychicznych u przyszłego Führera niemieccy psychiatrzy nie znaleźli.

W 1933 roku, kiedy po dojściu narodowych socjalistów do władzy Hitler został kanclerzem Niemiec, wybitny niemiecki psychiatra Karl Vilmans rozpoznał u Hitlera krótkotrwałą, ale dość ciężką ślepotę psychogenną.”

http://www.dazzle.ru/antifascism/hitler.shtml

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

31.1.2016 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.