Strona główna > Bez kategorii > Pastorzy i rabini – „małżeństwa” gejowskie czyli dwa w jednym.

Pastorzy i rabini – „małżeństwa” gejowskie czyli dwa w jednym.

Źródło: http://3rm.info/31720-pastory-i-ravviny-gey-braki-dva-v-odnom.html

Data publikacji: 4.01.2012

Tłum. RX

gej

 

Mamy nowe potwierdzenie jak apostacki i zdegenerowany Zachód upodabnia się do Sodomy i Gomory. W amerykańskim stanie Illinois 250 pastorów protestanckich i rabinów podpisało list popierający projekt ustawy legalizującej „małżeństwa” jednopłciowe. Głosowanie za przyjęciem tej ustawy odbędzie się na początku 2013 roku. W swoim „Liście otwartym” przywódcy religijni wezwali rząd do uznania „małżeństw” jednopłciowych w celu wyeliminowania dyskryminacji na podstawie orientacji homoseksualnej.

„Przyjmujemy naszych homoseksualnych braci i siostry i uznajemy prawo ich rodzin do uznania w społeczeństwie i do ochrony”- pisze się w „Liście otwartym”.

Projekt ustawy, który poparli przywódcy religijni, legalizuje „małżeństwa” jednopłciowe i pozwala instytucjom religijnym na przeprowadzanie ceremonii ślubnych par homoseksualnych. Nic w tym nie będzie dziwnego jeżeli ich „kościoły” i synagogi wkrótce przekształcą się w gejowskie burdele a zamiast nabożeństw będą gejowskie wieczorki i gejowskie parady.

Fiodor M. Dostojewski- „O zachodniej moralności”: „Oni”- oburzał się Dostojewski – „piszą tam o naszym ludzie, że jest „dziki i ciemny”…nie pasuje do ludu europejskiego”.

„Tak, nasz lud jest święty w porównaniu z tamtym! Nasz lud nigdy nie sięgał takiego cynizmu jak, na przykład, we Włoszech. W Rzymie i Neapolu mnie samemu składano na ulicach bezecne propozycje, młodzież, prawie dzieci. Wstrętne, nienaturalne, rozpustne występki, i to otwarcie wobec wszystkich i to nikogo nie oburza. A spróbujcie to zrobić u nas!

Cały lud by to potępił dlatego, że dla naszego ludu jest to grzech śmiertelny a tam jest to skłonność, zwykły obyczaj, nic więcej. I tę „cywilizację” chcą teraz zaszczepiać ludowi!

Nigdy się na to nie zgodzę! Do końca swoich dni będę z tym walczyć, nie ustąpię.

„Ale przecież nie akurat tę cywilizację chcą do nas przenieść, Fiedorze Michajłowiczu!”- nie wytrzymałam, pamiętam, i dorzuciłam to.

„Ależ tak, zdecydowanie tą samą!”- z furią on zareagował i ciągnął.

„Dlatego, że żadnej innej nie ma…Zaczyna się to zawsze od przeszczepienia niewolniczego naśladownictwa, od luksusu, od mody, od różnych tam nauk i sztuk, a kończy się grzechem sodomskim i ogólną rozpustą i demoralizacją…”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.