Strona główna > Polska > Pastor Paweł Chojecki – syjonistyczny dywersant

Pastor Paweł Chojecki – syjonistyczny dywersant


Komentarz: Reedycja listu od anonimowego Czytelnika przysłanego na redakcyjną pocztę w ubiegłym roku.  Z dedykacją dla koszernych sekciarzy atomowego rabina i jego dziewczyny, marianetki.

Szanowna Redakcjo!

Piszę tę wiadomość, by ostrzec przed niejakim pastorem Pawłem Chojeckim, który występuje razem z Marianem Kowalskim w codziennym komentarzu w telewizji „Idź pod prąd”.

a
Powiem wprost – pastor Chojecki węszy wszędzie „ruską agenturę”, a za wroga Polski uważa Rosję i mityczne „lewactwo” – co doskonale odwraca uwagę od prawdziwego przeciwnika.

Pastor w ogóle nie widzi (albo nie chce widzieć) zbrodni i imperialnej polityki USA i Izraela.

Paweł Chojecki twierdzi, że trzeba popierać PiS, bo „jeśli nie PiS, to KOD”. Niestety, obie te organizacje są anty-polskie. PiS i KOD popierają TTIP. PiS i KOD są za Unią (Kaczyński podpisał Traktat Lizboński). PiS i KOD są za stacjonowaniem na polskich ziemiach obcych wojsk. Szydło, Tusk, Komorowski i Kwaśniewski brali udział w „International Visitor Leadership” zorganizowanym przez Departament Stanu USA. Tu nic się nie zmienia. Czy musimy wybierać, na którą chorobę chcemy umrzeć? Fakt faktem, że objawy tych chorób mogą być różne, ale koniec jest ten sam. „Wojna” o Trybunał to teatrzyk dla widzów telewizji, bo w głównych sprawach i Petru i Kaczyński głosują zgodnie.

Popieranie PiS przez Chojeckiego jest o tyle zrozumiałe, bo to partia pro-amerykańska, pro-żydowska i pro-syjonistyczna.

Pastor Chojecki ostro zaatakował Aleksandra Jabłonowskiego, nazywając go „ruskim agentem” i „przebierańcem”, bo ośmielił się skrytykować (mało powiedziane) imperium dobra i demokracji, czyli USA. Tak się składa, że informacje podane przez pana Jabłonowskiego są dostępne w internecie i nie jest to żadna nowość. Ja je znałem długo przed jego wystąpieniem. Chojecki ze złością nazwał telewizję „eMisjaTV”, która umieściła wywiad z p. Jabłonowskim ‚seksmisją’, pewnie dlatego, że dużo osób oglądało te wywiady i ludzie poznawali prawdę.

Pastor Chojecki zaatakował ludzi w polskiej polityce, którzy nie zgadzają się z pro-atlantycką polityką PiS (m.in. Korwin-Mikkego, Brauna), nazywając ich „ruskimi agentami”.

Pastor na celownik bierze „lewactwo” (dobre określenie, by uniknąć nazywania rzeczy po imieniu), które „niszczy cywilizację europejską” – czyli wszelki multikulturalizm, gender, feminizm, itd. Oczywiście, pastor nie powie tego, że to Żydzi stoją za masową imigracją i niszczeniem społeczeństw europejskich, że to Żydzi stoją za ideologią gender i feminizmem, że to Żydzi lobbują za ‚małżeństwami homoseksualnymi’.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowska-nienawisc-do-chrzescijanstwa-i-bialych-europejskich-narodow-2015-11

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowska-destrukcja-europy-2015-09

Oto jego wypowiedzi na temat Izraela i Żydów:

„Ja bardzo jestem pod dużym wrażeniem tego, co Żydzi zrobili na Bliskim Wschodzie i politycznie uważam, że mamy interes w popieraniu Izraela.” (BŁOGOSŁAWIEŃSTWO W IZRAELU CZY W CHRYSTUSIE?)

„Musimy jednak strzec się nienawiści do Żydów.. myślenie, że Żydzi są korzeniem wszelkiego zła. Tak, Żydzi w przeróżnych spiskach światowych brać udział, BO CO MAJĄ BIEDAKI ROBIĆ, JAK JEST ICH TYLKO PARĘ MILIONÓW, a wrogów do okoła pełno, także oni będą kombinować na wszelkie możliwe sposoby, ŻEBY SIĘ URATOWAĆ I MAJĄ DO TEGO PRAWO.” (BŁOGOSŁAWIEŃSTWO W IZRAELU CZY W CHRYSTUSIE?)

Zdziwieni?

On twierdzi, że Żydzi są ofiarami (!!!).

Przypominam, że pastor wyznaje protestantyzm, który prawie zawsze jest pro-syjonistyczny, jeśli przyjrzeć by się po USA. Tak samo pro-syjonistyczne są same Stany Zjednoczone. Czytałem blog pewnego ewangelicznego chrześcijanina z USA, który twierdził, że jeśli kandydat na prezydenta „nie będzie wspierał Izraela”, to od razu odrzuca jego kandydaturę.

Obie strony rzekomej „walki wyborczej” w USA, czyli Republikanie (Donald Trump) i Demokraci (Hillary Clinton), zgadzają się w dwóch kluczowych kwestiach, czyli we wspieraniu Izraela i oficjalnej wersji wydarzeń ataku z 11 września 2001 roku. Więc czy wygra „lewactwo” czy „prawactwo”, dalej będzie to samo.

Na szczęście ludzie widzą fałsz i obłudę Chojeckiego, bo coraz częściej pojawiają się tego typu komentarze pod jego filmami:

„macie jakiś magnez do USA Izraela? dlaczego nie mówicie nic o skandalicznej manifestacji amerykańskich żydów o współwinie Polaków w holokauście?”

„Panie Chojecki a co pan powie o szkalowaniu Polski przez Żydów Niemców i inne kraje a właściwie ich media i roszczenia żydowskie względem Polski…, może nic o tym nie wie pan ?”

„Nazwijcie mnie Rusofilem, ale to nie ROSYJSKIE, a AMERYKAŃSKIE wojska (ex-terytorialne!) wylądowały ostatnio w Polsce
– a po co!?
– A BRONIĆ NAS BĘDĄ!
– a przed czym… ?”

„Jak damy ciała? z czym? Chce Pan iść na czyjąś wojnę? Czyją? USA? Proszę bardzo – załóż Pan mundur USA i idź!”

Jest dużo ludzi myślących, którzy widzą, co jest żydowską propagandą i nie dadzą się nabrać.


One thought on “Pastor Paweł Chojecki – syjonistyczny dywersant

  1. Pastuch Kucypał mąci młodzieży w głowach i wrzeszczy bez powodu. Kowalski zupełnie niepotrzebnie stosuje wulgaryzmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *