Strona główna > NWO > Apokalipsa > Paryż – Masakrę rozpoczęto wraz z piosenką „Ucałuj diabła”

Paryż – Masakrę rozpoczęto wraz z piosenką „Ucałuj diabła”

Paryż – Strzelanie do ludzi na koncercie rozpoczęto kiedy ze sceny zabrzmiała kompozycja „Kiss the Devil” (Ucałuj diabła) – video

a,a

Początek rzezi zorganizowanej przez terrorystów w piątek wieczorem, na koncercie w paryskim klubie „Bataclan”, znalazł się na video. Sfilmowany przez świadka fragment koncertu, przerywany strzelaniną, został zamieszczony na stroni LiveLeak. Według przekazów medialnych wśród setki ofiar ataku może być i Rosjanka z podwójnym obywatelstwem, Natalia Murawiowa.

W chwili rozpoczęcia strzelaniny, ze sceny brzmiała kompozycja „Kiss the Devil” (Ucałuj diabła).

Według oficjalnych danych, podanych dzień wcześniej, ataki terrorystów w Paryżu, w pobliżu stadionu „Stade de France”, doprowadziły do śmierci 129 ludzi. Kolejne 352 osoby zostały ranne, z których 99 znajduje się w stanie ciężkim.

Najstraszniejsze wydarzenia piątku miały miejsce w sali koncertowej „Bataclan”, która mieści 1,5 tysiąca ludzi. Klub był całkowicie zapełniony, odbywał się tam koncert amerykańskiej grupy „The Eagles of Death Metal”. Według zeznań świadków, czterech młodych terrorystów, odzianych w czerń, rozstrzeliwało wszystkich bez różnicy. Skandowali oni przy tym islamskie hasła. Jednocześnie wielu widzów wzięło początek rzezi za część show.

Według niektórych doniesień uzbrojeni ludzie mówili, że jest to ich odpowiedź na działania koalicji międzynarodowej, która dokonuje ataków lotniczych na pozycje, zakazanej w Rosji, organizacji terrorystycznej „Państwo Islamskie”.

Po naradzie u prezydenta Francji, Francois Hollande’a, podjęto decyzję wzięcia szturmem sali koncertowej. Z rozkazu władz sala została otoczona pierścieniem a następnie rozpoczęła się operacja uwolnienia zakładników. Terroryści zostali zabici.

W piątek wieczorem terroryści przeprowadzili serię ataków w Paryżu: na stadionie piłkarskim kilka eksplozji, miała miejsce rzeź na koncercie rock’owym, zastrzelono gości kilku paryskich restauracji. Na tle sytuacji nadzwyczajnej zostały zamknięte najważniejsze osobliwości stolicy, Louvre i Wieża Eiffla. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=wYgB5P_9XNU

 

Za: http://3rm.info/main/60282-parizh-strelyat-v-lyudey-na-koncerte-nachali-kogda-so-sceny-igrala-kompoziciya-poceluysya-s-dyavolom-video.html

Publikacja: 15.11.2015

Tłumaczenie: Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *