Strona główna > Świat > Paryski Zamach – nowe dowody oraz nagrania wideo

Paryski Zamach – nowe dowody oraz nagrania wideo

Zobacz w jaki sposób media manipulują faktami, obejrzyj nagrania usuwane przez serwis YouTube.

https://www.youtube.com/watch?v=2xuA-mLBuSU

Po raz kolejny pytamy dlaczego nie ma żadnych śladów krwi na ubraniu lub chodniku? Dlaczego nie widać odrzutu ciała po postrzale z karabinu AK-47?

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda prawdziwa egzekucja z karabinu AK-47 to obejrzyj wideo z Syrii z 2013 roku,  na filmie widać co dzieje się z ciałem człowieka po strzale z bliskiej odległości z karabinu AK-47

UWAGA: film tylko dla osób pełnoletnich, nie oglądaj filmu jeżeli w pobliżu znajdują się dzieci lub osoby wrażliwe: http://www.liveleak.com/view?i=87a_1386675193

Kolejny film przedstawia reportera  pokazującego miejsce zdarzenia i olbrzymią plamę krwi na chodniku.

Zwróćmy też uwagę, że wszystko dzieje się w centrum Paryża, w biały dzień, na pierwszym nagraniu nie ma żądnego ruchu samochodów czy przechodniów, ulica jest absolutnie opustoszała, zupełnie jakby miejsce zostało otoczone przez kordon policji.

Kolejne nagranie pochodzi ze stacji telewizyjnej France 24,  fragmenty tego nagrania zostały opublikowane przez CNN ( https://www.youtube.com/watch?v=YU_fG8MZHTM ) oraz większość światowych mediów, na filmie widzimy miejsce zdarzenia z dachu budynku.

https://www.youtube.com/watch?v=gxdyZ0JIRis

Przed pojawieniem się zamaskowanych terrorystów z bronią widzimy 3 osoby ubrane na czarno z białymi napisami na plecach idące w stronę miejsca zdarzenia, rozchodzą się one tuż przed pojawieniem się napastników, co świadczy o udziale osób trzecich w zdarzeniu, zabezpieczających teren przed pojawieniem się „oprawców”. Kolejnym zbiegiem okoliczności są osoby na dachu, w jaki sposób znalazły się w tym momencie na dachu szukając najlepszego miejsca do zrobienia tego nagrania?

Poniżej film, który sprawi, że wszystko co do tej pory słyszałeś o tym wydarzeniu okaże się jedną wielką manipulacją.  Autor  analizuje nagranie powiększając obraz, który był przedstawiany przez media całego świata jako dowód na zabójstwo policjanta. Film z polskimi napisami:

Poniżej fragment z wpisu na blogu Ksawery Meta-Kowalski z dnia 8 stycznia 2015r.

„Grube nici zamachu we Francji”

Dziś rano czytam, że sprawcy zamachu we Francji zostawili w aucie dowód: „Jak poinformował w czwartek magazyn „Le Point”, jeden z nich zapomniał zabrać swój dowód osobisty z auta, które wykorzystali podczas ucieczki”.

http://wpolityce.pl/swiat/228736-le-point-policja-na-tropie-zamachowcow-jeden-zgubil-dowod-w-aucie-ktorym-uciekali

Proszę mi wybaczyć, ale tego typu zguba na „robocie” wydaje się tak nieprawdopodobna, iż od razu naszły mnie wątpliwości, którymi chciałbym się szybko podzielić. Zadajmy sobie kilka pytań:

1. Kto bierze swoje dokumenty na akcję terrorystyczną? 

Szybki rzut oka na materiał video z miejsca ataku wskazuje, iż sprawcy byli świetnie przygotowani i wyszkoleni. Jak pogodzić ten fakt, ze „zgubą” dowodu w aucie? Podstawą każdej tego typu akcji jest  dyskrecja i bezpieczeństwo. Dokumentów nigdy nie bierze się na akcje! One mogą być schowane w umówionym punkcie, ale nigdy ich nie nosimy przy sobie!

Niedawno czytałem trochę o akcjach bojowych PPS – tego starego, z młodym Piłsudskim. Na akcjach nawet pseudonimy są fałszywe i zmieniane za każdym razem. O braniu czegokolwiek mogącego wskazać na sprawstwo nie myśli się nigdy! Podstawowa zasada.

Niby czemu ktoś miałby mieć dokumenty przy sobie? Chyba nie ze strachu przed kontrolą Policji. Jeśli jesteś zamaskowany, przebrany, a w bagażniku masz Kałasznikowa, to dowód jest twoim ostatnim ze zmartwień. Lepiej być zatrzymanym za brak dowodu, niż za posiadanie broni automatycznej.

2. Forma ataku ?

Jak widzimy na filmie video,  że sprawcy byli kompletnie zamaskowani i strzelali z broni maszynowej. Nie trzeba być specjalistą od spraw wojskowych  aby zauważyć, iż akcja została przeprowadzona szybko i sprawnie. Sprawcy komunikowali się ze sobą niczym dobrze zgrana ekipa.

Świadek został wyeliminowany, teren oczyszczony. Proszę też zwrócić uwagę na sam strzał – wykonany w biegu, tylko raz. Całość składa się raczej na obraz akcji dokonanej przez niemal specjalną jednostkę – a co najmniej ludzi po solidnym treningu wojskowym i z dużym doświadczeniem.

Wszystkie wcześniejsze ataki „islamistów” były zazwyczaj samobójcze. Wykorzystywano detonacje bomb. Tak działają nawiedzeni amatorzy. Tutaj akcja miała charakter typowo „wojskowy” i była przeprowadzona sprawnie.

3. Zamaskowanie?

Sprawcy byli dobrze zamaskowani. Zależało im na tym, aby nikt nie widział ich twarzy podczas akcji. Czemu?  Wstydzą się swojej wiary?  A może chodziło o wygląd sprawców – zbyt mało „arabski”?

Sprawa ze znalezionym dowodem – jeśli jest to prawdziwa informacja – jest dęta jak balon. Wskazuje raczej na celowe podrzucenie dowodu, w celu wskazania „tropu”. Podstawowe zagranie z arsenału każdej ze służb.

Właściciel dowodu – jeśli prawdziwy – może być zarówno zaangażowanym w zamach „męczennikiem”(sprawstwo przekazano profesjonalistom) jak też może od kilku dni siedzieć w innym państwie. Możliwe jest też, iż nic o swoim „udziale w zamachu” nie wiedział.  Wątpię jednak, aby był w grupie strzelającej i faktycznie, nieświadomie zostawił dowód w aucie…

Źródło: http://naszeblogi.pl/51951-grube-nici-zamachu-we-francji

Przeczytaj więcej o paryskim zamachu oraz jego przyszłych konsekwencjach:

Egzekucja paryskiego policjanta to fake, zobacz nagranie w zwolnionym tempie

5a808ad954b6986e1868be1b41193737

 

Przygotował: Michał KK

P.S.

Zobacz koniecznie:

Tego nie usłyszysz o Charlie Hebdo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *