Strona główna > NWO > Parlament UE i jego złowieszcza symbolika

Parlament UE i jego złowieszcza symbolika

Parlament Europejski od chwili zakończenia budowy, czyli od 14 grudnia 1999 r., budzi zdziwienie i rodzi wiele pytań dotyczących jego architektury. Główna wieża, zwana budynkiem „Louise Weiss”, wygląda osobliwe i modernistycznie. Dlaczego wygląda on tak, jak gdyby budowa nie została dokończona?

Promotorzy unijni mówią, że odzwierciedla ducha „niedokończonego charakteru Europy”. Jednak niektórzy badacze zagadnienia ujawniają ciemną i głęboką symbolikę tego obiektu. Odkrycie prawdziwego źródła inspiracji powstania budynku Louise Weiss w swym kształcie, odsłania ezoteryczne wierzenia światowej elity, ich mroczne aspiracje oraz ich własną interpretację starożytnych pism.

Przejdźmy prosto do rzeczy: budynek Louise Weiss został zaprojektowany tak, aby wyglądem przypominać obraz Pietera Brueghela Starszego z 1563 roku, „Wieża Babel”. Historia mówi nam, że budowa Wieży Babel nigdy nie została ukończona. W podobnym stadium jest Parlament UE, który kontynuuje tradycję niedokończonego dzieła Nimroda, słynnego tyrana, który budował Wieżę Babel, aby przeciwstawić się Bogu. Czy można uważać, że jest to dobre źródło inspiracji dla „instytucji demokratycznej”?

2

Nimrod i Wieża Babel

Historia Nimroda i Wieży Babel zapisana jest w wielu tekstach starożytnych kultur, w tym hebrajskiej, islamskiej, greckiej oraz w kabale. Nimrod jest uważany za twórcę i króla pierwszego imperium zbudowanego po Potopie. Jego królestwo obejmowało Babilon (Babel), Uruk, Akkad i Chalne. Znany jest jako król, który ustanowił tyranię przeciw ludziom, jednocześnie starając się wyeliminować wierzenia religijne.

„To Nimrod powiódł tych ludzi do obrazy i lekceważenia Boga. Był wnukiem Chama, syna Noego – śmiałego człowieka o wielkiej sile w rękach. Powiedział im by nie przypisywali swojej pomyślności Bogu, lecz swej własnej odwadze. Powoli przemieniał też rządy w tyranię – nie widział bowiem innego sposobu na usunięcie ludzkiej bojaźni Bożej, niż trwałe uzależnienie ich od swojej własnej potęgi… Teraz mnóstwo było gotowych naśladować determinację Nimroda i uważać za tchórzostwo, gdy ktoś poddawał się woli Boga”.

Według relacji biblijnych, Babel było miastem, jakie zjednoczyło ludzkość, wszyscy w nim mówili jednym językiem i przybywali do niego ze Wschodu. To było miasto-stolica Nimroda. Zdecydował, że miasto powinno mieć wieżę tak ogromną, żeby „jej szczyt sięgał nieba”. Jednak wieży nie pobudowano, aby modlić się i oddawać cześć Bogu, ale miała być pomnikiem chwały człowieka i zachować w ludzkiej pamięci „nazwy” jej budowniczych. Wersja Midrasz tej opowieści nawet dodaje, że budowniczowie wieży powiedzieli:

„Bóg nie ma prawa wybrać dla siebie świata na wyżynach i pozostawić świat nizin dla nas, dlatego będziemy budować wieżę z bożkiem na jej szczycie, jaki trzyma miecz, aby tak wyglądało, że mamy na celu wojnę z Bogiem”.

Bóg widząc bluźnierczą naturę Wieży pomieszał im języki, aby nie mogli się porozumieć. Nie mogli dalej kontynuować swej pracy, więc rozproszyli się po całym świecie.

Symbolika Parlamentu UE

Tak więc budowa Parlamentu Europejskiego na wzór Wieży Babel wysyła wiadomość, że Nimrod prawidłowo myślał, a jego Wieża Babel była dobrym pomysłem. A zatem zmierzamy idąc tym tropem do:

Stopniowego wprowadzenia tyranii

Eliminacji wiary w Boga, aby wprowadzić uzależnienie od władzy

Wszyscy ludzie mają mówić tym samym językiem i wyznawać tę samą religię

Odrzucenia Boga, aby w to miejsce próbować stać się bogami

To są główne nakazy ezoterycznych wierzeń światowej elity. Oni nie są chrześcijanami ani czymkolwiek z tym związanym. Ich system wierzeń jest oparty na religiach misteryjnych (pogańskich rytuałach, kulcie Słońca, uznaniu Lucyfera jako tego, który dał ludzkości światło, podczas gdy Bóg chciał trzymać ludzkość w ciemnościach). Ich Nowy Porządek Świata będzie się starać wyeliminować kult Boga w całości, wprowadzić jeden wspólny język i zamienić demokrację w tyranię.

Zakazany plakat

Nie te interpretacje nie wyczytują zanadto wiele z architektury tego budynku? Odpowiedź brzmi: NIE. Oto oficjalny plakat promujący Parlament Europejski:

3

Widzimy, jak ludzie z całej Europy odbudowują Wieżę Babel. Warto o tym pamiętać: po pierwsze, mamy potwierdzenie, że budynek Louise Weiss, tak naprawdę został zainspirowany motywem Wieży Babel. Plakat odtwarzał dokładnie wieżę z obrazu Pietera Brueghela, nawet zniszczone części fundamentów. NIE ma co do tego wątpliwości. Po drugie, slogan UE: „Europa: Wiele języków Jeden Głos”, odnosi się do czynu Boga, gdy pomieszał ludziom języki. Kształt Parlamentu to jawny symbol odrzucenia lekcji płynącej z kary Boskiej, aby ludzkość nie podążała ścieżką bałwochwalstwa i arogancji. Po trzecie, spójrz uważnie na gwiazdy na górze. Wyglądają dziwnie? Są odwrócone do góry nogami, ponieważ są to odwrócone pentagramy. Symbolika pentagramów jest bardzo głęboka i skomplikowana, ale można powiedzieć, że regularny pentagram odnosi się do „rządów Dobrego” i jest czymś zupełnie przeciwnym wobec odwróconego pentagramu „rządów Złego”.

4

Ten plakat został zakazany z powodu protestów wielu organizacji. Jest jednak faktem niezwykle odkrywczym i dowodzi ezoterycznej mentalności budowniczych Parlamentu UE.

Porwanie Europy

5

Posąg, stojący przed budynkiem Winstona Churchilla odnosi się w swej symbolice do starożytnej mitologii i przedstawia jeden z najbardziej starożytnych wizerunków Europy. Ten wizerunek oparty jest na micie, że Zeus przybrał postać białego byka, aby uwieść księżniczkę Europę, gdy ta zbierała kwiaty. Kiedy podeszła do byka i wsiadła na jego grzbiet, byk wykorzystał okazję, porwał ją i w końcu zgwałcił. (to nie cenzurowana wersja tej historii)

Tak więc kobieta (która reprezentuje Europę), siedząca na grzbiecie tego byka, ma być zgwałcona. Co najmniej dziwne przesłanie. Tak czy inaczej, reprezentuje to symbolikę zmagań Dobro vs Zło, Słońce vs Księżyc, i tak dalej. Jest to integralną częścią wierzeń religii misteryjnych.

Na zakończenie

Unia Europejska jest superpaństwem, które obecnie obejmuje 27 krajów (więcej w przyszłości). Ten sam los czeka kraje obydwu Ameryk i azjatyckie, które są na dobrej drodze do zjednoczenia pod jedną flagą i walutą, aby utworzyć następne superpaństwa. Będą one z kolei budulcem w kierunku jednolitego rządu światowego, celu, jaki aktywnie jest realizowany przez światową elitę. Parlament UE jest pierwszym pomnikiem przedstawiającym superpaństwo i ujawnia, poprzez swoją symbolikę, gorącą nienawiść do religii, plany budowy żydowskiego New World Order oraz potajemne dążenie do tyranii.

6

Sinister Sites – The EU Parliament

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.