Strona główna > NWO > Parlament Europejski zdecydował. Powstanie system identyfikacji obywateli UE

Parlament Europejski zdecydował. Powstanie system identyfikacji obywateli UE

Posłowie Parlamentu Europejskiego zdecydowali o utworzeniu Common Identity Repository – centralnej bazy danych wszystkich obywateli Unii Europejskiej.

Baza danych będzie miała nie tylko nasze odciski palców oraz zdjęcie biometryczne, ale także numery seryjne dokumentów. Ewidencji będzie podlegać 350 mln mieszkańców Europy. Jak zapewniają twórcy, chodzi o połączenie i przesyłanie danych między systemami ewidencji obywateli poszczególnych państw członkowskich.

Według zapewnień system ma podnieść poziom bezpieczeństwa i pomóc w kontroli migracji. CIR to pierwsza część planu, który chce wykonać Unia Europejska. Trwają także prace nad systemem PROTECT, który będzie mógł błyskawicznie zidentyfikować dowolnego obywatela Wspólnoty. Wiele wskazuje na to, że biurokraci dążą do gromadzenia większej liczby informacji o każdym z nas.

Źródło: https://www.wsensie.pl/polska/32419-parlament-europejski-zdecydowal-powstanie-system-identyfikacji-obywateli-ue?fbclid=IwAR25HlPiYY6mLX3rMrhCCtfzJxQybZXxpLY-TD8zbVfXwhEmKnLJEUZkn9I

2 thoughts on “Parlament Europejski zdecydował. Powstanie system identyfikacji obywateli UE

  1. Zamiast głupio żartować w komentarzach, zastanówcie się lepiej co powinien zrobić suweren, aby ogon nie machał psem!!! To już prawie niewolnictwo!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.