Strona główna > NWO > Żydomasońska rewolucja w "Kościele katolickim" > Papież poprosił o liście koki. A może jeszcze w żyłę ?

Papież poprosił o liście koki. A może jeszcze w żyłę ?


Papież rzymski poprosił o liście koki do pożucia. A może jeszcze strzelił by sobie w żyłę? O planach pontifeksa opowiedział boliwijski minister kultury, Marko Machicao: „Ojciec Święty specjalnie poprosił nas o o umożliwienie mu w trakcie tej wizyty spróbowania pożuć liście koki”.

Kinky Frankie mówi "Zrelaksuj się".
Kinky Frankie wzywa: „Zrelaksuj się”.

Papież Franciszek, który w pierwszej połowie lipca odbędzie podróż po krajach Ameryki Łacińskiej zamierza spróbować w Boliwii liści koki. Rośnie ona na krzewach kokainowych, które w ciągu minionego stulecia stały się powszechnie znane jako surowiec do produkcji kokainy.

I liście koki zostały ujęte w Konwencji ONZ na liście substancji narkotykowych. Jednakże pomimo tego liście koki kilka lat temu zostały uznane w Boliwii za „dziedzictwo kulturowe”.

O planach pontifeksa opowiedział boliwijski minister kultury, Marko Machicao: „Ojciec Święty specjalnie poprosił nas o umożliwienie mu w trakcie tej wizyty spróbowania pożuć liście koki” – cytuje jego słowa agencja ABI.

Według słów Machicao, „zamierzaliśmy zaproponować mu mate i niektóre inne narodowe produkty” ale papież poprosił właśnie o liście koki. Minister dodał, że „to będzie koka z regionu Yungas dlatego, że tam jest ona najsmaczniejsza i przyjemna do żucia”.

Jak się oczekuje, papież odwiedzi Boliwię, Ekwador i Paragwaj w dniach 8 – 10 lipca. Boliwia jest jednym z głównych producentów koki.

Frankie rozraduje każde stworzenie. Alleluja i do przodu z nową ewangelizacją!
Frankie rozraduje każde stworzenie. Alleluja i do przodu z nową ewangelizacją!

Za: http://3rm.info/main/57777-papa-rimskiy-poprosil-dat-emu-pozhevat-listya-koki-a-mozhet-esche-shirnutsya.html

Data publikacji: 4.07.2015

Przekład: RX


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *