Strona główna > NWO > „Papież” ogląda wysoce niemoralne przedstawienie cyrkowe…

„Papież” ogląda wysoce niemoralne przedstawienie cyrkowe…

MOTTO: „Prawie trup, obok grób a ciągle perwersyjny strup !”. (Zasłyszana w transporcie publicznym opinia o towarzyszu Bergoglio)

W dniu 8 stycznia 2020 roku „papież” Franciszek przyzwolił na wysoce niemoralny występ grupy „Aqua Circus” podczas audiencji generalnej w sali Pawła VI.

Tak się składa, że akurat jest to ta sama grupa Cuban Circus , którą on oglądał zeszłego stycznia jako upamiętnienie 60-tej rocznicy wybuchu Kubańskiej Rewolucji Komunistycznej. Natomiast tego roku towarzysz Bergoglio świętuje 61-szą rocznicę tejże rewolucji.
Poza silnymi akcentami komunistycznymi ten występ był także wysoce niemoralny ponieważ pokazywał sceny symulujące seks oralny, patrz na fotografię powyżej.

Inne niedopuszczalne pokazy to rozwarte kobiece nogi (patrz poniżej cztery pierwsze foto), śmiałe, zmysłowe pozycje ciał i orgiastyczne tańce odbywały się w obecności zadowolonego Franciszka, który sprawiał wrażenie, jakby cieszył się niewinną rozrywką.

Ponadto zmiana nazw z „Cuban Circus” na „Aqua Circus” wpisuje się w ekologiczny program tak progresywizmu jak i komunizmu, których celem jest stworzenie „prawa do wody” ( aqua = woda) dla osób, które nie mają do niej dostępu, jako sposób na kontynuację promocji walki klasowej.

Na dwóch ostatnich fotografiach widzimy Franciszka pozującego do fotografii z artystami cyrkowymi aby podkreślić, że  popiera wszystko, co przedstawili i żeby powiedzieć katolikom na całym świecie, że wszystkie te skandaliczne przedstawienia powinny być nie tylko tolerowane, ale także naśladowane.

NIE TRZEBA SIĘ NICZEMU DZIWIĆ ! DUCH TALMUDU WIECZNIE ŻYWY !

Na podstawie: https://traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A869-Cub.htm

Data publikacji: 26.01.2020

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.