Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Papież Franciszek wścieka się na konserwatywnych kardynałów

Papież Franciszek wścieka się na konserwatywnych kardynałów

Rozpętuje się piekło na Synodzie Rodziny

Papież chory po wybuchu złości przed biskupami.

Dlaczego międzynarodowe media to ukrywają?

Leo Lyon Zagami

(henrymakow.com)

a

Od jakiegoś czasu w Watykanie rodziło się starcie konserwatystów. O 19:00 w dniu 12 października 2015 rozpętało się piekło w Watykanie. Łagodny Bergoglio wybuchł i miał łagodny udar. Nastąpiło to kiedy na stronie L’Espresso pojawił się list otwarty skierowany do papieża, w którym 13 konserwatywnych kardynałów wyraziło swój sprzeciw.

W tym momencie Roberto D’Agostino donosi na swojej witrynie reports from his website Dagospia, o tym, że zwykle łagodny i spokojny Bergoglio stracił nerwy i zagrzmiał przeciwko konserwatywnym prałatom w purpurze oświadczając:

„Jeśli tak wygląda sprawa, to niech wyjdą. Kościół ich nie potrzebuje. Wyrzucę ich wszystkich!”

I wtedy, rozwścieczony doznał łagodnego udaru. Papież od miesięcy był zestresowany, jeden więcej powód tego, że oczekuję iż w 2016 przejdzie na emeryturę.

Bardzo ukrywa się gwałtowny wybuch papieża, zwłaszcza przez międzynarodową prasę, która nie chce niszczyć dobrze przygotowanego wizerunku masońskiego papieża.

Inicjatorem listu był australijski kard. George Pell, którego papież początkowo chciał na szefa watykańskich finansów, zanim zmienił zdanie. Mimo formalnie zajmowanego stanowiska prefekta Sekretariatu Gospodarki, Pell od dawna był „nadzorowany” przez sekretarza stanu, Pietro Parolina, za jego konserwatywne stanowisko wobec jezuitów i gejowskiego lobby.

a

Mistrz marionetek kierujący rebelią przeciwko papieżowi Franciszkowi, kard. Angelo Scola

Kard. Scola początkowo był pośród autorów listu, ale najwyraźniej postanowił usunąć swój podpis w ostatniej chwili, by uniknąć podejrzeń o to, że jest on za tą konserwatywną reakcją jaka ma miejsce na Synodzie.

Zainscenizowane „coming out” prałata Charamsy wróciło by straszyć tęczową frakcję Kościoła, kiedy reakcja zwiększała niezadowolenie wśród kardynałów.

Również Roberto D’Agostino informuje, że była nagła zmiana w kierunku konserwatystów, i wydaje się, że Bergoglio nagle zaczął się martwić.

Z uwagi na wszystkie teorie spiskowe i rewelacje dokonane w ostatnich kilku tygodniach, moje wtajemniczone źródła powiedziały mi dzisiaj, że teraz wydaje się ostrożniejszy w swoich pro-gejowskich oświadczeniach.

Skandal ks. Charamsy zmusił papieża do odłożenia na bok  swojej porywczości w promowaniu Kościelnego NWO, i ostrożnie prowadzić dialog by pogodzić różne stanowiska. Ale na to może być za późno i synod mógłby zakończyć się całkowitym fiaskiem, mówią watykańscy eksperci w Rzymie.

Źródło: http://henrymakow.com/2015/10/Pope-Francis-Rages-Against-Conservative-Cardinals.html#sthash.g3FDEyy8.dpuf

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *