Strona główna > NWO > Papież Franciszek uderzył kobietę na Placu Św. Piotra

Papież Franciszek uderzył kobietę na Placu Św. Piotra

Do dziwnego incydentu doszło wczoraj podczas spotkania papieża Franciszka z tysiącami pielgrzymów, którzy zebrali się tłumnie na Placu Świętego Piotra w Watykanie. Po nabożeństwie Ojciec Święty udał się pieszo do wiernych. Jedna z kobiet chwyciła go mocno za rękę czym wzbudziła jego wściekłość. Papież uderzył ją aby się wyswobodzić.

Wszystko rozegrało się po nieszporach w Bazylice Św. Piotra. Papież udał się w kierunku szopki zainscenizowanej w tym miejscu. Po drodze witał się z setkami wiernych, pozdrawiał ich i błogosławił. W pewnym momencie jedna z pielgrzymek chwyciła go mocno za rękę wyraźnie sprawiając mu ból i wykręcając ją lekko.

Jorge Bergoglio zareagował szybciej niż jego ochrona i sam wymierzył sprawiedliwość uderzając kilkukrotnie napastniczkę. Do tego rzucił w jej stronę w złości jakieś zdanie i oburzony, czym prędzej oddalił się zirytowany.

Za: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/papiez-franciszek-uderzyl-kobiete-na-placu-sw-piotra

1.01.2020

6 thoughts on “Papież Franciszek uderzył kobietę na Placu Św. Piotra

  1. Nie jestem zwolennikiem papieży ale odbieram to zupełnie inaczej.To pociągnięcie mogło mieć fatalne skutki zdrowotne dla tego starego człowieka,i niedoszukiwał bym się w tym przypadku drugiego dna, oczywiście można bić pianę.

    1. Widocznie jesteś katolickim modernistą więc nie dziwi mnie twoja bezsensowna wypowiedź.

  2. Uważam, że zachował się jak heretyk ! Niektórzy go bronią, że starszy człowiek to go zabolało jak się go wielbicielka mocnych uścisków ucapiła. Prawda że Pan Jezus okładał powrozem bankierów. Ale tam nie było kobiety ! A herezję to zarzucają papieżowi biskupi. Czy po takich słowach papieża, można się dziwić ? Cytuję: „Kościół pozostał dwieście lat z tyłu. Dlaczego się nie otrząśnie? Boimy się? Strach, zamiast odwagi? Fundamentem Kościoła jest wiara. Wiara, zaufanie, odwaga. […] Tylko miłość zwycięża zmęczenie” – powiedział Franciszek. Skandal ! To ja się pytam, kto pozostał dwieście lat z tyłu ? Biskup M. Jędraszewski ? My, parafianie z Kocmyrzowa ? Czy tylko nasz Wielebny Ks. Proboszcz ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.