Strona główna > NWO > Papież Franciszek stwierdził, że mordowanie chrześcijan przez muzułmanów to „Boski plan”

Papież Franciszek stwierdził, że mordowanie chrześcijan przez muzułmanów to „Boski plan”

Jezuita Jorge Maria Bergoglio, zwany przez niektórych papieżem Franciszkiem, nie przestaje szokować Katolików swoimi dziwacznymi wypowiedziami. Najnowszy skandal jaki wywołał to stwierdzenie, że mordowanie chrześcijan przez muzułmanów to część Boskiego planu pokojowej koegzystencji tych dwóch religii.

Niezwykłe stwierdzenie padło 8 grudnia bieżącego roku i dotyczyło wydarzeń w Algierii, w czasie wojny domowej.

„Życie 19 religijnych mężczyzn i kobiet zamęczonych podczas wojny domowej w Algierze jest świadectwem Boskiego planu miłości i pokojowego współistnienia chrześcijan i muzułmanów – powiedział papież Franciszek

Według niego zamordowanie przez muzułmanów algierskich chrześcijan to „wielki znak braterstwa” i ogłosił, że nie ma problemu i wszyscy zabici są i tak świętymi kościoła katolickiego.

Dziwnych wypowiedzi urzędującego papieża jest tak wiele, że trudno podejrzewać, iż są to tylko wpadki pana Bergoglio. Po prostu jest to papież, który działa przeciwko religii na której czele stoi.

Szczególnie szokuje jego uwielbienie dla Islamu. Może powinien raczej zostać jakimś wielkim muftim, a nie papieżem. W zeszłym roku oświadczył na przykład, że islamski terroryzm nie istnieje tak jak nie istnieje terroryzm chrześcijański(!). Wcześniej porównywał zbrodniarzy z Państwa Islamskiego do apostołów Jezusa.

Trudno wyobrazić sobie większe nieszczęście dla Katolików niż taki antypapież jakim jest pan Bergoglio. Pod takim przewodnictwem kościoła można uwierzyć w przepowiednie Malachiasza na temat ostatnich lat papiestwa.

Za: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/papiez-franciszek-stwierdzil-ze-mordowanie-chrzescijan-przez-muzulmanow-boski-plan

Data publikacji: 12.12.2018

One thought on “Papież Franciszek stwierdził, że mordowanie chrześcijan przez muzułmanów to „Boski plan”

  1. „ślepe posłuszeństwo nie jest katolickie, nikt nie jest zwolniony z odpowiedzialności za to że słucha raczej człowieka niż Boga., jeśli przyjmuje rozkazy władzy wyższej , nawet papieża, sprzecznie można stanąć wobec takiej ewentualności wówczas, gdy w grę wchodzi papieska nieomylność, zdarza się to jednak tylko w ograniczonej ilości przypadków. Myślenie że każde wypowiedzenie przez papieża słowo jest nieomylne to błąd”
    (list do zagubionych katolików – polecam wszystkim przeczytać tę książkę )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *